ВОДНО КОСТЕНУРЧЕ!!!

  • 6 316
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
Глезени са верно ...ама знае6 ли 4е по фенг шуй те са носителки на  богатство,успех и кариера.... Mr. Green Особенно ако ена север Flutter Аз след като я купих..три месеца след това спе4елих огромна сума пари от...тотото Crazy Мъжът ми лудна...не вярва6е в моя фенг шуй...ама сега вярва ... Grinning  Е и сега я обожаваме...нали тя е на мама "милионерката" Heart Eyes

надявам се мъжът ми да не разбере, че веднага ще хукне за костенурка  rotfImbo rotfImao

Бях чела ,че ако искаш може да ги накараш да  изпаднат в латаргия.Но преди това трябва да е гладна няколко дни за да не ферментира храната в стомаха .После постепино охлаждане и като заспи се слага в хладилника в отделението за зеленчуци и спокойно отиваш на почивка. Но аз не посмях да правя този експеримент.Но сме я оставяли гладна за5-6 дни и си е издържала.Тези дни ще ви я снимам .

ще имам огромни угризения на съвестта ако го направя - жива и то в хладилника... чак не искам да си го представям  Sick Stop


а те не трябва ли да имат и място, където да излизат? т.е аквариумът им да не е като този за риби  newsm78
Нека купи...няма лошо. Joy Joy Тя 6те ви е само в полза Wink

# 16
  • Мнения: 3 674
РОЗЕ не мога да повярвам аз я имам от 17 години и не съм спечелила нищо Какво значи " държа я на север" newsm78 ааааааааааааа трябва и това да ме научиш  smile3529 smile3520
Ох мила...много е дълго за обяснение.6те се опитама накратко да ти обясня. Има една наука Фен Шуй...от около 2000 години в Китай.Има много символики.Аз съм много запалена по фен шуи и съм си разпределила апартемнта по фен шуи.Наука за правилното движение на енергиите...много е интересно.Ползват много символи за да се из4иства пространството. Та един от наи силните символи е костенурката,особенно водната.Ако символа е сложен на правилно място,то  той запо4вада "работи" или да действа..както се казва. Водната костенурка в Китай се олицитворява с символа на  богатсво и кариера,и е един от наи силните символи за богатсво.Следват златните рибки...декоративни фонтани,и много други.
Зна4и 4ислото на севера е 1 и там трябва да има една костенурка.  Blush В северната 4аст на къщата...или стаята трябва де e аквариума ти с костенур4ето за да работи в тази насока.Иначе и 100 години да си я имаш...6те ти е само за украса. Mr. Green
Но това не трябва де се превръ6та в мания или фанатизъм...а по скоро като игра Wink

А една приятелка се запали и тя...като и казах си накупи книги на Лилиан Ту.Има много кноги в БГ.
И ПРЕДИ 1 СЕДМИЦА полу4их е маил как костенур4ето е по4нало да работи Grinning Ако иска6 мога да ти пратя на ли4ен това което ми е написала...да види6.Бях изумена от бързия ефект и резултат при нея. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 20:44 от roza66

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Разбира се че искам!!!!!!!!!!!!!! И аз  се интересувам , но съм чела само  разни  статийки  които със сигурност  не са достатъчни  Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 674
Разбира се че искам!!!!!!!!!!!!!! И аз  се интересувам , но съм чела само  разни  статийки  които със сигурност  не са достатъчни  Embarassed
Ок сега. Wink

Общи условия

Активация на акаунт