Клуб на изтерзаните спортистки

  • 10 346
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 73
 PeaceПоздравления за темата!!!Най-после нормално мислещи хора.... HugДа живее спорта и здравословното хранене!НЕ НА ДИЕТИТЕ!!! Naughty

# 211
  • Мнения: 1 906
Аз само тичам. Мисля, обаче да започна с кремните преси. И степер съм решила да си взема пък да видим. Тия дни ще си открия и сезона на колоезденето  Laughing- много го харесвам този спорт.
Занимавах се с Тае-бо, но нямаше никакъв ефект при мен. Пробвах и Пилатес, но пък са ми много бавни упражненията.

# 212
  • Мнения: 1 069
Ехооо, спортистките, къде се загубихте? Grinning Simple Smile
 Аз днес яко поспортувах! В училището на децата имаше спортен празник за бивши и настоящи възпитаници. Тъй като се явявам бивш, играх в отбора на майките по хандбал срещу училищния отбор. Този спорт никога не ми е бил любим, но да играеш се оказа доста забавно. Мъжа ми игра волейбол и футбол. А накрая участвахме цялото семейство в игри тип "Бързи, смели, сръчни" и заехме първо място с още две семейства. Много готино беше, само се опасявам, че утре няма да мога да се мръдна от мускулна треска! Tired

# 213
  • Мнения: 7 186
Аз съм си тук, ходя си 4 пъти седмично, като са ми разделени тренировките за горна и долна част. Друго си е инструктор да ти напише програмата, ефектът много по- бързо идва.
А чувството след тренировка е направо супер. Онзи ден например, още със ставането сутринта ми беше едно парцаливо, главата ме болеше, абе скапана работа. Следобеда отидох на фитнес, свърших си работата, взех си душ и бях чисто нова! И главоболие ми мина и всичко Simple Smile

# 214
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
В сряда имах посещение по време на тренировката. Най-изненадващо, мъжът ми доведе синковеца в залата, да видел къде се поти мама. Беше много впечатлен и заяви, че и той "иска тренира ". Опипа всички лостове, гири и дъмбели. Абе интересно му беше. Дано запази този интерес и като попорастне! 

# 215
  • Мнения: 418
Привет момичета Simple Smile

В предишни теми бях дала няколко линка от youtube za butt, abs and taebo.  Преди седмица намерих този website със DOWNLOADABLE videos ..страхотни са ..... иска само регистрация (само email and password).... ето я страницата ..има всичко ....

http://reachfitness.tv/log_off.asp

http://reachfitness.tv/videos.asp


Дано ви харесат .... сега нямам време да ходя до fitness-a както ходех миналатa година , но тези videos са страхотни и са на същия принцип ....


  bouquet

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Знам,че не е хубаво да се тренира всеки ден,ама при мен е точно обратното...тогава има по-голям ефект,а пък и аз бързам да отслабвам...може наистина да посменя натоварванията.
А за възглавницата...тя си е твърдичка...пак става.

 Hug
А когато организмът ти привикне към това натоварване всеки ден и после решиш да спреш?Даваш ли си сметка какво ще стане? newsm78
Да течния л-карнитин се усвоява по-бързо от капсулите.
 Grinning

# 217
  • Мнения: 916
Toгава ще му мисля..засега съм си ок!

# 218
  • Мнения: 649
От един месец ходя на фитнес 3 пъти седмично, като правя предимно кардио кростренажор и пътечка. В къщи имам велоергометър и се чудех дали е добре в останалите дни да правя 45-60 мин. кардио. (времето ми е ограничено и ще мога да карам предимно вечер)

# 219
  • Мнения: 305
Да споделя и аз за моите спортни занимания - обичам разнообразието и често сменям часовете, но 5-6 дни в седмицата правя нещо за тялото ми: тае-бо, капоейра, спининг, йога, пилатес, Фламенко, каланетика, тичане и скачане с въже, фитнес. Не взимам никакви екстри и се чувствам прекрасно. Мисля да си купя ролери и с тях също да си правя тренировка в парка  Mr. Green Опитвам се и да спазвам режим на хранене, но си позволявам и сладки неща когато ми се прииска.

# 220
  • Мнения: 916
Страхотна програма!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт