Мокри кърпи ?

  • 2 402
  • 64
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Моля мамите с опит да препоръчат мокри кърпи.
Знам, че е по-добре да се ползва чиста водичка, но все пак когато сме навън ще са ни от полза.
Из темите се ориентирах за качеството и отзивите за памперсите, но не срещнах информация за мокрите кърпи.
Може би трябва да са същите като памперсите, на които съм се спряла  newsm78
помагайте  Hug

# 1
  • Мнения: 1 273
Ами ние изпозваме всякакви, които са за бебета и до сега няма алергия към нити едни. Иначе в повечето случаи използваме Pampers soft  или Дайперс , а памперсите са ни Молфикс и Леберо Peace

# 2
  • Мнения: 3 478
Хъгис с две ръце Peace

# 3
  • Мнения: 6 607
Ние сме с Памперс

# 4
  • Мнения: 3 456
Ползвали сме всякакви- нямали сме проблеми

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ползвала съм само на Памперс, няма проблеми с тях.

# 7
  • Мнения: 6 461
Все още използваме абсолютно всякъкви кърпи. Peace
Не държа на определена марка.

# 8
  • Мнения: 1 427
На Памперс ползвам откак се е родила! Peace

# 9
  • Мнения: 1 896
Най-яко е с БамбиноМио, защото са биоразграждащи се и може да ги хвърляш в тоалетната, но са по-скъпи.

# 10
  • Мнения: 1 157
Ползвала съм почти от всичките и сме нямали проблеми днес купих Love,защото са по мокри а аз харесвам такива

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и ние не държим на марката!
досега не е имала алергии към някой вид мокри кърпички

# 12
  • Мнения: 439
За сега само на Памперс Peace

# 13
  • Мнения: 2 677
Pampers! Peace
Само тях съм ползвала, много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 4 629
На мен любимите са ми на Нивеа

# 15
# 16
  • Мнения: 999
Памперс Peace.От всякакви други дъщеря ми се подсича.Кърпичките са им добри, за разлика от памперсите.

# 17
  • Мнения: 6 164
Опитах различни, но откакто открих Baby Crema съм само с тях. Най-хубаво миришат и почистват най-добре, най-мокри са. Тези на Памперс /и зелените и с лилавото сензитив/ са ужасно сухи и нищо не мога да почистя с тях, а за мириса им да не говорим. Sick

Пробвай сама няколко марки и ще видиш.

# 18
  • Мнения: 2 978
На мен любимите са ми на Нивеа

Аз също.
Много ми харесват, защото ухае на чистичко. Wink

# 19
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Ние ползваме Памперс  

# 20
  • Мнения: 338
Използвам различни марки-не съм имала проблем досега нито с по-скъпите, нито с по-евтините Peace

# 21
  • Мнения: 2 159
Ами ние изпозваме всякакви, които са за бебета и до сега няма алергия към нити едни. Иначе в повечето случаи използваме Pampers soft  или Дайперс , а памперсите са ни Молфикс и Леберо Peace
и ние сме така Нивеята са ми малко сухи, но пък някои мами точно такива искат

# 22
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Въобще не е задължително кърпичките да са същата марка като памперсите. Аз съм ползвала много видове, но съм най-доволна от кърпичките на Памперс, но тези най-старите изцяло зелените, а не новите с лайка и лавандула. Молфикс също са хубави, както и  тези на Нивеа с мечетата.

# 23
  • Мнения: 568
Аз палзвам всякакви, но само навън.

# 24
  • Мнения: 4 629
На мен любимите са ми на Нивеа

Аз също.
Много ми харесват, защото ухае на чистичко. Wink

Да много е приятна миризмата и на допир са много нежнички  Peace

# 25
  • Мнения: 510
Аз съм ползвлала най-различни видове и най-доволна съм от едни кърпички на Event. Pampers са много сухи и не ми вършат работа.

# 26
  • Мнения: 2 197
Използвам само Nivea Toddies. Първо, защото са с много готина кутия. Второ самите кърпички са малки и са ми по-удобни. И трето за разлика от други, които съм пробвала не са толкова силно ароматизирани.

# 27
  • Мнения: 49
И ние сме с Нивеа откакто се е родил.Тези с мечетата!Миришат толкова на чисто.

# 28
  • Мнения: 1 448
Бейби Крема, зелено-синята опаковка, любими са ни  Hug

# 29
  • Мнения: 1 555
Мокрите кърпи на Памперс и на Нивея само тях ползвам !!!

# 30
  • Мнения: 516
Ползвам на Памперс и Бейби Крема Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 424
Ползвала съм само на Памперс, няма проблеми с тях.
Peace

# 32
  • Мнения: 5 391
Аз залагам на Памперс Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 3 643
Все още използваме абсолютно всякъкви кърпи. Peace
Не държа на определена марка.

И аз- стига да са за бебе- не съм имала проблеми

# 34
  • Мнения: 270
Мокрите кърпи на Памперс и на Нивея само тях ползвам !!!

# 35
  • Мнения: 649
Досато бяхме по-малки, ползвахме Памперс, но сега си ползваме каквото купя.

# 36
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ползвам всички никакви проблеми съм нямала. Имам три изисквания към мокрите кърпички.
1. да са за бебта.
2 да не са скъпи (за мен е неоправдано да се дават много пари за такова нещо при положение, че и по евтинките ще ми свършат същата работа.
3. Да имат мирис на сапун или нещо чисто, не на някакви сладникави цветенца и такива подобни.  Mr. Green

# 37
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ползваме съм само Памперс- много съм доволна.
Обаче сега ми стана любопитно за Baby Crema и ще взема да потърся да пробваме.

# 38
  • Мнения: 795
Досега съм ползвала само Памперс!

# 39
  • Мнения: 193
Общо взето взимам каквито ми попаднат, от по-евтините, но най ми харесват на EVENT - имат два вида - с лайка и алое вера. Миришат много приятно, влажни са точно колкото трябва и не са скъпи.

# 40
  • Мнения: 1 041
Ползвала съм различни видове.
Най-доволна съм от Памперс Peace

# 41
  • Мнения: 1 483
Аз ползвам само на памперс,ама ще взема да пробвам и някой други.За да усетя разликата Laughing

# 42
  • Мнения: 2 039
Ползвали сме всякакви- нямали сме проблеми
И аз така,какви ли не съм вземала,защото иначе ми омръзват бързо  FlutterКато че ли най ми допадат едни на Арома,дето миришат на праскови  Grinning Иначе всичките са един дол дренки,разликата е само в цената  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 718
Mustella , Pampers и Chicco  Peace

# 44
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз и взимам Памперс и Нивея.

# 45
  • Мнения: 742
На Памперс само за дупето, а за на вън на Бейби Софт Wink

# 46
  • Мнения: 2 936
Мокрите кърпи на Памперс и на Нивея само тях ползвам !!!

 Peace

само Памперс=сензитив не ми харесаха!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ползвам на Памперс и съм доволна.

# 48
  • Мнения: 1 111
 Най-важно е да ти пасва миризмата, иначе големи разлики няма.Малкият когато се роди една седмица ползвах на Памперс, обаче се оказа, че има непоносимост към алоето.Сменихме и памперсите и кърпичките.Сега съм с Чико, много добре ми миришат, толкова съм свикнала с тях, че от другите ми става лошо.

# 49
  • Мнения: 1 426
На мен любимите са ми на Нивеа
Peace

# 50
  • в стаята
  • Мнения: 469
Пробвала съм различни, но сега взимам само Памперс.

# 51
  • Мнения: 2 616
Аз съм фен на Памперс, обаче като гледам приятелки има и много по-евтини, които също не са лоши, просто ние сме много  мънички и не ми се правят експерименти с непроверени марки още.

# 52
  • Мнения: 551
Аз ползвам тези на Чико, по-скъпички са от другите но миришат страхотно.

# 53
  • София
  • Мнения: 549
Ползваме най-различни. Последните ни са на Паломита - антибактериални, с приятна миризма и доста мокри. Много съм доволна Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 43 903
event - от вс други - особено от памперс - зверски се обриваше....до рани направо...

# 55
  • Мнения: 8 505
След проби на всевъзможни видове мокри кърпи установих,че най-много ми допадат Lineablu.

# 56
  • Мнения: 2 922
Нивеа за малки дупета и Бейби Крема за по-големи  Laughing

# 57
  • Варна
  • Мнения: 389
Памперс или Нивея.

# 58
  • Мнения: 2 090
Нивеа с крем Peace /тези с мечетата/ и Can bebe  Heart Eyesса стрсхотни-на която майка съм ги препоръчала е останала мн.доволна,имат мн.хубав аромат,който за разлика от вс.останали марки въобще не ми омръзва!

# 59
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Памперс  Peace

# 60
  • Мнения: 950
Аз ползвам кърпички Pampers Sensitive, а памперсите ни са Либеро. Никога не е било проблем, че са от различни марки.

# 61
  • Мнения: 187
MOLFIX-мн съм доволна доста са влажни,едните ми са с лайка,а другите с лосион,аромата не е натрапчив!Не ги заменям за никакви други!Цена:около 3.30лв 70броя!

# 62
  • Мнения: 1 440
Nivea Soft Cream  Peace  Peace  Peace Всички други са ми едни такива лигави и мокри, а тези са влажни и леко омазнени, след което кожата не е като измита със сапун, а като намазана с кремче  Peace

# 63
  • Мнения: 1 170
Ние сме с Памперс, ама... сега като написахте тия неща за миризмата и на мен почнаха да ми се струват натрапчиво миризливи Sick . А иначе съм взимала и супер- евтини, за да ги оставим при майка ми и там да бършем дупенцето на бебчо. Някакви незнайни от 1.60лв/72бр. Не сме имали проблем. Единствено погледнах задължително да са тествани клинично и хипоалергенни Peace

# 64
  • Мнения: 416
           Най съм доволна от Nivea с крем, а отскоро ползвам и Pampers soft с алое.

Общи условия

Активация на акаунт