Deva slim

  • 10 556
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 489
ползвал ли е някой? доволен ли е? поразмислих се покрай хвалбите в темата за българската козметика. ето ги продуктитеhttp://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=20, продават ги вече навсякъде и естествено описанието им звучи много обещаващо
вие сте Grinning

# 1
ползвам АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ ЗА ТЯЛО и съм доволна, не съм сигурна дали намалява целулита, но успокоява, охлажда кожата и омекотява кожата, успех в избора

# 2
  • Мнения: X
Аз съм много доволна- мирише чудесно и има охлаждащ ефект, които се задържа при мен поне 1 час (зимата ми замръзваше дупето) -ползвала съм доста, този е сред фаворитите ми, дори и без плюса на ниската цена Peace

# 3
  • Мнения: 1 602
Страшно доволна съм.Кожата става мекичка, имах целулит който видимо понамаля.Тази темичка ме подсеща пак да почна да го мажа но пустия мързел  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 806
Аз днес съм решила че ще си го купя,заедно с ексфолиращия душ гел Grinning
Надявам се поне малко да има резултат Grinning,защото и аз чух добри отзиви за него Peace

# 5
  • Мнения: 1 243
И аз ползвам ДеВа Слим ефект - в розовата опаковка. Мога да кажа,че съм доволна,не знам дали целулитът намаля, но поне кожата става супер гладка, а и това е първият крем,с който усещам "студения" ефект. След като го намажа, замръзвам от студ поне 1 час, дори и да съм пред печката!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 806
Исках да Ви попитам, дали този крем е подходящ и за корем newsm78
Мисля да го използвам и за корема, но понеже за първи път ще ползвам антицелулитни продукти се нуждая от помощ Blush

# 7
  • Мнения: 1 243
Исках да Ви попитам, дали този крем е подходящ и за корем newsm78
Мисля да го използвам и за корема, но понеже за първи път ще ползвам антицелулитни продукти се нуждая от помощ Blush

Става и за корема, и аз го ползвам и мажа обилно  Mr. Green Освен това в приложението му на опаковката пише, че е за бедра,ханш,дупе  Crazy

# 8
  • Мнения: 806
Става и за корема, и аз го ползвам и мажа обилно  Mr. Green Освен това в приложението му на опаковката пише, че е за бедра,ханш,дупе  Crazy
Благодаря Hug

# 9
  • Мнения: 14 489
вижте сега моята кожа става гладка и мирише хубаво и от обикновен лосион за тяло, въпросът е маха ли се целулита и отслабва ли се щото единия лосион е с отслабващ ефект

# 10
  • Мнения: 6 958
Ползвам това от около 2-3 месеца, вече по 10 см. грубо казано ги няма от ханша и талията... Препоръчвам ти го, но разбира се в комбинация с диета и упражнения, за да има ефект...  Peace

# 11
  • Мнения: 14 489
Ползвам това от около 2-3 месеца, вече по 10 см. грубо казано ги няма от ханша и талията... Препоръчвам ти го, но разбира се в комбинация с диета и упражнения, за да има ефект...  Peace



ти сериозно ли? 10 сантиметра са страшно много. браво  bouquet
ама кажи сега пак сериозно ли?

# 12
  • Мнения: 1 243
Ползвам това от около 2-3 месеца, вече по 10 см. грубо казано ги няма от ханша и талията... Препоръчвам ти го, но разбира се в комбинация с диета и упражнения, за да има ефект...  Peace



ти сериозно ли? 10 сантиметра са страшно много. браво  bouquet
ама кажи сега пак сериозно ли?


Ами ако е съчетано с диета и упражнения,както казва Миранда, твърде е възможно! Ама само от крема - ще има да си чакамеее  Joy Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 786
Масажистката ми ползва и каза че е много доволна. каза че преди това се е мазала с всякакви скъпи кремове, гелове и ампули и че този гел и върши същата работа.

# 14
  • Мнения: 14 489
то ясно че с диета и упражнения. трябва да си много тъп да мислиш че ако ядеш баници по цял ден пред компа и се мажеш ще има ефект.
навихте ме - ще си го взема като свърша настоящия Grinning

# 15
  • Мнения: 374
И аз ползвам антицелулитния на Дева от 4-5 дни, взех си го, защото тук видях, че има доволни от него. Ще видим дали ще съм от тях.

# 16
  • Мнения: 3 268
Лелееее,бягам към аптеката.10 см не са за пренебрегване.Сега съм почнала и Кларинол Кла 1000 и ще стана като Жизел Бюндхен значи! Hug

# 17
  • Мнения: 4 053
този антицелулитния на Дева май е нов щото не ми е познат като опаковка въобще Confused
къде го има,че да се уредя и аз newsm78

# 18
  • Мнения: 9 865
Да, очевидно има нова опаковка, аз ползвам някакъв стар модел, защото е в светло зелено и няма тези апетитни бедраааа. 10 см в минус е верно мноу голяма разлика.
Мога да кажа, че съм доволна от гела, но е поддържащо средство за мен. Аз ползвам и едно масажно етерично масло, което втривам силно и за 5 дни вече наблюдавам много добри резултати. Не че кожата е гладка, а онези малки бабунки вече започват да се позаглаждат.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
този антицелулитния на Дева май е нов щото не ми е познат като опаковка въобще Confused
къде го има,че да се уредя и аз newsm78

Навсякъде, в магазините за козметика  и по аптеките  newsm47

# 20
  • Мнения: 14 489
този антицелулитния на Дева май е нов щото не ми е познат като опаковка въобще Confused
къде го има,че да се уредя и аз newsm78

Навсякъде, в магазините за козметика  и по аптеките  newsm47

аз го гледах в супермаркета

# 21
  • Мнения: 4 053
Дудинке,тенкю Laughing

# 22
  • Мнения: 6 958
Ползвам това от около 2-3 месеца, вече по 10 см. грубо казано ги няма от ханша и талията... Препоръчвам ти го, но разбира се в комбинация с диета и упражнения, за да има ефект...  Peace



ти сериозно ли? 10 сантиметра са страшно много. браво  bouquet
ама кажи сега пак сериозно ли?


 Joy hahaha Joy Да, обаче аз имам да свалям около 30 кг. вече свалих 15 кг. и за да съм точна 13 см. от ханша и 9-10 от талията..., от бюста 1 см. Всичко с мазане на този крем и диета + спорт (кростренажор) и пиене на около 2 л. вода дневно... Чрез спорта се разбиват мастните натрупвания, от там и целулита, а чрез водата и диетата всичко се балансира и изхвърля... Незнам дали крема ми е помогнал но аз съм мнодо доволна. Ползвам го с масажния диск на Орифлейм, един път дневно след спорт и баня. Това е  Peace Но главното е че имам много за сваляне, при теб зависи за какво става дума... При всеки е строго индивидуално...   bouquet

# 23
  • Мнения: 6 958
този антицелулитния на Дева май е нов щото не ми е познат като опаковка въобще Confused
къде го има,че да се уредя и аз newsm78

Абсолютно същия е като старата опаковка... Бяло с бледо зелено... Аз започнах със стария му вид и сега пуснаха и този... По състав са абсолютно еднакви и да не намериш от този (търся го дни в аптеката) си вземи от стария им модел... Аз вземам от който вид има... А за опаковките в момента мисля ми е 5 опаковка...  Thinking Преди съм ползвала доста по скъпи, но ефект къде има къде няма... От този конкретно съм доволна   bouquet

# 24
  • Мнения: 14 489
ами при мене става дума за около 4-5 сантиметра и толкова кила съответно може би щото кантар не ползвам, които са на ханша и горната част на бедрата. тъпи бричове и явно доста съм се улежала тази зима че доста дрехи не ми стават...иначе ако ме погледнеш и аз като се гледам не може да се каже че съм напълняла. а проблемът е преди всичко в движението, аз си знам Sad
благодаря миранда  bouquet и успех по-нататък Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз ползвам и едно масажно етерично масло, което втривам силно и за 5 дни вече наблюдавам много добри резултати. Не че кожата е гладка, а онези малки бабунки вече започват да се позаглаждат.
А какво е това масло?

# 26
  • Мнения: 9 865
А какво е това масло?
И понеже не му помня името  Thinking, обещавам утре да го снимам и да го покажа тук или в друга тема за целулита.

# 27
  • Мнения: 26
Не съм ползвала новия антицелулитен крем на Дева, но преди 1-2 г. ползвах стария им антицелулитен гел. Измазах 2 тубички, всяка сутрин и вечер, от време на време си правех масаж. Ефектът изненада дори и мен - целулитът наистина изчезна. След като се роди бебо, най вероятно ще избера отново Дева.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Е, убедихте ме Mr. Green
Мислех след раждането да ползвам Леокрема, но ще си взема на Дева.
Имам и диска на Орифлейм, и вода ще пия, и вкъщи ще седя, и ще гладувам... само ефект да има Embarassed че имам доста целулитец от бременността.
Цената му хич не е за пренебрегване!

# 29
  • Мнения: 4 053

мерси много,
ще проверя в аптеката на Каулфланд,тя е много хубаво заредена,
и ще пробвам и аз  Outta Joint

# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
И на мен ми се върти, че ги има във всеки супермаркет. Друг е въпроса дали зареждат от всичките продукти на серията, или само антицелулитният.

# 31
  • Мнения: 4 053
сега се сетих,че в Била има продукти на Дева,
и там ще проверя Sunglasses

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
А по колко пъти на ден тр. да се нанася, как е записано на опаковката?

# 33
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Здравейте.Аз лично използвам единственно чисто кокосово масло.След душ или вана има страхотно успокояващ ефект върху кожата,поне за мен.Поради предразсъдъци или липса на вяра в модерните и супер добри кремове,се доверявам само на чисто природни средства и засега поне резултатът е супер,кожата ми е чиста,няма пъпки,петна,целулит и тем подобни гадости.Дай Боже все така да си остане.
успех и на останалите дами във форума,а и извън него;о)

# 34
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте.Аз лично използвам единственно чисто кокосово масло.След душ или вана има страхотно успокояващ ефект върху кожата..........се доверявам само на чисто природни средства и засега поне резултатът е супер,кожата ми е чиста,няма пъпки,петна,целулит и тем подобни гадости...

И аз ползвам какаово масло, но да ти кажа целулита не ми изчезва от него. Не винаги скъпото е знак за качествено.
Имам опит с Дева и също мога само да я похваля  Peace Ползвала съм на Биодерм продуктите и също не са лоши, но Дева ми свърши абсолютно същата работа на доста по-добра цена! Препоръчвам всичките им продукти!

# 35
  • Мнения: 14 489

 Ползвала съм на Биодерм продуктите и също не са лоши, но Дева ми свърши абсолютно същата работа на доста по-добра цена! Препоръчвам всичките им продукти!

имаш предвид Биотерм предполагам?

# 36
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Цитат
И аз ползвам какаово масло, но да ти кажа целулита не ми изчезва от него. Не винаги скъпото е знак за качествено.

Аз не използвам какаово масло,а кокосово,което поне когато си го купувах(директно от производители) съвсем не ми излезе скъпо и не с това парадирам.Моята рецепта срещу целулит е масаж,гимнастика и природни продукти:о)

# 37
  • Мнения: 131
А бе то и с 2-3 см. да се намалят обиколките пак е добре. Нали толкова дават и на скъпите кремове.
А някой да е отслабнал повече от тях?
Иначе за български крем това е супер.Ще го пробваме и него.

# 38
  • Мнения: 636
Точно ми свърши антицелулитния на Нивеа и се чудех какъв да си взема. Но след прочетеното  - убедихте ме, утре си купувам Дева!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 320
Ползвала съм на Биодерм продуктите и също не са лоши, но Дева ми свърши абсолютно същата работа на доста по-добра цена! Препоръчвам всичките им продукти!
имаш предвид Биотерм предполагам?

 Peace

Цитат
И аз ползвам какаово масло, но да ти кажа целулита не ми изчезва от него. Не винаги скъпото е знак за качествено.

Аз не използвам какаово масло,а кокосово,което поне когато си го купувах(директно от производители) съвсем не ми излезе скъпо и не с това парадирам.Моята рецепта срещу целулит е масаж,гимнастика и природни продукти:о)

Това на всички ни е известно, но в щатите тези масла се ползват за най-обикновен масаж и ефекта и от двете е всичко това, което изброяваш, не го успорвам, но не и да премахне целулита!  Peace

# 40
  • Мнения: 128
  Аз ползвам кремчето от 2 седмици, имам малко за стягане- определено мисля, че прави кожата по-гладка.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз вчера си го взех, но никъде на него не пише колко пъти дневно се нанася - един или два?

# 42
  • Мнения: 117
Аз имам едно питане - аз мисля имам едни излишности по корема  :oops
Видях в линка лъм сайта на Рубела и едно розово кремче със стягащ и отслабващ ефект - дали ще помогне. Впросът ми е дали някой го е ползвал и то за корема ?  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 243
Аз имам едно питане - аз мисля имам едни излишности по корема  :oops
Видях в линка лъм сайта на Рубела и едно розово кремче със стягащ и отслабващ ефект - дали ще помогне. Впросът ми е дали някой го е ползвал и то за корема ?  newsm78

Ние тъкмо него обсъждаме  Laughing Аз го ползвам и съм доволна! Както писах на някой по-напред,мажа обилно и смело по корема и където изобщо има нужда...

На въпроса на Вивиан - аз съм останала с убеждението, че се нанася сутрин и вечер. Поне така мисля,че четох на опаковката. Става ? за розовия- Слим ефект. Ползвала съм и зеления,но май от розовия съм по-доволна  Peace

# 44
  • Мнения: 117
Мерсаж, Bellucci   bouquet , ще пообиколя довечера аптеките край нас да видим дали го има кремчето. Ще пиша после и аз отзиви - дано положителни

# 45
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
майка  ми  подари Deva Slim Effect и в началото го гледах много скептично.
обаче като се намазах, усетих страхотния охлаждащ ефект  Simple Smileостанах много доволна и сега обмислям да си взема може би душ гела- Body Shower Scrub Cellulite.

# 46
  • Мнения: 9 865
Аз ползвам и едно масажно етерично масло, което втривам силно и за 5 дни вече наблюдавам много добри резултати. Не че кожата е гладка, а онези малки бабунки вече започват да се позаглаждат.
А какво е това масло?

Обещах да го покажа ето линк, снимала съм го, а отдолу са съставките. Извинявам се на Уриел за офф-а!



prunus dulcis
buxus chinesis
lavandula agustofolia
junipreus sempervrens
cedrus atlantica
parfum
tocopherol

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега има промоция - в кутия са антицелулитния крем и душ гела, с подарък CD. Цената е 10,50. Аз обаче не си взех от тази промоция, взех само крема.

# 48
  • София
  • Мнения: 529
Аз вчера си го взех, но никъде на него не пише колко пъти дневно се нанася - един или два?
На опаковката пише първия месец два пъти дневно, втория и третия месец по веднъж.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси мноооого!  bouquet

# 50
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз ползвам и едно масажно етерично масло, което втривам силно и за 5 дни вече наблюдавам много добри резултати. Не че кожата е гладка, а онези малки бабунки вече започват да се позаглаждат.
А какво е това масло?

Обещах да го покажа ето линк, снимала съм го, а отдолу са съставките. Извинявам се на Уриел за офф-а!



prunus dulcis
buxus chinesis
lavandula agustofolia
junipreus sempervrens
cedrus atlantica
parfum
tocopherol

От аптеката ли се купува туй масалце newsm78

# 51
  • Мнения: 9 865
Аз го купих от аптеката. Аптекарката ми каза, че клиентките били доволни, но трябва да се масажираш всяка вечер след ексфолиране.

# 52
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ползвах такова, но като си беше старата опаковка. Нямаше резултат при мен.

# 53
  • Мнения: 1 243
mebbeth,а би ли казала колко струва това мазилце?  newsm78 Щото аз вече много пари за антицелулитни не давам,ако е сравнително на поносима цена - бих се прежалила  Mr. Green

# 54
  • Варна
  • Мнения: 870
момичета кой крем от двата да си купя за сваляне на сантиметри newsm78

# 55
  • Мнения: X
момичета кой крем от двата да си купя за сваляне на сантиметри newsm78
Розовия (червен според някои) - задължително комбинирай с физически упражнения. За по - бърз ефект можеш да го нанасяш 2 пъти дневно и да комбинираш с пилинг с утайка от кафе и зехтин. Peace

# 56
  • Мнения: 1 241
Сега има промоция - в кутия са антицелулитния крем и душ гела, с подарък CD. Цената е 10,50. Аз обаче не си взех от тази промоция, взех само крема.
как 10.50 Money аз за 8.50 го взех ония ден Shocked
значи казвате че розовия е по- добър? newsm78

# 57
  • Мнения: X
Сега има промоция - в кутия са антицелулитния крем и душ гела, с подарък CD. Цената е 10,50. Аз обаче не си взех от тази промоция, взех само крема.
как 10.50 Money аз за 8.50 го взех ония ден Shocked
значи казвате че розовия е по- добър? newsm78
За сваляне на сантиметри да - аз лично повече го харесвам, защото има кремообразна консистенция и мн.приятен аромат, докато зеленият е гел и ми мирише малко странно Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 241
За сваляне на сантиметри да - аз лично повече го харесвам, защото има кремообразна консистенция и мн.приятен аромат, докато зеленият е гел и ми мирише малко странно Rolling Eyes
странно ли? направо е Sick
мерси за отговора, Hug
май ще взема и този и ще ги мажа един сутрин един вечер

# 59
  • Мнения: 35 962
използвам розовия и съм доволна
ексфолиантът е с много дребни частички и не върши работа

# 60
  • Мнения: 1 241
за ексфолианта и аз съм на това мнение, по принцип ползвам захар+зехтин за ексфолиране , този не го усещам направо и го ползвам само за душ гел Simple Smile

# 61
  • Варна
  • Мнения: 870
Благодаря ви за отговора.Отивам да си купя розовият PeaceАз всяка сутрин тренирам на степера по 40 мин -във комбинация със кремчето ще е супер Peace

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Подбудена от многото добри отзиви от ДЕВА си взех крема против стрии...не ми хареса това, че не се нанася лесно ами е някак си по-гъст и изисква много усилия докато го разнесеш по кожата...явно не съм си улучила крема подходящ за кожата ми Peace

# 63
още един глас за Дева Слим. ползвам го от десетина дни и мисля, че вече има ефект

# 64
  • Варна
  • Мнения: 567
И аз взех розовия и се мажа от седмица вече. Засега ефект откъм целулита няма. Но наистина има охлаждащ ефект и кожата става много приятна и мека, освен това ми харесва и аромата. Ще свърша цялата опаковка и пак ще се отчета.

# 65
  • Мнения: 636
От няколко дни и аз се мажа с розовия. За толкова кратко време мога само да кажа, че наистина има охлаждащ ефект (но само на бедрата и дупето, на корема нищо не усещам - и при вас ли е така?), кожата става много гладка и мека при допир. Преди да започна премерих обиколките на талията и бедрата и ще видим за 2-3 седмици дали ще има резултат. Освен крема имам всеки ден по 1.5 л минерална вода на бюрото в офиса и в края на работния ден се старая да е изпита! Не ям тестени неща, сладки разни, шоколадчета, газирано .....   пък да видим ще има ли резултати. Надявам се на 3-4 килиграма по-малко. Отплеснах се нещо  Embarassed  Спирам

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 15:41 от ane_sim

# 66
  • Мнения: 1 928
От няколко дни и аз се мажа с розовия. За толкова кратко време мога само да кажа, че наистина има охлаждаш ефект (но само на бедрата и дупето, на корема нищо не усещам - и при вас ли е така?...

и моите усещания за охлаждане са на тези места Peace

# 67

Общи условия

Активация на акаунт