не знам какво да правя.

  • 2 629
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 40
Здравейте на всички.Аз не за пръв път пиша във форума на бг-мама само че в различни теми.Но както и да е .Значи аз не се чувствам самотна майка.Или поне на мен така ми се иска.иИмам бебенце на 6 месеца-момченце.С бащта му сме разделени вече 10дена ,но той идва през ден да го вижда.Причината бащта му да не е при нас си е само негова аз само му помогнах да си събере дрешките и аиде на вън.Сега живее при един негов колега докато си намери квартира.Идва  да вижда малкият обажда се ако не може да дойде,пита как е има ли нужда от нещто.Абе направо картинка.Търсел си квартира.И ако ме помоли да отиде ме да живеем при него аз не знам какво да му отговоря.Едва ли за тези няколко дни да се е променил както казват просто му е домъчняло за вас ,няма кой да го опере,да му наготви поне аз така си мисля.При него няма промяна.Но пък знаели човек. От друга страна искам да се съберем да си бъдем едно сем.детето ми да си има двама родители.Нашите се дразнят когато той идва у дома и постоянно ми натякват,че когато иска да вижда детето на вън из града в къщти не.И незнам.Кажете вие как бихте постъпили.

# 1
  • Мнения: 1 771
Не знам защо си го изгонила, но моето мнение е, че трябва да живеете отделно от родители на когото и да били те.
Мое мнение е да му дадеш шанс, за да не съжаляваш един ден за пропуснатите моменти.
Но без родители  Naughty

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На мен ми се струва по-скоро, че имаш проблем с родителите си Thinking
Не си писала нищо за причината за раздялата ви, а това е важно.

Нашите се дразнят когато той идва у дома и постоянно ми натякват,че когато иска да вижда детето на вън из града в къщи не.

А това, просто....  newsm78 #Crazy А неговите родители така ли реагират???

На мен по-скоро ми се струва, че това е като темите за свекърви и мамини синчета, но обърната обратно newsm78, като че ли ти си тази, която не може да се отдели от мама и тати, и да постави семейството си на преден план.

Извинявай, ако бъркам. Но така, както си представила нещата, всичко води до такъв извод.   Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 54
Дай му още един шанс. Ако не ти хареса винаги можеш да си тръгнеш.

# 4
  • Мнения: 651
..
На мен по-скоро ми се струва, че това е като темите за свекърви и мамини синчета, но обърната обратно newsm78, като че ли ти си тази, която не може да се отдели от мама и тати, и да постави семейството си на преден план.

Извинявай, ако бъркам. Но така, както си представила нещата, всичко води до такъв извод.   Crossing Arms
И аз оставам с такова впечатление.
miriam81, сори ако не е така.

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ако намери квартира се изнесете при него. Дай му още един шанс! И аз като останалите смятам, че проблема е в това, че не можеш да поставиш семейството си на преден план и прекалено много се влиаеш от родителите си.
 А каква точно е причината да го изгониш?

# 6
  • Мнения: 40
Значи причината да го изгоня си беше само негова.Е може и вина да имам и аз и нашите не знам вече.Значи ние се запознах ме случайно аз работех в един хотел като барманка и шефовете поканиха неговият шеф на вечеря и така той беше там.Той после напусна шефа си и дойде да работи в нашият хотел през зимата за да е по близо до мен и така докато разбрах че съм бременна.Бях ме на чуждо място никого не познавах ме и реших ме или по точно аз го реших да си дойда при нашите .Къщтата голяма пък и всички се познава ме и така щеше да ми е по лека да раждам в нашата болница.До тук добре.Работа му намерих ме чрез наши познати.Бебето се роди и от тогава започнаха проблемите.Той започна все по често да излиза, в къщти никаква помощт за бебето да не говорим и там никаква помощ добре че е майка че тя по цяла нощ с него.Прибира се в 2-3часа сутринта петък и събота в 5 часа.Аз си мълчах търпях но нашите не.Те на мен ми говорят на него нищто не му казват и аз в един момент падна ми пердето скандал и айде на вън.Опити да се говори много пъти но той все си намира някакво оправдание или извинение или ме излъже защтото знам че за всичко ме лъже.Ето за това съм го изгонила защтото няма никакъв срам а пък за отговорности за едно семейство да не говорим.И не знам дали да се връщтам при него като знам какви ги е вършил и едва ли се е променил.

# 7
  • Мнения: 651
Съвети относно семейните отношения и отношенията съпруг:съпруга вероятно ще получиш от другите съфорумки /надявам се и мъжете да се включат/, но аз ще кажа какво ме притесни в последния ти пост.

ние се запознах ме
Бях ме на чуждо място
никого не познавах ме
реших ме или по точно аз го реших
Работа му намерих ме

Това е случай, в който психоаналитиците ще намерят много хляб.
Прости ми за тона, miriam81, потърси помощ. Желая ти успех от все сърце!   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 916
Съвети относно семейните отношения и отношенията съпруг:съпруга вероятно ще получиш от другите съфорумки /надявам се и мъжете да се включат/, но аз ще кажа какво ме притесни в последния ти пост.

ние се запознах ме
Бях ме на чуждо място
никого не познавах ме
реших ме или по точно аз го реших
Работа му намерих ме

Това е случай, в който психоаналитиците ще намерят много хляб.
Прости ми за тона, miriam81, потърси помощ. Желая ти успех от все сърце!   bouquet


и филолозите...

# 9
  • Мнения: 1 030
Ако стане така, че се преместите при него на квартира,замисляла ли си се дали ще се справиш сама, след като много разчиташ на майка си за помощ, а таткото не помага? Ежедневните грижи около малко бебе страшно много изнервят хората

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз бих направила следното
Ще проведа разговор, в който ще поискам да разбера каква е причината за промяната , въз основа ,на което ще поставя условия
Ако той не желае да дискутира или се измъква - излагам ребром нещата и не се събирам с него до като не видя промяна В края на краищата това дете трябва да живее в нормална обстановка а не в непрекъснати скандали!

И не знам дали да се връщтам при него като знам какви ги е вършил и едва ли се е променил.
Този твой израз доказва много ясно какви ги е свършил  #Crazy
Това е само мое мнение , което не натрапвам и ти желая успех   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 559
До тук,какво си изрисувах аз.....-той,работещ за някой,като шофёр,охрана ,т.н. newsm78,ти като барманка(местото е курортно селище,голям град newsm78).Запознавате се,харесвате се,sex без за де се предпазвате,в следствие бременност Thinking.Отивате там където живэш ти(според мен в малко градче),защото той няма къде да те заведе,или не желае да те заведе Confused(понеже е още по малко градче или село Thinking).Той си е свикнал да си излиза(покрай шефове или не),за малко се спира понеже е все пак в чужда къща,но раждането на бебето,ревове,памперси,биберони отключват авантюристичната му душа ooooh!..и започва пак старата песен на нов глас.
Извод-той си е такъв и такива хора не се променят,в кръвта им е. Crossing Arms
Майка ти-каква и е работата по цяла вечер при бебето....изнервящо ....ти къде си,чакаш в кухнята с цигара v ръка,той да се прибере ли????
Отплеснах се,за което sorry.Според мен ако ситуацията е подобна на тази,която аз си представих,по добре самотен родител...
Но също така може да дадеш още един шанс,ако и тогава се провали,задраскваш го от живота си завинаги...
Успех Peace

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
абе що майкати е с бебето????????
=

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 08:31 от catnadeen

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
и моя правопис куца, ама извинявай или не знаеш български или някой малолетен пубер се бъзика тук нещо....някак адски несериозно ми звучи историята написана на полуграмотен български....

# 14
  • Мнения: 920
Много просто - зависи на какво държиш повече.
Да имаш семейство, собствен живот и баща на детето си или - да угодиш на вашите и цял живот да си под крилото им.

# 15
  • Мнения: 2 746
Не зная каква е причината да се разделите, но както изглежда твоите родители се месят в отношенията ви.Ако причината да се разделите е някакво дребно скарване, а не примерно алкохолизъм, изневери и т.н. прости му и даже се преместете отделно от родителите.Ще ти е трудно сама, а още повече когато сетето ти поотрасне, а родителите ти остареят ще видиш какво става - почват натяквания, обвинения и т.н.Моя приятелка го изживя това, съсипа се горката, та затова гледай да се оправите с мъжо.  loveuuu 

# 16
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Много е относително да се изрази мнение - много малко информация давате(за което в никакъв случай не Ви упреквам).Аз лично мисля, че ако причините Ви да се разделите с него са били основателни, не трябва да се пречупвате "заради детето".
Понякога е по - добре само с един родител, отколкото с двама!

Общи условия

Активация на акаунт