какво ви е мнението за помпичка за нос?

  • 3 673
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте, искам да ви попитам вие използвате ли помпичка за нос? ние имаме хрема от няколко дена.лекарката каза да пие вит.ц 5 дена и да капваме физиолг. разтвор и 3 пъти на ден едни други капки за нос.сега вече има гъсти съполи,които много трудно излизат, само ако кихне може да махнеш. сетих се за помпичка, вие използавате ли и доволни ли сте.за колко дена преминава една хрема ние сме на 11 месеца  и малко.чакам вашите отговори.

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз съм ползвала такава помпичка и съм доволна. Преди това слагах капки, пръсках в нослето със Стеримар и след това с помпичката. На сина ми хич не му беше приятно, но има ефект.

# 2
  • Мнения: 601
Добре, де! Аз ли не знам как се ползва тази помпа?! Що ли? Пробвах веднъж, но края и е много по-дебел от ноздрите на щерките и изобщо не ми е удобна.

# 3
  • Мнения: 2 677
На мен също никога не ми е била удобна такава помпичка.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 402
Имам такава, но никога не съм я ползвала ...според мойто педи не е редно да я ползвам ... пръскам Хумекс /физ.разтвор/ и всичко потича.

# 5
  • Мнения: 1 183
Аз ползвам помпичка на Чико и съм много доволна  Peace

# 6
  • Мнения: 941
имам, но никога не съм я ползвала, педито също е против, аз пръскам стерамар, или със физиологичен разтвор и след няколко минути с клечки за уши почиствам,

# 7
  • Мнения: 6 164
Не знам защо я купих, изобщо не ми служи.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Изхвърлих я 15 минути след като съм я купила Close

# 9
  • Мнения: 1 877
Да,ползваме и сме доволни,щото иначе детето като не може да си издуха носа,се задръства със сополи.Спасява положението!

# 10
  • Мнения: 374
Да, използваме помпичка на Чико. Горе-долу доволна съм от нея. По принцип хремата при бебетата е продължителна. Моят син е имал два пъти и е продължавала около 10-14 дни.

# 11
  • Мнения: 2 587
Не съм доволна от помпичката.Не само че не ми вършеше никаква работа,а пък и детето само се тормозеше,когато се опитвах да я използвам.

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Не знам защо я купих, изобщо не ми служи.

Така и не успях да се справя с помпичката ... ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 423
Не знам защо я купих, изобщо не ми служи.

Така и не успях да се справя с помпичката ... ooooh!
то си зависи от помпичката аз имах тая на Чико-никва работа не свърши и я хвърлих,но тази на Нук обаче,която после взех е супер-ползвам я

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 973
Моята дъщеря сега е за първи път с хрема. Пръсках Стеримар, но ефекта не винаги е отпушване на нослето. Реших и аз да пробвам с помпичка - аспиратор. Вчера купих на Чико, пробвах, но бебка се дърпаше като зверче. Днес обаче положението е друго, измъкнах много секрети от нослето. Супер доволна съм за момента.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт