Кърмя, а имам страхотно главоболие

  • 654
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 516
....мога ли да изпия един аналгин или нещо друго, направо ще ми се пръсне главата smile3518

# 1
  • Мнения: 503
ПАРАЦЕТАМОЛ Peace

# 2
  • Мнения: 999
Аз също имах страшно главоболие като млада майка Simple Smile. Ходих по лекари и ми правиха изследвания, но всичко си беше на ред. Накрая се установи че е от преумора. Хапчета не съм пила, но ти препоръчвам щом бебо спи и ти да го правиш с него, ако има кой да ти помага разбира се.

# 3
  • Мнения: 1 516
А ако се укаже, че съм настинала или пък е вирус, какво правя с кърменето ?!?!

# 4
  • Мнения: 941
аз в такива случаи пиех ефералган, с парацетамол е, винаги когато имам съмнения за настинка изпивам едно, и кърмих успешно 14месеца без да се разболеем нито аз нито бебка, успех и бързо да минава главата, и почивай повече

# 5
  • Мнения: 1 896
А ако се укаже, че съм настинала или пък е вирус, какво правя с кърменето ?!?!
Продължаваш да кърмиш, така предпазваш бебето от вируса, който си пипнала ти. Защото то е било в контакт с него още преди ти да усетиш симптомите, а сега най-доброто което можеш да направиш е да му предадеш готовите антитела, които имаш.
През това време можеш да пиеш парацетамол за болка и температура, като гледаш да почиваш и да приемаш достатъчно течности.
И това е - кърмила съм на няколко пъти по време на вирусна инфекция, дори ако бебето се зарази, прекарва болестта много леко, доста по-леко от мен.

# 6
  • Мнения: 6 461
А ако се укаже, че съм настинала или пък е вирус, какво правя с кърменето ?!?!
Можеш да вземеш парацетамол и разбира се продължаваш да кърмиш Peace

# 7
  • Мнения: 2 159
може до 4 за 24 часа + много течности, аз така се оправях Peace

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Продължавай да кърмиш- антителата, които предаваш на бебето, най- добре ще го пазят, ако си настинала.
А за главоболието- спокойно можеш да пиеш парацетамол.

# 9
  • Мнения: 649
Продължавай да кърмиш- антителата, които предаваш на бебето, най- добре ще го пазят, ако си настинала.
А за главоболието- спокойно можеш да пиеш парацетамол.
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 927
Чувала съм, че можеш да пиеш и Ибупрофен. Продава се 2 варианта - "Nurofen Stop Cold" за настинка и "Nurofen" за главоболие. На листовката пише, че може да се пие след консултация с лекар.

# 11
  • Мнения: 1 516
Благодаря, момичета... Парацетамолът ми помогна веднага. Наболява ме гърло и се чудех какво да правя, но сед вашите постинги спокойно продължавам да давама на Виктор кърма...

# 12
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Оздравявай бързо!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт