АВГУСТ още е далече ,но с коремчета сме ние вече!

  • 10 552
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
Стига, бре, хора, засрамихте ме.... Embarassed ....Голяма краста се оказа правенето на теми.
За болежките-не се шашкайте толкова, матките ни растаааат.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 715
Като казахме болежки и аз пак се включвам Simple Smile с леки болки боцкащи в дясно! И съм нагънала в шепа 2 нош-па Simple Smile След малко излизам на кратка разходка до Витоша и след това от 17.00 при ДОКИ  :)lАди хапни и за мен мила Simple Smile че аз ще папам малко по къно а  нищо че,ядох преди 2   часа пак започвам да огляднвам Crazy

# 17
  • Мнения: 25
vasq78 и аз цял ден седя на бюро(още ходя на работа)  но сутрин преди работа 20 мин се разхождам, а вечер след работа по 1-2 часа разходка. Трябва движение. Болките ни са от непрекъснатото седене.
Аз не че съм закована за бюрото. Пък и имам една малка принцеса на 3г. и 2 м., която като се приберем не ме оставя току така вкъщи. При хубаво време сме навън.Ама дето казва Гита - матката рааааааааааааааааасте  #Crazy

# 18
  • Мнения: 25
vasq78 и аз цял ден седя на бюро(още ходя на работа)  но сутрин преди работа 20 мин се разхождам, а вечер след работа по 1-2 часа разходка. Трябва движение. Болките ни са от непрекъснатото седене.
Гита Ог казва, че матките ни рааааааааааааастат и май е така. Макар, че не ми е за първи път (да бременея) то при всяка бременност е различно. Трябва да мислим позитивно и всичко ще е наред.
Гита благодаря за добавените годинки.  Laughing

# 19
  • Мнения: 998
Гита, темата наистина е страхотна   bouquet

# 20
Гита поздравления и от мен за темичката.Справяш се чудесно! smile3501

# 21
  • Враца
  • Мнения: 173
Гита Ог   bouquet , браво, стнрахотна си.

Като се заговорихте за болките долу ниско в корема, да кажа че аз снощи имах чувството че умирам  ooooh!. Такава болка не съм изпитвала никога. Пия си по принцип но шпа и магне В 6 но не ми помогна изобщо. Заспала съм чак сутринта към 5.00ч. Може би е от това че имам сраствания и при порастването на матката явно се разкъсват, но май в Понеделник ще се ходи до София да проверя за какво става въпрос  Sick

Добре дошли на новите мами  bouquet

Гита може ли да те помоля да ми преправиш дата на 16,08 защото явно не съм си сметнала правилно термина. По мнение на док ми е на 16,08 , по видеозон е с още седмица на пред, а аз ще съм планово, така че ще е съвсем в началото на месеца. Не знам до колко има значение това, но ми се иска колкото се може по бързо да влизам в следващ месец  Blush

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Запис!
Гита, прекрасна е  bouquet! Моля, запазете тези сладурски човечета докато ми кажат пола - искам и аз такова!
vasq78 , добре дошла Hug! Видях, че си от Търново. При кого ходиш и къде смяташ да раждаш Rolling Eyes?Може и на лични.
Моята глава още си ме боли и мисля да поспя...

# 23
  • Мнения: 564
И‌ аз съм така Хари, нямам търпение да напредваме по-скоро Crazy...Някак си по-сигурна се чувствам..Относно плановото секцио, аз вчера гледах из нета информация за датите на раждане, но не открих нищо кой знае колко интересно. Ако някоя мама знае къде мога да намеря нещо за номерологията, да сподели  Hug.
Ето и едно предложение за темичка посветена на слънчицето вън:
Пролетно слънце вънка припече, АВГУСТ ще гушкаме малко човече!

# 24
  • Мнения: 998
beli4ka, аз си мислех за датата да си отида при номеролог, но ще изчакам още да наближи.

Аз също все бързам, но понеже съм го изживявала и знам после как се изпитва една носталгия по коремчето  Crazy , та гледам да се радвам на всеки миг!

Гледам, че много се събрахме вече за секцио през първата седмица на август, някой друг освен мен планува ли да бъде във Майчин дом, може пък да си направим среща  Laughing

# 25
  • Мнения: 941
здрадейте
гита много готина тема
за болежките ,както казах и преди време, от тук насетне ще имаме доста дискомфорти които ще се увеличават, но като си помисля какво ми беше в 9тия месец, тези бодежи и прорязвания пасти да ядат, всичко е нормално, и бебчо като ритка, като ритне към пикучния мехур, там дискомхорта е огромен, хи хихи
аз щъкам цял ден, покрай малката не се спирам, а днес почнах курсове по курмуване, 3часа карах и сега ме боли гърбът, по лесно ми е да щъкам напред назад, отколкото да седя толкова време
аз мисля да раждам във вода в Света София,

# 26
  • Мнения: 564
Аз още не съм решила къде да раждам, но от Майчин дом останах с доста добри впечетления (‌нали ходих на БХС там) , много чистичко ми се видя..Не знам как е другаде  newsm78, не съм ходила в други родилни домове..Но идеята да се срещнем в деня на СЪБИТЕТО е прекрасна...Аз за сега съм се спряла на дати: 3, 5,6 и 7...

# 27
  • Мнения: 2 663
Привет, момичета,
аз имах малко работа и бях без комп, защото се местихме в нова къща, а тук интернета е с уаерлес, та докато си набавя....другото е , че вчера доста обилно прокървих.Не се шашкам много може би , защото съм свикнала.Докато бременеех с Константин влизах в болница общо 4 пъти за 2 месеца поради олепване на плацентата.Веднаха отидох при доки и ме остави вкъщи , но прикована на легло с предписание магнезии + но шпа.Малко ме е яд, заради времето, ама какво да се праи за добро е!Сега си почивам , мъжа ми се грижи за всичко- за мен, за малки и за къщата-готви, чисти, пере, засипва ме с внимание и грижи, а бе  всичко...НАложи му се да излезе и сега при мен е сестра му, с която се си супер близки и много се кефя, че е тук да не съм самичка, а и ми помага много за детето.

Я разкажете на кратко новостите, защото не ми се чете толкова много, моляяяяяяяяяяяяяяяяя ви

Прегледа при Томова мина ок, както винаги беше супр подробна=бебка е абсолютно здравичка и е почти сигурно, че е Бебка.Вчера и моя лекар потвърди.Днес вече не кървя с ярко червена кръв и съм още по-спокойна.

Сина ми от вчера се опитва да ходи сам и съм много щастлива, първо  вкъщи направи 2 крачки сам ,а поле още няколко в кабинета на доктора.Толкова отдавна чаках този момент и ми се искам да подскачам около него, ама пусо кървене не мога.....

Клара, и аз обмислям подобно нещо , но само доктора ми ме спира в смисъл, че искам той да ми води раждането, след хилядите доктори на никой друг нямам доверие.Ако няма да е майчин дом обаче пък искам да е Токуда болницата и съм си в чуденка, но първо ще говоря с доки реди крайното решение

Гита, темичка е страхотна   bouquet

Ами това от мен  за сега

Лек и усмихнат ден на всички

# 28
  • София
  • Мнения: 430
МЕГИ: Не мисля, че трябва да се притесняваш, аз също много често имам подобни пробождания, даже преди онази вечер едно доста продължително, аз знам, че са контракции, но знам и че са нормалнил. Четох в нета някъде, всъщност даже тук в бг мама, ама не във форумните теми, а из статиите, че тези контракции били нещо като подготвящи организма за истинските. Даже се наричали фалшиви или нещо от сорта.  newsm78 Та сега не се притеснявам, вярвам, че организма знае какво прави  bowuu

Гита: Още веднъж и за тази тема БРАВО. Ако ти се занимава по някое време може да ми сложиш детенце със сладолед  Heart Eyes  Благодарим и на крокодил!

Момичета: не знам дали сме разисквали наскоро, спите ли със сутиен? Защото моите гърди растат още..и си мисля, че ако не ги спасявам по някакъв начин ще е фатално за формата им. Много моля мами, които имат вече слънчица да кажат какво аджеба се случи с гърдите им след като спряха да кърмят  newsm78
беличка: И аз от БХС-то останах с добри впечатления, едно хубаво направено, боядисано, ново и тоалетната все едно съм си вкъщи. Даже се чудех защо казват, че било мизерно там, но все пак не сме слизали в родилните зали...може само 14-тия етаж да е заблуждаващ  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
konstans , стискам палци бързо да се оправиш и скоро да може да си правиш разходки с малкия.

Аз също ще съм планово секцио за началото на месеца, но ще съм в Тина Киркова.

http://www.magicgatebg.com/ - ето тук има нумерология

Enti - аз никога не съм имала голям бюст, дори и като кърмех, след това отслабнах много , но нищо особено не се случи с гърдите ми - мамите дето са с по-добри форми, нека да споделят, аз не съм критерии Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:42 от Jujka

Общи условия

Активация на акаунт