Гадните навици на ...

  • 7 334
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
И друго се сетих! Като започне да твърди ,че съм казала нещо, което аз изобщо не съм споменавала no, но той си навива че съм казала! Направо да те подлуди, все едно аз не помня какво говоря smile3516

# 16
  • Мнения: 448
Дразни ме,че когато се почувства обиден за нещо и с ченгел не можеш да му извадиш думите от устата-да каже кое точно го е подразнило,та човек да знае. Laughing
А колкото до хъркането,може да съм единствената жена на света,ама на мен ми действа като приспивна песничка.
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 208
Ха ,това с ушите и моя го прави - кво им чисти толкова незнам  newsm78

Също много ме дразни, когато тръгваме за някъде и точно 3 мин преди това той ми казва "Влизам да се изкъпя набързо"  #Cussing out при положение, че предните 2 часа се е мотал пред компа например  ooooh!

И най-много ме дразни, когато изразходва сапуна или тоалетната хартия и излиза от банята, без да сложи нови  Mr. Green
И моят ги прави същите неща + спи до много късно и това ме изнервя, мрънка докато пазаруваме, разхвърля, но не подрежда нищо  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 364
Дразни ме, че има избирателна памет - помни само, когато му изнася. Когато ходим на гости, на кафе или другаде, все бърза да си ходим  #Cussing out. Понякога мрънка като за последно, но нали си го обичам - търпя си го!  Laughing

# 19
  • Мнения: 13 187
Дразни ме,че когато се почувства обиден за нещо и с ченгел не можеш да му извадиш думите от устата-да каже кое точно го е подразнило,та човек да знае. Laughing
А колкото до хъркането,може да съм единствената жена на света,ама на мен ми действа като приспивна песничка.
 Joy Joy Joy Joy Joy
Laughing Не си! И мен ме приспива хъркането. Ама моят съпруг не ще да хърка. Засега Grinning

# 20
  • Мнения: 2 723
Ужасно забравя ooooh!
Слава Богу, че има телефон, в който си прави напомки, непрекъснато и за всичко.
Днес си направи напомка да се обади в яслата, да каже, че малкия е болен и няма да иде Whistling
Като си тръгва от работа му се обаждам да му напомня какво трябва да купи и си го записва на листче (не че не съм му го казала и през деня, но знам, че е забравил Tired)
Ама то вече не се и дразня, смешно ми е Crazy

# 21
  • Мнения: 3 674
Дразни ме 4е хърка ... ooooh!ама много силно   smile3514 Аз спя с запушалки...и през тях го 4увам smile3512 Heeeeelp!! cry

# 22
  • Мнения: 364
Дразни ме 4е хърка ... ooooh!ама много силно   smile3514 Аз спя с запушалки...и през тях го 4увам smile3512 Heeeeelp!! cry

Заведи го на УНГ. Може като малък да му е чупен носът или да има синузит! Проблемът може да се реши! Успех!   bouquet

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Рози, и аз ще те посъветвам - води го на УНГ. И ние имахме този проблем, но го решихме с лекар.

В моят мъж ме дразнят само следните неща: непрекъснато забравя да купи или да свърши нещо; много често взема решения афектиран; и му е трудно да се сеща, че когато прави уговорки с някого е добре да ми казва не два часа преди събитието, а по-рано  Crazy Не се сещам за друго  Blush

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 512
играе шах на компа ама нон стоп

# 25
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Часът е 24:00, децата заспали (да отбележа, че всички спим в нашата спалня и нашите дрехи естествено са там). Мъж ми решава да влезе да се къпе и се почва. .... къде са ми боксерките, ами хавлията, ами една фанелка няма ли да ми намериш. А аз като къртик в тъмното как да ровя да търся всички тез неща, че и децата да не събудя  ooooh!. Просто незнам как все се сеща да си търси дрехите в последния момент. И накрая кой виновен, ами естествено, че аз щото не съм се научила да му ги приготвям по-рано  Joy
И друго, постоянно забравя да хвърля боклука. За съветите в готвенето то явно си е запазена марка на всички мъже.

# 26
Всеки  човек си има някакви гадни навици,но чак пък да ме дразни Naughty

# 27
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Мен пък ме дразни, че много често не ме слуша какво говоря и отговаря дежурно с да или не - кога как дойде и после не помни  #Cussing out #2gunfire

# 28
  • Мнения: 4 513
Мен пък ме дразни, че много често не ме слуша какво говоря и отговаря дежурно с да или не - кога как дойде и после не помни  #Cussing out #2gunfire
Елз, това все едно аз съм го писала! Joy Може да дръпна една реч (естествено важна за мен) от около 5-10 минути и накрая като кажа "Нали?", отговорът обикновено е "А?" И аз просто.... smile3511

# 29
  • France
  • Мнения: 726
дразни ме играта му на бридж.Може да откара 16часа/до сега това е рекордът,но аз се намесих/.Ето,сега едва си взех РС,а уж за мен го купи!

Общи условия

Активация на акаунт