Анкетка за жени с повече от 1 бременност

  • 2 642
  • 65
  •   1
Отговори

Анкета

Раждала съм повече от веднъж и

Опции:

  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Тревожи ме последната опция.
Първите 2 пъти не се нацепих, а сега ме е шубе .  Crazy
Да не стане "2 пъти стомна за водичка, на 3-я се чупи" 
Интересно ми е има ли мамчета, които са се нацепили при втора, трета бременност?

# 1
  • Мнения: 2 978
Хм..аз съм само с едно раждане и нямам, но кръстницата на малката има 3 раждания.
Не стига, че има страхотно тяло, ами и няма нито една от тези гадни стрии. Sunglasses

Мисля, че е до кожа.

Пожелавам го и на теб -  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
По време на първата бременност се "сдобих" със стрии. За разлика от това от втората нямам нито една /явно е нямало място за нови Laughing/

# 3
  • Мнения: 4 076
Имам толкова малко стрии,че изобщо не се забелязват.Имам 2 раждания-нормално и секцио,през първата бременност качих 20 кг.По съвет на мама и баба Simple Smile от първия месец до деня преди Родилното мазах всяка вечер,без пропуск,свинска мас.

# 4
  • Мнения: 185
Aбсолютно е до кожа,аз и през двете бременности нямах стрий на корема,а да кажа че съм се мазала с нещо newsm78май не,а моята кума айде качи едно кило и вече има 10 нови стрий #Crazy #Crazyиначе е слабичка и много спортува.

# 5
  • Мнения: 15 619
Стриите се получават от рязкото надебеляване и рязкото отслабване.
Коремът ми беше огромен през първата бременност, там нямам и намек за стрия, сега ще видим как ще е ...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 767
Първия път нямах, а качих повече килограми. Абсолютна загадна как ми се нацепи корема втория път.  Confused

# 7
  • Мнения: 353
Нямам стрии засега(освен за 1 седмица да получа newsm78).Доста коремни преси преди бременността,12-13кг наддаване,предно-задния размер на корема ми е доста малък(даже сега някои ме питат-ти да не си бременна?).

# 8
  • Мнения: X
Две бременности и нямам стрии по корема.След втората бременност  ми се появиха под гърдите, но не са много.Нито първия, нито втория път съм се мазала с нещо, докато бях бременна.

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 15:00 от Анонимен

# 9
  • Мнения: 35 891
нямам нито една

# 10
# 11
  • Мнения: 1 449
Нямам. Щом не си имала, стига да не напълнееш повечко, няма и да имаш! Peace

# 12
  • Мнения: 5 539
И аз това се питах - дали е възможно да се нацепиш през втора, трета бременност, след като през първата не си.
Ще разчитам на гените си, защото въпреки 20-те кг. първия път нямам нито 1 стрия по корема, при това без много мазане.
Освен това вече се мажа с Мустела, но не разчитам да ме спаси, ако ми е писано.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
И аз нямам нито една.

# 14
  • Мнения: 1 526
Първия път се клепотих с какви ли не кремове, а втория все бързах за някъде и забравях. Но резултата е един и същ за моя радост- нямам!
Опция едно.

Общи условия

Активация на акаунт