И аз искам бебе :)

  • 1 884
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 988
Не ви познавам, момичета. Нова съм тук.
Но пък искам от сърце да пожелая на всички бебеискащи да успеятPraynig
Стискам им палци.
Аз съм една от тях. За първи път ще ми е и се надявам да се случи по-скоро.   Confused Вече чакаме година и половина и нищо.
Дано всички да получим по едно бебе скоро!

# 16
  • Мнения: 364
Дано, дано, дано, до всяко добро същество, застане по едно малко бебо!!! Praynig Praynig Praynig

Дано всички скоро да се похвалим!  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 12
Миличка, стискам палци и от сърце ти пожелавам в най-скоро време да ни се похвалиш с новината, че чакаш второ детенце!
 Hug  bouquet Hug  bouquet :hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 309
Kalli, стискам палци лечението ти да мине успешно и още първия месец да се получи...аз бая се чудя как ще стане при нас след това третиране на раничката - дано да няма пречки...Предишният път ни отне 4-5 месеца...А сега през май и сватба стягаме - та нерви, организации. Сещаш се какъв сватбен подарък си пожелавам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 12
здравейте.за първи път пиша тук,въпреки 4е отдавна съм регистрирана.проблемът ми следният:миналата година април месец забременях.беше желана бременност и вси4ки много се радвахме.но хората са казали,4е много хубаво не е на хубаво.и.......при поредният преглед при гинеколкога се установи 4е имам куха бременност.щастието ми замръкна.след седмица ми направиха кюртаж.трябваше да из4акаме 3-4 месеца и да опитаме отново за рожба.с голямо нетарпение из4акахме да минат месеците и запо4нахме да"работим" за бебе,но ве4е 5 месеца то не се появява и ми е много ма4но и мисля,4е пове4е няма да имам деца.
моля Ви,ако с някояот вас се е слу4вало такова нещо,нека ми сподели и да ми даде съвет,защото съм много от4аяна.
предварително Ви благодаря.(с нетарпение ще 4акам да ми пи6ете)

# 20
  • Мнения: 1 335
Kalli, много те  Hug!
Пий още малко гадините, мила, ще помогнат! Поне в моя случай бебо дойде веднага след това. Споко само и  Whistling
bubitka, успокой се, момиче! Имам представа колко ти е тежко, миличка, и ми се иска да ти дам целия кураж на света. Знам и какво е да знаеш, че носиш бебенце, което не е живо ...вече.  Мога само да ти дрънкам всички ония клишета за гледането напред, да не се предаваш и пр., но ти си се наслушала предполагам (а бога ми, мога да дрънкам до утре  #Crazy). Затова само тиха  Hug и  Praynig
Недей да си вредиш с тия мисли за "никога повече". Чакането е гадно, дълго и много предразполагащо да си насадиш онези мисълчета, нали? Не знаеш какво си причиняваш ... Имаше ли поне малко яснота за случката миналия април? Хормони изследвала ли си после? Преглед при гинеколог? Иди, ей така, за спорта. Следиш ли Ову? Как? Медикаменти някакви приемаш ли (апропо, нали пиеш Фолиева киселина)?
Спокойно, мила (панирала си се вече, но все пак), дишай и се радвай на любовта и любимия! Стига се вторачва, а вместо това се наслаждавай! Остави отчаянието и просто бъди жена.
Пиши, изливай всичко, което те мачка отвътре, бесней, чупи ако щеш, каквото искаш, само не губи вяра, мило момиче!! Горе красивата главица!
Твоето бебенце ще дойде, не се съмнявай и за миг в това. Силно те  Hug

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте на всички от този прекрасен и тъй полезен форум.Искам да ви помоля за съвет,защото имам чуството,че ще се побъркам. #Crazy.От 2 седмици пия бромокриптин,защото нивото на пролактина е завишено.Слава на бога нямам по сериозни последствия от пролактина.И така миналия месец с мъжа ми както винаги правихме опит за бебе.Закъснява ми 6 дни,а по принцип ми е редовен.Нямам никакви симптоми да съм забременяла,но ме е страх да направя тест.След овулацията имах гадене,главоболие и повишено кръвно,но си мисля че това е бромокриптина.Сега усещам само ужасни киселини. Praynig Praynig Praynig Praynig моля ви някой да ми каже има ли възможност да съм забременяла,въпреки от бромокриптина. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigЩе ви помоля да ми пращате отговори на elena840@abv.bg защото ми е трудно още тук да се оправям newsm17

# 22
  • Мнения: 1 919
Пожелавам ти успех от все сърце и скоро да си отново бременна!Щом си успяла веднъж,ще успееш и втори път Hug

# 23
  • Мнения: 2 751
...Вече чакаме година и половина и нищо.
Дано всички да получим по едно бебе скоро!
А посетихте ли специалист? Година и половина е много.
Аз за толквоа обиколих сума ти лекари, какво ли не ми  правиха, какво ли не изпих и изтърпях, но в крайна сметка си заслужаваше  Grinning
Така че...не е лошо щом толкова чакате да се обърнете към специалист и двамата.  Hug

# 24
  • Мнения: 2 751
Момичета, ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!   bouquet Hug
От вчера се чувствам нов човек, олекна ми и съм много оптимистично настроена...  Heart Eyes

bubitka, 4-5 месеца не са кой знае колко, че чак да мислиш, че няма да можеш да имаш дете! arcana ти е казла всичко, което бих ти казала и аз  Hug

skiorche, благородно ти завиждам за сватбата. И аз искам пак да се женя  Mr. Green Heart Eyes Ще показваш снимки, обещай!  Hug

# 25
  • Мнения: 686
И аз искам второ. baby_neutralНе се срамувам да си го кажа.Похвалих се на повечето си приятелки,че си мечтая отново за бебче baby_neutral.Все още не сме почнали бебеправенето,защото искам да се роди в по-топъл месец(дано да нямаме проблеми с правенето, а и после с носенето Sick-това го пожелавам,не само на себе си ,но и на всички майки-бъдещи и настоящи).Надявам се и аз скоро да се похваля с ново коремче.Успех на всички МАМИ. baby_neutral

# 26
  • Мнения: 2 751
И аз искам второ. baby_neutralНе се срамувам да си го кажа.Похвалих се на повечето си приятелки,че си мечтая отново за бебче baby_neutral.Все още не сме почнали бебеправенето,защото искам да се роди в по-топъл месец(дано да нямаме проблеми с правенето, а и после с носенето Sick-това го пожелавам,не само на себе си ,но и на всички майки-бъдещи и настоящи).Надявам се и аз скоро да се похваля с ново коремче.Успех на всички МАМИ. baby_neutral
Пожелавам ти успех!
Аз не се срамувам също, просто се предпазвам...По-нагоре обясних  Wink
Стискам ти палци най-искрено!  Hug

# 27
  • Мнения: 295
Ей, Кали, и аз поддържах версията, че не ща и да чуя за деца по същите съображения като теб  Hug При това доста убедително, защото никой не се съмняваше в думите ми...  Crazy
Едва преди месец (година след като почнахме с опитите) споделих с майка ми и то взе, че стана  Thinking Пожелавам ти същото развитие на нещата  Peace Hug

# 28
  • Мнения: 2 751
Ей, Кали, и аз поддържах версията, че не ща и да чуя за деца по същите съображения като теб  Hug При това доста убедително, защото никой не се съмняваше в думите ми...  Crazy
Едва преди месец (година след като почнахме с опитите) споделих с майка ми и то взе, че стана  Thinking Пожелавам ти същото развитие на нещата  Peace Hug
Значи не съм единствената, дето го плямпа тези неща  Grinning Crazy
Радвам се много за теб!   bouquet
Леко бременеене ти пожелавам  Hug

# 29
  • Мнения: 129
Здравейте момичета!И аз като някои от вас пред хората все си измислях оправдания за това,че не искаме дете.Все им повтарях- да си стъпим на краката,да си купим жилище след време и т.н.Само на майка ми бях казала миналата година/тя беше болна от рак/ и се надявах да я зарадвам,тя все ме питаше какво става с бебето и аз все отговарях,че работим по въпроса.Юли месец миналата година тя почина и оттогава не съм споделяла с никого за усиленото ми желание да имам бебе.Понякога се изпускам пред мъжа си и плача,друг път му заявявам,че не искам бебе точно в този момент,а на хората незнам вече какво да казвам.А и като гледам как всички около мен забременяват,накъдето и да се обърна научавам че някоя позната или роднина е бременна /да са им живи и здрави бъдещите дечица/ и се питам:Само на мен ли ми има нещо?Още не съм ходила по лекари,опитваме от около 8 месеца и съм решила другия месец вече да отидем с мъжо.Извинявайте,че се поувлякох,Успех на всички бебеправещи и не губете надежда.Обичам ви  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт