проблемът МЪЖ *Б*

  • 8 372
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Здравейте, бих искала да ви попитам вие как се справяте с прикоткването на половинките в luvbed,  без да казвате всеки път, че е с бебеправеща цел, защото това определено ги натоварва, а пък планът за бебеправене е доста "активен" и не е добре да се пропускат много дни ! Дано разбирате какво имам предвид  Sad  Embarassed  Аз лично усещам, че вече май почва да му става досадно, въпреки че и той иска бебе, не иска да е така "изчислено"! Извинявам се за деликатната тема, но бих оценила идеите ви  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 9 903
Ми искам си..Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 612
Ами аз направо си казвам. Няма нищо лошо в това, жената да е активната страна. Аз прибягвам и до някои други тактики като по-секси бельо(или поне се опитвам).
Но при нас положението е по-сложно з-о от 2 години опитваме и мъжа ми няма нищо против да го правим всеки ден.
Ох то тези неща са доста лични и доста се  Embarassed

# 3
  • Мнения: 7 716
То и на мен не ми харесва много-много, когато е планувано. Затова гледам да не му казвам когато е с тази цел. Той също се прави на разсеян. Като отмине денят му казвам. Имали сме преди време няколко мъчителни и за двамата акта и оттогава си направих изводът, че не си струва да го измъчвам и него. И някак си нещата се оправиха, откакто спряхме да коментираме денят.
Ние си имаме една закачка - да мине един път овулацията, че да се позабавляваме. Laughing

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз стигнах до заключението, че мъжът в никакъв случай не трябва да знае деня за бебеправене! Може и да успява да си направи приблизителна сметка, особено ако му е обяснявано, но за точния ден - не, това е табу! Защото колкото и да е ненаситен моят мъж, последните три месеца почнах да усещам, че около дата на овуто не го прави с мерак, ами и той се напряга и го прави, защото трябва!
Отпуснете въображението си и му покажете, че го желаете точно сега и на мига!

# 5
Няма не искам, няма недей....

Той моя мъж е доктор и му е съвсем ясно, че ако искаме бебе трябва да се работи по въпроса...Дори понякога аз нямам желание, но какво да се прави, като нямаме избор...
Чаша вино и скачаме в леглото...
 luvbed  Heart Eyes

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 271
Госта бях аз...

Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 716
То всички мъже ИСКАТ и ПРАВЯТ секс - въпросът беше за тръпката, вълнението, истинското забавление...
Когато казвах предварително точно сега е момента ставаше някак си насила... той изпитваше леко затруднение в началото, аз пък си мислех, че не му е приятно, от това на мен ми ставаше неприятно, разсейвах се... той усещаше, че не ми се иска... и двамата знаем, че трябва точно сега... аз си мислех, ако не успее да го направи точно сега ще изпуснем месеца, той сигурно също си го мислеше... ами мъчително беше ... винаги ставаше, но... не беше от сърце...
Като спрях да му казвам предварително точно днес е денят и нещата се пооправиха - усещах, че на него му е приятно, аз се отпуснах и започнах да се забавлявам, на него му харесва, че се забавлявам .... и така... обичаме се...

# 8
  • Мнения: 1 419
Моя мъж е доста тръпелив и знае, че е по-добре да не любопитства. Не че сме отдавна 'в занята', но въпреки това аз му казвам, че не знам точно и така...
Иначе виждам, че му е малко тягостно, щото е малко като по график, за да не изпуснем ДЕНЯ, но го прави с желание - ЗАСЕГА!  Grinning  (Все пак и той много силно желае да си имаме бебе  Heart Eyes)

# 9
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ето аз вчера спестих на моя новината, че тези два дни е момента. Да ама аз цял ден се настройвах да се отпусна, щото иначе той се усеща като ме види напрегната. И снощи в леглото уж всичко беше ок и изведнъж като светкавица, незнам от къде, ми мина през глава думата "бебе" и всичко се скапа за секунди! Е кво да правя в такъв момент, а?

# 10
  • Мнения: 90
Аз също не казвам ,както той се бъзика- ти си изчисляваш по-добре от мен( дъщеря ни е направена по график дано и 2 път се получи) ,ама така пък не винаги се получава ,защото понякога не му се иска,той по принцип е от най-неактивните  Embarassed  ама като иска бебе Flutter.

# 11
  • Мнения: 1 041
Един съвет от мен/ ако искате/?!
Спрете да гледате календара! Отбележете си датата на М. и от там нататък забравете датите!!!
От собствен опит ви казвам!!! Правете го за удоволствие и ще се получи!

# 12
  • Мнения: 1 419
Цитат на: wassilena
Е кво да правя в такъв момент, а?

Просто се размазваш напълно от любов и отпускашцялото си сърце и душа с мисълта и за бебче Heart Eyes (поне при мен така става Blush)

# 13
  • Мнения: 7 716
Цитат на: wassilena
Ето аз вчера спестих на моя новината, че тези два дни е момента. Да ама аз цял ден се настройвах да се отпусна, щото иначе той се усеща като ме види напрегната. И снощи в леглото уж всичко беше ок и изведнъж като светкавица, незнам от къде, ми мина през глава думата "бебе" и всичко се скапа за секунди! Е кво да правя в такъв момент, а?

Еми нищо... озвучаваш... целта оправдава средствата... Laughing
Като мине овуто ще се позабавляваш Laughing

# 14
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Лали, да бе? Театър "Сълза и смях" рипе да ядат! Такива пиеси разигравам с охкане и пъшкане и се правя на дръж ми шапката, за да не разбере моя! И май добре си играя ролатя Embarassed !
Aya, ти незнам от колко време пробваш, но при мен като мина повече от година и се усещам, че няколко дни преди овуто, колкото и да се старая да не е така, но приемам секса като задължение. Даже точно в тези моменти почват да ме болят глава, корем, да ми се спи...

Общи условия

Активация на акаунт