Емоционалното ви състояние преди и по време на цикъл??

  • 17 725
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 521
По радио Витоша чух една реклама на Фемикур (това чувам аз) за такива проблеми.
Накоя мама дали го е пробвала и какво знаете за този препарат?

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
И мен ПМС-то ме лови около 4-5 дни преди цикъл, ама аз не се чувствам депресарски, ами крещя като луда... Rolling Eyes
По тази причина започнах да си пия противозачатъчните и сега съм си ОК... Grinning

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Аз май съм постоянно с ПМС  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 8 505
Няма промяна в емоционалното ми състояние.Но аз съм патологичен позитивист и оптимист,може и затова да е така.

# 34
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ужаааааааааас!Абсолютно ужасна за околните гладна поне седмица преди това,особено много гладна за сладки неща и крещя на поразия.

# 35
  • Мнения: 1 802
Аз в момента съм със ПМС ... Днес ядох 7 пъти ... Ама така ми се яде шоколад, че ми идва да се завра някъде  Twisted Evil  ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 6 067
Цитат
Да, и аз съм в тази група на ПМС-арките. 7 до 10 дни преди идване на менстр. - болезнени напрегнати гърди, нервност, върша глупости, ям много и всичко, качвам 1-2 кг, заяждам се с всеки за всичко. Като ми дойде - о чудо! Ставам друг човек! Даже 1-я ден нищо не ми се яде!

Като чета какво си писала, се едно аз съм го писала Thinking. Явно при повечето жени е така.

И аз така, и аз така...

# 37
  • София
  • Мнения: 626
Май всички сме така!

# 38
  • Мнения: 256
Много неврозна гладна чак треперя от нерви болезнен ми е цикъла дори и след ражданията ooooh!

# 39
Когато съм в ПМС съм дебела или подута(не мога да разбера),нервна,депресирана и с огромен апетит.Абе 2 седмици са ПСМ,1 седм е цикъла и 1 седм имам желание за секс. Embarassed.

# 40
  • Мнения: 8
От известно време имам голям проблем с ПМС - освен обикновенното раздразнение и апетит към всички продукти съдържащи захар , се появиха и плачливост и агресивност, напрежение в мускулите , сърцебиене .
Доста момичета тук сте споделили че страдате от ПМС но как се справяте с него ?
Аз лично 5 години съм пила противозачатъчни и нямаше и следа от него. Появи се месеци след като ги спрях. Четох някъде ,че при жените след 30год.  процента на страдащите се увеличава .

Гинеколог ми изписа Милгама , някой пил ли ги е ?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 967
Само преди, с една дума НЕРВИ и ГЛАД

# 42
  • Мнения: 1 174
Ставам по-раздразнителна и лесно се разплаквам.

# 43
  • Мнения: 46 510
Не съм забелязала промени в настроението си преди или по време на цикъл ...

И при мен няма нищо  Peace

# 44
  • Мнения: 1 640
Напрегната,обезпокоена,намирам проблеми,за които да се ядосвам,ям бонбони и шоколад и пак ми се яде,нервя се много.Чудовище в действие и епогей!

Общи условия

Активация на акаунт