Бръкна си дълбоко в ухото с клечка за уши. Помагайте

  • 3 120
  • 12
  •   1
Отговори
Помагайте, плс,
Синът ми (11 г) вчера вечерта си бръкнал на дълбоко в ухото с клечка за уши. Плака от болка. Капнах му капки Отипакс и заспа, но днес към обяд се оплака, че като дъвче го наболява и глъхне ухото.
Какво да правя? (освен идеята да го водя на доктор, какви капки бих могла да капя?)

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Като го заведеш на доктор, той ще ти каже какво още да слагаш. По-добре недей да назначаваш сама лечение.

# 2
  • Мнения: 5 228
Нищо недей да капеш и нищо недей да даваш. Само по лекарско предписание.

# 3
Нищо недей да капеш и нищо недей да даваш. Само по лекарско предписание.
Ок, а джи-пи-то би ли се справило с проблема или ще трябва на УНГ да ходим?

# 4
  • Мнения: 5 228
Нищо недей да капеш и нищо недей да даваш. Само по лекарско предписание.
Ок, а джи-пи-то би ли се справило с проблема или ще трябва на УНГ да ходим?

Зависи какъв е проблемът. Ако имаш възможност отиди скоро, защото в петък не ги знаеш кога ще запразнят.

# 5
  • София
  • Мнения: 558
Завеждаш го на доктор  УНГ !   И НИКАКВИ КАПКИ докато не го прегледат! Naughty

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако още не сте ходили на преглед, заведи го на специалист УНГ!
Не ми се вярва джипито да има нужната техника, за да прегледа ухото както трябва.

# 7
Ако още не сте ходили на преглед, заведи го на специалист УНГ!
Не ми се вярва джипито да има нужната техника, за да прегледа ухото както трябва.
Не, не сме ходили още, защото той беше на училище следобед.
Благодаря, че се включихте със съвети!

# 8
  • Мнения: 233
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164160.msg3198287#msg3198287 виж тук Peace
 Направи си регистрация, за да ти пиша на лични.

# 9
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164160.msg3198287#msg3198287 виж тук Peace
 Направи си регистрация, за да ти пиша на лични.
Ами аз съм регистрирана, можеш да ми пишеш.

П.П. Много съм ти благодарна за линка. Току-що го изчетох целия и непременно утре ще търсим специалист. Още веднъж се убеждавам в полезността на този форум. Благодаря ви и бъдете здрави!

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 23:48 от jjena

# 10
Да кажа какво стана:
водих го днес на специалист УНГ - и - нарушен горен слой на тъпанчевата мембрана. Предписа ни капки за уши и антибиотик през устата, и никакво мокрене, нито физическо натоварване поне 10 дни, докато зарастне.
Боже, като си помисля, че щях да подценя нещата и да самолекувам. Добре, че писах тук и ви благодаря още веднъж, че се отзовахте!

А на renisa - благодаря ти за ЛС и инфото!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet - това е за всички вас!

# 11
  • Мнения: 233
Да кажа какво стана:
водих го днес на специалист УНГ - и - нарушен горен слой на тъпанчевата мембрана. Предписа ни капки за уши и антибиотик през устата, и никакво мокрене, нито физическо натоварване поне 10 дни, докато зарастне.
Боже, като си помисля, че щях да подценя нещата и да самолекувам. Добре, че писах тук и ви благодаря още веднъж, че се отзовахте!

А на renisa - благодаря ти за ЛС и инфото!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet - това е за всички вас!


 newsm10

# 12
  • Мнения: 6 164
Радвам се, че сте го завели на лекар. Тъкмо щях да пиша, че това е много опасно и не е за форумски анализи! Бързо оздравяване! Hug

Общи условия

Активация на акаунт