Мами за втори път, кога........

  • 1 059
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Искам да попитам мамите който са или ще стават такива за втори път, кога усетихте бебчето да рита за първи път.Знам че с втората бременност се усеща по рано. При вас кога беше това?

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 082
По принцип уж по-рано, но при мен нямаше разлика; ако не ме лъже паметта 19-20 г.с. беше и двата пъти.

# 2
  • Мнения: 465
И аз мисля че нямаше разлика и двата пъти беше след навършен 4-ти месец от бреманноста  Peace
Лека бременност.

# 3
  • Мнения: 2 631
Как ги помните тези работи!? newsm78

Аз въобще не мога, да си спомня със сигурност, а още по-малко, да цитирам г.с.... Crazy

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И с двете ми деца около 14 г.с. - но има много голямо значение конструкцията на майката (жените с натрупано наднормено тегло по-късно усещат движенията, а кльощавките - по-рано), разположението на плацентата (ако е на предна стена, движенията се усещат притъпено и може да се забави разпознаването им) и т.н.

# 5
  • София
  • Мнения: 663
първият път в началото на 4 месец, а сега още в края на 2 месец Hug

# 6
  • Мнения: 6 461
Да. Peace по-рано  усетих бебчето през втората ми бременност.
Края на 3ти месец.
Направо бях изумена Sunglasses

# 7
  • Мнения: 7 723
първият път в началото на 4 месец, а сега още в края на 2 месец Hug

Деси, в края на втория месец бебето е още ембрион, как го усети да мърда  newsm78

По темата- първия път- в началото на петия месец,
втория път-  края на четвъртия  Grinning

# 8
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да. Peace по-рано  усетих бебчето през втората ми бременност.
Края на 3ти месец.
Направо бях изумена Sunglasses


Така беше и при мен.

# 9
  • Мнения: 999
Имам приятелка която е бременна за първи път и вече усеща бебето, а е в края на 3м.

# 10
  • Мнения: 3 089
първия път в 16, а сега в 13 г.с. дори питах доки аз ли съм с налудни желания или е възможно. каза, че е възможно.
пп - плацената ми е предна.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 162
С първото в края на 4ти месец, с второто по-късно...не си спомням точно, но много по-късно, най- малкото месец разлика имаше. По принцип второто бебе риташе много по- малко.

# 12
  • Мнения: 204
С първото 20 седмица, а второто 17та седмица.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 238
Първият път в края на 17 г.с., сега в самото начало на 11 г.с. Дори докторът не ми вярваше, че усещам вече бебо, но си ме гъделичка отвътре и това е. Grinning

# 14
  • Мнения: 490
И с двете ми деца около 14 г.с. - но има много голямо значение конструкцията на майката (жените с натрупано наднормено тегло по-късно усещат движенията, а кльощавките - по-рано), разположението на плацентата (ако е на предна стена, движенията се усещат притъпено и може да се забави разпознаването им) и т.н.
Не мисля, че си права - с наднормено тегло съм и усетих бебето си в началото на 4-ти месец. След 7-ия месец започнах да усещам по-рядко движенията.

Общи условия

Активация на акаунт