И аз искам бебе :)

  • 1 873
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Ей така реших и аз да се разпиша, пък може и да помогне вашата подкрепа  Hug
Правех се (и продължавам  Embarassed) на ударена пред хората, че не искам още бебе и прочее, ама реших да престана с преструвките.
Прикривах желанието си от страх, че всички ще се вторачат да ме наблюдават кога ще забременея и, ако не стане, това ще ме кара да се чувствам много кофти.

Имах много проблеми, докато забременея първия път. Минала съм през "проблемното забременяване". Година и половина мъка, операции, изследвания, отрицателни тестове, чакане...чакане...надежди... ooooh!
Сега пак пробвахме няколко месеца, но не стана и малко се скофтих... Старите чувства нахлуха отново  Shocked
Сега имам отново кисти, които лекувам, и като приключат тези проблеми, започваме. Grinning
Спирам всякакви приказки от рода: "Оооо, второ дете, не!" или "Изобщо не ми е до 2ро дете" и прочее...  Close Защото имам чувстовото, че предизвиквам съдбата...  Confused Дори на мъжа си ги разпрявях тея, не знам защо...от страх ли, не знам...Embarassed
Снощи му споделих истината и ми олекна.  Crazy

Стискам палци на всички!   bouquet

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Пожелавам ти успех от все сърце и скоро да си отново бременна!Щом си успяла веднъж,ще успееш и втори път Hug

# 2
  • Мнения: 533
Аз те разбирам много добре, особено това за предизвикването на съдбата ooooh!
Дълго и аз не исках второ дете, не давах дума да се кажа, но когато преди година ми направиха операция, се замислих сериозно, че годините си минават, а с тях идват проблемите и болестите  Twisted Evil Трудно убедих мъжа ми за второ дете, отне ми около 5 м и когато все пак забременях, се оказа кухо яйце Sad, помислих си, че съдбата ни наказва  Mr. Green.
Сега, когато емоционалната болка е намаляла, съм много положително настроена, мисля, че ми предстоят радостни моменти и всичко лошо е останало зад гърба ми  Praynig, гледам напред и вярвам, че скоро ще се похваля с добра новина  Hug
Пожелавам на теб и на останалите момичета успех и много надежда   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 751
Благодаря!  bouquet
Надявам се чакането да не е прекалено дълго и най-вече да не е съпроводено с безкрайни лечения и какво ли още не  Rolling Eyes

Veniti , едва ли съдбата ни "наказва". По-скоро ни подлага на изпитание.  Peace Така си мисля  Shocked

Още повече ми олеква, след като престанах с мълчанието ми и анонимността тук и преструвките пред приятели  Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 753
 Laughing Спомням си в една тема как беше написала че не можеш да си представиш да имаш още едно дете... беше отдавна  Laughing
Няма нищо по-хубаво от това да имаш повече деца, от опит говоря  Simple Smile

Но... сега трябва да свършите голямата работа... Пожелавам ти от сърце бързо забременявяне без никакви проблеми!  Praynig

Трябваше даси редактирам правописа

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 11:16 от Ал

# 5
  • Мнения: 2 751
Laughing Споям си в една тема как беше написала че не можеш д аси предстаяиш да имаш още едно дете... беше отдавна  Laughing
....
Ох, Ал, както се казва в една поговорка: "Много приказки само на пазара"  Embarassed Embarassed Embarassed
Та...спирам вече с излишните приказки.
Аз тогава съм го мислела, де, може би, ако е било отдавна...

Ама толкова ръсех наляво и надясно щуротии от тоя тип, че ме е срам  Sick
То затова, като почнахме опитите и малко след това като започнаха едни кисти, клетъчни изменения, кървене, болки... ooooh!
И ми идеше да  smile3538  341uu Banghead и всякакви такива неща ...
Но вече се зареждам с положителни думи  Mr. Green

Само да се излекувам първо  Praynig Пък и дано при мъжа няма проблем, че и първия път не му бяха цветущи изследванията, макар че проблемът беше в мен и като го реших (с лапароскопия),  забременях  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Чудесно е че сте взели решение за второ дете,и че го споделяте открито.Приветствам те с добре дошла в отбора и ти пожелавам бързо да отлетиш към отчетните теми
Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Стискам ти палци всичко да бъде наред! Hug
Ще те чакаме да се похвалиш!

# 8
  • Мнения: 2 751
Момичета, много ме радвате, че ми пишете   bouquet
Чувствам се много добре, благодаря!  Hug

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От сърце ти пожелавам много скоро да имаш второ детенце Hug
 Възхищавам ти се на смелостта да признаеш пред себе си и останалите, че си подтискала това чувство Heart EyesУспех!

# 10
  • Мнения: 2 751
От сърце ти пожелавам много скоро да имаш второ детенце Hug
 Възхищавам ти се на смелостта да признаеш пред себе си и останалите, че си подтискала това чувство Heart EyesУспех!
Благодаря!
За подтискането...Понеже първия път като ми станеше нещо съвсем леко некомфортно от каквото и да е, всички реагираха: "охоооо, да не си бременна"  Sick Тоооолкова ми беше омръзнало...пък и не споделям с всеки срещнат проблемите ни. То е трудно да споделиш такива неща  newsm78 Във форума е най-лесно, защото споделяш с жени със сходни проблеми и срещаш разбиране...
Та... защитната реакция се включи още тогава - и тогава също разправях, че искам първо да завърша, да си поживеем....Лъжейки тях се успокоявах някакси....  Sick
Сега постъпих по същия начин, но се чувствах затормозена.
Вчера ми беше МНОГО трудно да споделя с мъжа си дори. А той така иска пак дете, аз само му разправях: "Ооооо, стига моля ти се"  Rolling Eyes Embarassed

Абе, такива ми ти работи, пак се увлякох в писания ... Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 2 277
Kalliiiiiiiiiii, от кога те чакам мила Hug Хубаво се майтапехме едно време с теб в Dir-a за второ бебе Simple Smile Тук не познавам момичетата, повече си трайкам, ама следя редовно темичките. И аз искааам. Вчера ми тушираха една малка раничка на шийката и докторицата каза, че след следващия цикъл можем да започваме...нямам търпение....Айде и вторите да са ни еднакви Laughing Започвам с фолиевата. Прегръдки от нас!

# 12
  • Мнения: 1 335
kalli, хубава тема! И аз искам бебе!  Grinning
Обаче заради мисед и кюретаж през януари и предстоящо изследване на хормонки през април, ще има да почакам още ... дано не изникнат грижи с хормоните Praynig
Горда и силна бъди, мила, радвай се на живота, детенцето и съпруга до себе си!! В семейството си (и тук разбира се  Peace) ще намериш много подкрепа и ще се справиш с всичко!
Успех, позитивно и слънчево настроение желая на теб и всички момичета   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 751
skiorche, ами хайде де  Mr. Green дано ни огрее. Praynig аз ще почакам още 2-3 месеца (пък ако се наложи и повече  Confused)
Ама търпение, любов и здрава храна, дет' се вика  Mr. Green

arcana, стискам ти палци от все сърце!(отново) ти ми писа и в една друга тема съвсем скоро, дето бях анонимна  Crazy ще се сетиш... Hug Дано всички изследвания са наред и да се хвалим.

Ние по-рано от юни няма как да почнем бебеправенето, но ей го къде е юни  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 270
Миличка, стискам палци и от сърце ти пожелавам в най-скоро време да ни се похвалиш с новината, че чакаш второ детенце!
 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт