Отговори
  • Мнения: 11 607
Потресена от многото катастрофи из страната, ми се иска да си направим една тема с опасни места из Татковината ни.  Тук сме от цяла България, и не само България, и всеки от нас ако напише поне едно опасно трасе, едно опасно място, един път с концентрация на ПТП - ще си направим достоен списък. И когато пътуваме из България това може много да ни помогне. Не че не сме внимателни шофьори, но да караме с повишено внимание, защото често в ПТП страдат не виновните,а невинните, тези,които карат внимателно и разумно. И преминавайки през мястото Х ще си имаме едно наум,а пък ако има заобиколен път - току виж някой него е предпочел,а не основния и известния.

Дали ще стане този списък?????


Аз мога да посоча пътя за Банско, в частта му след Симитли. Добре,че в момента там увеличават виражите и завоите не са толкова остри и опасни. Друг опасен път - незнам защо е така, но това е абсолютно прав участък - Добрич-Варна през Стожер,а с ...паметници.

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 12:28 от ЖЕНАТА - МЕЧ(ТА)

# 1
  • Мнения: 4 202
Малко преди Владая като се идва от Перник. Ужасни дупки, а вечер е много мрачно.
Преди 2 седмици имахм малък инцидент там, добре че се разминах само с изкривена джанта и спукана гума.
Няколко дни след моя случай, чух, че  там станали някакви верижни катастрофи.

# 2
  • София
  • Мнения: 26
Тръгнахме един ден с колата на обиколка из Централна България и решихме да минем през прохода Шипка.Част от него беше затворен,та се наложи да се отбием през Бузлуджа.Е няма друг такъв ужас - чести завои на 180 градуса , тесен път осеян с огромни дупки в които и джип ще се потроши - ако друга кола насреща заобикаля дупките нямаш много шанс.

# 3
  • Мнения: 3 423
Много хубава тема!

Возим се на път от летището, пък аз
недоволствам, че имало много дупки.
Брат ми ме успокоява, неравности.
Е, дупките ями ли са?

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Балчик- Добрич, сравнително прав и добър път , с много паметници. Също Каварна- Калиакра, Стара Загора- Нова Загора.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз просто не знам откъде да започна.

# 6
  • Мнения: 5 370
Оказва се, че и магистралата е опасен път, защото....съм виждала паметни плочи и от двете страни, и в двете посоки.  Shocked
За мене лично опасен участък е около Ловеч....преди години при Микре нали се блъснаха и загинаха няколко депутатки, ако си спомняте.

# 7
  • Мнения: 11 607
побут  Cry няма ли желаещи.....

# 8
  • Мнения: 5 539
От Бургас до Слънчев бряг, особено преди Ахелой. Гъзетата карат като бесни и всяко лято е касапница. Макар че куките са на всеки километър.
И пътят от Бургас надолу към Созопол е осеян с паметни плочи.

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Пловдив-Асеновград също стават доста катастрофи, въпреки че и там има куки.

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Както и Пазарджик-Пловдив. Уж прав път, а доста млад народ се изтрепа там Confused

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
В София №1 е Цариградското шосе, в района на Плиска. Там сякаш дявола седи и си хваща жертви. Всеки ден има по нещо.

# 12
  • Мнения: 674
Варна-Добрич
Булгас-Созопол
Сл.бряг-Бургас
Гумения завой-Варна
Тетевен-Рибарица
Каварна-Калиакра
Магистралата около гр.Девня
Варна-Злпясъци
и зажалост много много много други........ Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 13
  • Мнения: 397
Русе-Бяла!

# 14
  • Мнения: 106
Русе-Бяла - много, много натоварен, много тирове, много забързали се и неразумни шофьори.
Търговище - Шумен - сравнително прав участък, което причинява доста рисковани понякога направо нагли изпреварвания

Общи условия

Активация на акаунт