Искам такъв цвят коса

  • 3 337
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
Дано да се сещате..точно какъв цвят искам. Кестеняво, но да не е с червеникав оттенък. Беше ми черна, сега ползвам 34-Лореал кастинг, става ми кестенява, но с червен отенък, който на слънцето ...абе, не ми харесва.
Моля, за вашата помощ как да постигна този цвят


много дълго време се мъчих да си намеря такъв цвят и аз. естествената ми е кестенява, ама леко бозав отенък, а не червеникав. та накрая намерих на палет, лилавите кутийки. зависи колко тъмно кестенява ти е естествената коса. но можеш да сравниш в каталога и да си харесаш. имат такива, каквито търсиш. другаде съв виждала на лонда.

# 16
  • Мнения: 1 531
а моята коса е силно побеляла до сега се боядисвах с тъмно пепелно русо на лонда напоследък нещо не ми покрива добре бялото каква боя да ползвам но да е пепелно русо

аз точно заради белите коси използувам палет, лилавите кутийки.

# 17
  • Мнения: 170
Купих си Recital Preference на Loreal - 7 Vienne blond. Май е нещо подобно. Ще го пробвам след една седмица.

# 18
  • у нас
  • Мнения: 443
а моята коса е силно побеляла до сега се боядисвах с тъмно пепелно русо на лонда напоследък нещо не ми покрива добре бялото каква боя да ползвам но да е пепелно русо

аз точно заради белите коси използувам палет, лилавите кутийки.

блогодаря  bouquetтези дни гледах точно палете, но не знаех точно кой цвят кутия ми трябва

# 19
  • Мнения: 2 673
Аз се боядисвам с №14 на Loreal Casting и след 2 измивания става с кестеняв оттенък, №34 ми се струва, че ще ме хване само в корените, затова си вземам по-тъмната.
Ползвала съм и 14 и 24, но се оказва, че 34 ми е най-добре. КОсата ми е  кестенява и ми хваща белите корени...
14 и 24 са мнооого тъмни..

# 20
  • Мнения: 287
 Карамелче, аз преди бях с цвят, като на Джесика и ми го постигаха със златисто-руси бои на естествения ми тъмно кестеняв цвят. И веднъж като ти направят основата, след това подръжката е с рижави бои за да стои искрящо и леко оранжево-медно. Peace

 А за цвета на новинарската водеща на Нова - той е естествен и за това няма грам червенеещо кестеново в него. Иначе всички бои, които имат за основа или елемент кестен - няма как да не червенеят след боядисване...Особено ако косата е дебела и пигмента е силен. Обикновено такъв цвят в естествен вид имат собствениците на тънки коси.

# 21
  • Мнения: 483
Карил, пепелявият цвят може да се постигне и с матиране на косата след боядисване.Аз съм била такъв цвят като водещата, но ми го направи фризьор.Боядиса ме и после ми сложи мат.Лошото е, че матът се отмива и, за да се поддържа цвета трябва да се ходи само за матиране.А и знаеш ли, продават едни шампоани, които придават пепеляв цвят на косата.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 587
А и знаеш ли, продават едни шампоани, които придават пепеляв цвят на косата.

А имаш ли повече информация за тези шампоани?  Hug

# 23
  • Мнения: 287
за шампоани аз не знам ама има балсам-оцветители - на Лонда има един цвят - сиво рус, дето става точно за матиране

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 09:22 от monita911

# 24
  • Мнения: 483
А и знаеш ли, продават едни шампоани, които придават пепеляв цвят на косата.

А имаш ли повече информация за тези шампоани?  Hug

Точно на Лонда има и шампоан.А мисля, че и професионалната серия на Лореал имат нещо подобно.

# 25
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дано да се сещате..точно какъв цвят искам. Кестеняво, но да не е с червеникав оттенък. Беше ми черна, сега ползвам 34-Лореал кастинг, става ми кестенява, но с червен отенък, който на слънцето ...абе, не ми харесва.
Моля, за вашата помощ как да постигна този цвят

Карил и аз съм на твоята вълна от близо година, но така и не мога да постигна цвета, който искам. Ползвала съм какви ли не бои и не мога да го постигна това кестеняво. Винаги ми червенее косата на слънце. Гледам от каталога да избирам цвят от естествените нюанси. Ако успееш с някоя боя да се похвалиш!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз имам същия проблем. Искам естествено тъмно кестеняво, без червеникави отенъци. Даусега съм ползвала Гарние и Лореал.

Общи условия

Активация на акаунт