По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

  • 12 957
  • 359
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 701
Всички са страхотни-браво!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 544
Едно питане имам newsm78. С удоволствие  бих изпратила истинска картичка по пощата на приятели и роднини по чужбината. И съм сигурна че те ще се зарадват и на картичката и на инициативата. От къде мога по- рано да купя от тези прекрасни произведения? 

# 47
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мила Майка Зайка, тези неща, ще се продават на благотворителния Великденски базар, който обаче не знам кога и къде ще е.... Embarassed
Да се включи мола дДамаянти за повече инфо!!!  Laughing

# 48
  • Мнения: 6 376
Гласувах. Grinning Поздравления за всички творящи!  bouquet Отивам да разглеждам рамките! smile3508

# 49
  • Мнения: 6 376
Едно питане имам newsm78. С удоволствие  бих изпратила истинска картичка по пощата на приятели и роднини по чужбината. И съм сигурна че те ще се зарадват и на картичката и на инициативата. От къде мога по- рано да купя от тези прекрасни произведения? 
  В подписа на Дамаянти има банер с инфо за базара.  Wink

# 50
  • Мнения: 3 810
 и аз гласувах Peace

# 51
  • Мнения: 2 587
Гласувах!

# 52
  • Мнения: 4 406
Хм, тежка задача. Интерено кои ще спечелят?
децата от дома в Златица  Grinning

# 53
  • Мнения: 74
Гласувах!

# 54
  • Мнения: 1 258
Момичета,нямам много време напоследък да се включвам,но ми се струва,че ако не се пусне отделна тема за рамките и как може те да се поръчват,няма да има голям ефект от благотворителната акция.

# 55
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета,нямам много време напоследък да се включвам,но ми се струва,че ако не се пусне отделна тема за рамките и как може те да се поръчват,няма да има голям ефект от благотворителната акция.

Съгласна!!!

# 56
  • Мнения: 2 673
Страхотни неща! Браво момичета! Дано излязат по-бързо, че пролетта си дойде...
НО пък за Великден се надявам да изпратя на приятели от тях Hug

# 57
  • Мнения: 11 307
Ще гласувам по-късно.
Луднах от красоти!

# 58
  • Мнения: 1 655
гласувах,много са хубави всички!
много благороднаинициатива!
не искам да звучакритично но понеже са достанеможешели снимките да са до номерчето иначе гледаш долу маркираш горемалко кофти !

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
Мила Майка Зайка, тези неща, ще се продават на благотворителния Великденски базар, който обаче не знам кога и къде ще е.... Embarassed
Да се включи мола дДамаянти за повече инфо!!!  Laughing


В подписа ми има банер  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт