печати за нокти

  • 64 057
  • 520
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 229
Голяма си е играчка с тия печати. Confused Много е пипкаво или трябва практика да свикнеш, ама не ми се получава.  Laughing

# 31
Майка много се е запалила по тез печати...Честно да ви кажа всичко си зависи от лака който ползваш за да отпечаташ... пробвахме с тоз белия дето го дават специално за таз работа.. неще.. пробвахме с още 5 други и накрая се оказа че едно малко синьо шишенце е идеално за работата.. и не само че захваща цялата фигурка ами и ако има остатаък от изстъргванео и него захваща Grinning

# 32
  • Мнения: 178
Всичко трябва да става много бързо, защото лакът изсъхва и колкото и да натискате, няма как да го вземете с щампата. Друга възможна причина може да е некачественият лак - много рядък или блед.  Thinking

# 33
  • Мнения: 6 846
Бързо трябва да се работи наистина. И не ми се вярва да не става със специалния лак, най-вероятно трябва повече практика и да се налучка правилната техника.

# 34
  • Мнения: 526
За тези, които искат да отидат до Люлин да уточня - скрадчета се намира на последната спирка на трамвая. Тръгвате по релсите на трамвая, там, където завива и накрая ще видите една къща със зелен покрив. Това е склада, аз доста се озорих докато го открия. Работи и в събота до обяд.
Ха,че това е срещу моя блок!
Добре че е форума,да науча туй-онуй Laughing
ще го преслушам аз тоя склад Whistling

# 35
  • Мнения: 5 312
трябва да се действа бързо,4е ина4е лака засъхва.и през няколко пе4ата забърсвайте шаблона с лако4истител.

# 36
  • Мнения: 866
Майка много се е запалила по тез печати...Честно да ви кажа всичко си зависи от лака който ползваш за да отпечаташ... пробвахме с тоз белия дето го дават специално за таз работа.. неще.. пробвахме с още 5 други и накрая се оказа че едно малко синьо шишенце е идеално за работата.. и не само че захваща цялата фигурка ами и ако има остатаък от изстъргванео и него захваща Grinning

ще ми кажеш ли какъв е този лак в синиото шишенце на коя марка е или ако може една снимка много ще съм ти благодарна  Grinning

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 201
Малко излизам от темата, но откъде мога да си купя от онези залепващи лентички и лепилото, с които се коригира счупен нокът?

# 38
  • Мнения: 739
работя с куриери, обикновено доставката е около 4лв Simple Smile за софия, до 1кг.

купувала съм от цветчетата по 1-2лв - изтриват се на втория ден, въпреки топ лака ми и за мен това не си заслужава.

Не ми остава време за подобни играчки, иначе отдавна съм хвърлила око на тези комплектчета ....  Flutter

# 39
  • Мнения: 1 270
днес си получих и аз шаблоните
доставката до русе ми излезе 4,50 лв.
е, след като ги поръчах видях, че ги продават тук в един магазин, ноооо  Joy

# 40
Моята маникюристка каза че става и обикновен лак да знаете
И аз съм опитвала с обикновен лак и не става

# 41
  • Мнения: 1 270
става с обикновен лак. обаче трябва да е тъмен цвят иначе нищо не се вижда

# 42
  • Мнения: 1 317
днес си получих и аз шаблоните
доставката до русе ми излезе 4,50 лв.
е, след като ги поръчах видях, че ги продават тук в един магазин, ноооо  Joy

Аууууууу, бързо издай тайната в кой магазин ги продават  Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 172
Елеонора във Евас е този магазин.Аз съвсем скоро от там си ги купих но да ти кажа не съм много очарована.По принцип мога да рисувам върху нокти и тези печати не ми правят голямо впечатление.

# 44
  • Мнения: 1 317
В Евас сигурно където продават професионални материали за фризьорство и козметика, нали?

Общи условия

Активация на акаунт