Лунна диета - 19.03, 04:42ч - записвания молиммммм

  • 3 526
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Пишете и мен в групата, въпреки че силно се съмнявам да издържа до довечера. Вечер ми е най-големия зор, трябва да се сервира, отсервира. Как се издържа?!

# 46
  • Мнения: 1 975
Отчет: чаша топла вода, 1 кафе, 0.5л. мин.вода Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 550
И тази седмица съм в групичката. Засега съм само на вода и едно кафе. Часовете са ми удобни и не ме притесняват. Лошото е, че ми предстои тренировка довечера, както миналия път, но ще удържа фронта.

Успех на всички! Един ден е само Wink

# 48
  • Мнения: 780
ооо и аз съм с вас за сега съм на едно малко фрешче и сега си допивам кафенцето
айде дано да удържим фронта успех момичета  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 570
А бе момичета поне малко захар в кафето не може ли?
Никак не мога без захар. newsm78
Никаква захар. Пробвай с мед. Аз също не мога да пия кафе без захар, ама по време на лунната диета го пия с мед.  Не ми харесва особено, ама е по-добре, отколкото горчиво.
И аз се записвам. Днес ще ми е за трети пореден път и вече 2 кг. надолу от предишните два.
Успех на всички!

# 50
  • Мнения: 1 130
Момичета и аз съм на линия  Peace още от 4:43  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 660
И аз съм тук!  Mr. Green Миналата седмица от -1.5 кг успях да задържа -1. Което все си е нещо. Надявам се и днес да има подобен резултат! Правя я само 1 ден - 3 няма да мога и само ще се стресирам.

Успех на всички и хубав ден!  Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 1 771
Записвам се и аз. За малко да изпусна.

# 53
  • Мнения: 814
Здравейте и от мен! Аз съм на много течности - вода, неподсладен чай и пак вода, вода...
Не е трудно, щом съм мотивирана да направя диетата.
А я правя не за първи път. Успех на всички!

# 54
  • Мнения: 1 130
До тук: 1 кафе, 1 чай и 1 литър вода  Crazy

# 55
  • Мнения: 541
И аз се записвам, до сега няколко пъти съм правила, дано този път има резултат.

# 56
  • София
  • Мнения: 365
Дотък добре, вода... само 1 чаша, защото 3 часа не бях станала от компа... но да видим вечерта как ще устискам

# 57
  • Мнения: 1 339
До сега е много лесно. До тук съм като всеки ден - нито вода нито ядене.

# 58
  • Мнения: 1 149
Дотък добре, вода... само 1 чаша, защото 3 часа не бях станала от компа... но да видим вечерта как ще устискам
Вечерта е най-трудно!
Дано да успеем  момичета .И аз до тук 1ч. вода и кафе.
Утре пак тук всички на отчет. Naughty
Айде стискайте здраво -пролет иде-после лято-потничета голи пъпчета къси панталонки.....................няма да се излагаме сега.
Нъл тъй? Hug

# 59
  • Мнения: 1 052
Да ви попитам момичета, понеже в офиса нямам сокоизтисквачка си купих половин киограм мандарини. Те могат да се броят за фреш, нали? Така или иначе предпологам, че за една чаша сок ще са нужни много повече от 0.5 кг. А защо три дена, пак ли са същите и после как ви върви захранването? Защото ако три дена сте на сокове и вода, после поне ден захранване, после по-малко се яде и после пак се пие вода.... то малко драстично така.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт