Трябват ми малко дрешки, но не мога да ходя по магазините

  • 2 545
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
От кои интернет магазини купувате дрешки?
Не мога да обикалям по магазините, защото съм с рискова бременност и трябва да пазя леглото....
smenzamen и pakostnik не ме удовлетворяват

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 20:53 от konstans

# 1
  • Мнения: 3 479
Виж в  www.tweety-bg.com. Може нещо да ти хареса. Ето тук виж и тук www.crazykidsbg.com, но доколкото разбрах на страницата само се избират, а ги поръчваш по телефона.
Или пък www.laredoute.com Пристигат за около 20 дни.

# 2
  • Мнения: 3 457
И в Симонови има Азиз дрешки и някои други,и в Данет има PeaceКакво по-точно търсиш?

# 3
  • Мнения: 2 663
И в Симонови има Азиз дрешки и някои други,и в Данет има PeaceКакво по-точно търсиш?

И Данет не става и Фемили.бг.По принцип купувам на сина ми скъпи дрешки, заради качеството (което не е задължително , рзбира се при много скъпи неща) или по скоро моделите, цветовете, оригиналността

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Предлагам ти друг вариант - харесваш си дрешки от западни сайтове на предпочитаните от теб дрешки, като знаеш в кои магазини ги има -  показваш ги на близка приятелка, сестра, майка, свеки, даваш размери и те пазаруват  Laughing Така хем ти си ги избрала и ти харесват, хем размера ще е както трябват (има толкова вариации в размерите, че се побърквам) и ти ще пазиш бебетата си  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 429
В този последния сайт видях много готини неща на ниски цени, но преди да го доразгледам и да разбера как става поръчката се прецака

# 7
  • Мнения: 5 790
В този последния сайт видях много готини неща на ниски цени, но преди да го доразгледам и да разбера как става поръчката се прецака



И при мен не работи.  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 668
При мен проработи ! Разгледах го ! Пробвайте пак !

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

бъгна ми се посредата на взгляда. Tired

# 10
# 11
  • Мнения: 213
А някой поръчвал ли е оттук? И как точно става поръчката?

# 12
  • Мнения: 5 790
Само аз ли не мога да отворя този линк?  newsm78

# 13
  • Мнения: 8 505
Само аз ли не мога да отворя този линк?  newsm78

Не само ти.От вчера се опитвам,едва преди около час успях и след по-малко от минута ме резна.

# 14
  • Мнения: 5 790
Само аз ли не мога да отворя този линк?  newsm78

Не само ти.От вчера се опитвам,едва преди около час успях и след по-малко от минута ме резна.

Да помолим някой от успелите да ни разкаже какво има в този сайт?

Общи условия

Активация на акаунт