Умира ли Хари Потър в последната част?

  • 4 215
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Та...това ми е чуденката  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 100
Не се знае още. Книгата излиза през юли на английски.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Все някога умира

# 3
  • Мнения: 2 386
Не се знае още. Книгата излиза през юли на английски.

Хм,аз пък чух,че я има издадена вече в ограничен тираж....

# 4
  • Мнения: 1 100
Не се знае още. Книгата излиза през юли на английски.

Хм,аз пък чух,че я има издадена вече в ограничен тираж....


Нееее, в момента трябва да се редактира в издателството. Все още нищо не е издадено.

# 5
  • Мнения: 25 558
Според мен - няма да умре!
Все пак това е детска книга. Ако авторката допусне смъртта на главния си герой... язък и за милионите!  Naughty

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Твърде е възможно да умре, да, Но няма такова нещо като ограничен тираж, тя по скоро ще си отреже и двете ръце отколкото да пусне дори един екземпляр от книгата преди момента, когато милиони освирепели деца ще се втурнат към книжарниците в 12 вечерта, за да си вземат последното томче от поредицата. Аз включително. Wink

# 7
  • Мнения: 1 100
Според мен - няма да умре!
Все пак това е детска книга. Ако авторката допусне смъртта на главния си герой... язък и за милионите!  Naughty


Авторката многократно е заявявала, че книгата не е детска. И като нищо да направи напук на тези, които казват, че е детска и да го утрепе Харито.
Пък и аз си имам една теория за това, че единственият начин Хари да убие Волдемор е, да бъде убит той - самият.


Но пък от друга страна Роулинг може да го остави жив, за да си остави вратичка и евентуално един ден да се появи Хари Потър 8.  Grinning

Ще видим през юли.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Роулинг казва, че ако го убие ще е именно заради това - да няма стотици продължения от знайни и незнайни автори за Хари Потър. И тя не искала повече книги за него и това бил един от начините по който да го направи.
Иначе като мое желание аз не бих искала да умре Simple Smile

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Там е работата, че тя е казвала че посмъртно няма да пише хп8. Това е и най силния аргумент на тези, които смятат, че Хари ще умре. Със сигурност знаем че ще умрат двама или трима от главните герои.

# 10
  • Мнения: 1 100
Там е работата, че тя е казвала че посмъртно няма да пише хп8. Това е и най силния аргумент на тези, които смятат, че Хари ще умре. Със сигурност знаем че ще умрат двама или трима от главните герои.

Моят любим герой умря.  Cry

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Там е работата, че тя е казвала че посмъртно няма да пише хп8. Това е и най силния аргумент на тези, които смятат, че Хари ще умре. Със сигурност знаем че ще умрат двама или трима от главните герои.

Моят любим герой умря.  Cry

Ако е Сириус - да, но ако е Дъмбълдор ... още не се знае.

# 12
  • Мнения: 25 558

Авторката многократно е заявявала, че книгата не е детска. И като нищо да направи напук на тези, които казват, че е детска и да го утрепе Харито.

Тя може да заявява каквото си иска. Но не може да подмине факта, че много деца я четат. И е длъжна да се съобразява все пак.
Освен ако не измисли някакво друго измерение (Рай? newsm78), където се преселват мъртвите магьосници...  Joy

ПП Леле, ако го вкара в Рая... Ватиканът ще я изгори на клада!  hahaha

# 13
  • Мнения: 1 100
Там е работата, че тя е казвала че посмъртно няма да пише хп8. Това е и най силния аргумент на тези, които смятат, че Хари ще умре. Със сигурност знаем че ще умрат двама или трима от главните герои.

Моят любим герой умря.  Cry

Ако е Сириус - да, но ако е Дъмбълдор ... още не се знае.



Да, Дъмбълдор е. И аз имам малка искрица надеждица за него. Сигурна съм, че не може да е бъркал спрямо преценката си към Снейп. Но... за кога пък да оживява? Crazy

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дъмбълдор е мъртъв със сигурност, Роу рядко казва неща с абсолютна сигурност, но това го е потвърдила - мъртъв е и това е. А моята любима героиня малко я позашеметиха, но е жива. МакГонъгъл това. А според мен Дъмбълдор само е пожелал да бъде убит. Сам е накарал Снейп да го направи.

Общи условия

Активация на акаунт