Формата на прасеца

  • 2 950
  • 19
  •   1
Отговори
  • MUC
  • Мнения: 297
Имам следния проблем  Rolling Eyes

Прасците ми са стегнати, но не добре оформени. Формата съм я взела от майка ми, затова се чудя дали е възможна промяна благодарение на някакви оформящи упражнения.

Нека обясня - мускулите си ги имам (може би малко в повече  Rolling Eyes), но между широката част на прасеца и глезена при мен просто липсва хубава извивка. Глезените ми не са много тънки и това допълнително влошава ситуацията. Контурът на крака отзад не е женствено извит, а мускулът продължава до глезена... Не знам дали го обяснявам добре. За съжаление в момента не мога да пусна снимка.

Тъй като краката ми не са безкрайно дълги, недостатъкът не може да се компенсира по този начин. По тази причина почти никога не слагам поли, а ако сложа, гледам да са дълги  Confused А ми се иска и на мен да развея голи крачета под някоя симпатична рокличка лятото... Само дето не си харесвам прасците.

Та... помагайте, плийз!

# 1
  • Мнения: X
Не искам да те отчайвам но и аз имам същия проблем и оправия няма-прасците са едни от най-неподатливите мускули в тялото. Формата и големината им зависи най-много от гените и начина на вървене(походката ти) и едва тогава идват упражненията и дори упражненията имат ефект при хора които имат тънки прасци и искат да ги уголемят тогава с много упражнения и инат става но при големи прасци няма оправия-упражненията най-много да направят прасците още по-големи, гените си неможем да променим а походката също мисля че е почти невъзможно да се промени

# 2
  • Мнения: 1 120
Не искам да те отчайвам но и аз имам същия проблем и оправия няма-прасците са едни от най-неподатливите мускули в тялото. Формата и големината им зависи най-много от гените и начина на вървене(походката ти) и едва тогава идват упражненията и дори упражненията имат ефект при хора които имат тънки прасци и искат да ги уголемят тогава с много упражнения и инат става но при големи прасци няма оправия-упражненията най-много да направят прасците още по-големи, гените си неможем да променим а походката също мисля че е почти невъзможно да се промени
съгласна съм.проблемът,който описваш,е напроменим(според мен)
 Peace

# 3
  • у нас
  • Мнения: 443
не знам да ли може да се променят празците те са ми от нещата който харесвам в себе си. а за походката аз моята я промених съзнателно,6-7клас, на вуйна ми рускиня и направило впечатление,че ходя  с стъпалата навътре и го изкоментира аз се обидих иси промених походката сега ходя със стъпалата навън.

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Смятам, че се дължи на структурата на скелета и съответно на мускулната маса. С 2 думи, не може да се промени, според мен, такава ти е структурата на костта. Особено в областта на глезена. Можеш да се лишиш от няколко кг. мастна тъкан, но от другото не знам... струва ми се невъзможно, все едно от бразилски тип дупе да добиеш плоско дупе (завладяна от темата за формата на дупето) дупето се състои предимно от мускулна и мастна тъкан (не-променима освен с допълнително кг., които съответно не променят формата, а само големината).

# 5
  • Мнения: 1 120
всъщност може да се промени,но с намеса на хирург.
но това ми стой като с идеята за махането на плаващите ребра и удължаването на костите-визирам Глория
 Peace

# 6
  • MUC
  • Мнения: 297
Благодаря ви за отговорите, момичета, явно така ще си я карам  Tired

Хирургът не е вариант за мен, явно не съм достатъчно отчаяна  Laughing

# 7
  • Мнения: 5 622
За съжаление формата на краката като цяло е въпрос на даденост и в малка част подлежи на промяна. Самите прасци можеш да промениш с упражнения, но ще станат само по-мускулести, не по-добре оформени, извивката между тях и глезена няма да се промени особено(да не кажа никак..) Ако самите глезени бяха по-тънки, нямаше да имаш този проблем според мен  Rolling Eyes

# 8
  • MUC
  • Мнения: 297
БУБА, смешното е, че ставите на ръцете ми, пръсти, китки, лакти, рамене, са сравнително тънички и нежни. Китките ми например са толкова тънки, че няма гривни за мен  Tired

За сметка на това краката ми са с по-едри, не прекалено, но все пак... по-стабилни стави, ако мога така да го кажа. Предполагах, че няма оправия, но все пак реших да питам.

Жалко де, иначе не съм едра и набита или пък дебела (вече не  Simple Smile), но въпреки това не знам дали ще се престраша да обличам по-късички роклички и поли... Не е чак трагично положението, просто ми се иска да е по-добре.  Laughing

Друго си е един фин, изящен женски глезен...  Mr. Green

# 9
  • Мнения: X
Хирург би могъл да изреже част от мускула(малка част защото мускули не се махат току-така) но не мислите ли че с времето той под въздействие на вървенето т.е усилията отново не би пораснал до същата големина защото за да е такъв сега има причина. И ще стане както с липосукцията-мазнините после се въстановяват ако пак си ядеш като преди. А за Глория-при нея има намеса в костите (ребра и др.) а коста изрязана няма да порасне пак.

# 10
  • Мнения: 1 120
Друго си е един фин, изящен женски глезен...  Mr. Green

той и моят не е от най-тънките,но си ходя с къси поли.хич не се притеснявай  Party

# 11
  • MUC
  • Мнения: 297
Както казах, хирургът за мен не е вариант, просто защото (сравнително) дребни дефекти във външния ми вид не са от такова голямо значение за мен, че да подлагам тялото си на такива вмешателства. Просто питах, чко някой знае по-безобиден и приложим в домашни условия начин  Laughing

Не знам дали мускулът би израсъл пак, вероятно да. Все пак нещата явно опират и до генетична предразположеност, а и не вярвам, че бих могла да постигна някаква особена промяна в походката си, така че да натоварвам по друг начин мускулите. Затова питах за упражнения, ама явно няма.  Confused

# 12
  • MUC
  • Мнения: 297
Друго си е един фин, изящен женски глезен...  Mr. Green

той и моят не е от най-тънките,но си ходя с къси поли.хич не се притеснявай  Party

Накрая, предполагам, и на мен ще ми писне да се крия, щото както казах, не съм дебела или с кофти фигура (не че е пИрфектна  Crazy). Дано само се престраша, преди да изляза в пенсия...  newsm27 #Silly

# 13
  • Мнения: X
Поне логически за да спадне един мускул (защото тялото не държи нищо излишно) би трябвало той да не се натоварва или да се натоварва по-малко. Мисля че по малко натоварване има ако се върви като тежеста пада първо на петата а не не на пръстите но незнам дали такава походка е постижима с тези токчета. Но поне при изкачване или слизане по стълби може да се помисли да се използва цялото стъпало а не първо да се стъпва с пръстите на крака

# 14
  • Мнения: 146
а бе носи си роклите  Grinning много важно, че не са ти фини глезените, наблегни например на тънка талия или красив бюст...подчертай красивото в себе си

Общи условия

Активация на акаунт