7 годишно момиченце, тежащо 222 кг .?????

  • 2 084
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 219
Може и да не ви се вярва, но разгледайте. Има и видео. Ако някой има проблем с руския, да свирка !!!http://kp.ru/daily/23869/64498/

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 15:32 от bubito_

# 1
  • Мнения: 819
Къде по-точно да разгледаме?Че нещо не виждам линк?  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 537
Къде по-точно да разгледаме?Че нещо не виждам линк?  newsm78
И аз Rolling Eyes

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз не виждам линк.
Но във входа на брат ми живее момиченце, шестгодишно, тежащо 67 кг. Гледката е ужасна просто. Закусва с минимум 10 кроасана. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 819
И аз не виждам линк.
Но във входа на брат ми живее момиченце, шестгодишно, тежащо 67 кг. Гледката е ужасна просто. Закусва с минимум 10 кроасана. Rolling Eyes

Това сигурно е вследствие на някаква болест...надали е от прехранване? Горките дечица...

# 5
  • Мнения: 3 740
Поне лесно ще си намери мъж в Мавритания. Там, ако жената е под 100 кг, никой не я поглежда. Имат си специална програма за угояване.

# 6
  • Мнения: 7 186
Чичо Гугъл знае всичко

http://www.korrespondent.net/main/182377/

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Това сигурно е вследствие на някаква болест...надали е от прехранване? Горките дечица...

Именно от прехранване е- на детето са му правени всевъзможни изследвания, не е от болест...

# 8
  • Мнения: 7 723
  Shocked Горкичкото  Sad

# 9
  • Мнения: 819

Не мога да повярвам, че е възможно майката съвсем съзнателно да докара детето си до такъв кошмарен вид  Mr. Green И как до сега никой не е подал сигнал?

# 10
  • Мнения: 3 219
оле,извинете, детето ме разсея и съм забравила да пусна линка,сега е в първия пост

# 11
  • Мнения: 7 186
Абе това дете от аватара не е ли същото? newsm78



# 12
  • Мнения: 689

Преди


Малката Джесика постъпва по спешност в клиника за деца и за няколко години отслабва с близо 300 паунда.В момента ходи с медицинска проходилка,тъй като костите на краката и са изкривени от неднорменото тегло.
Момичето е отслабнало без хирургическа намеса или медикаменти,а с правилно хранене.Майка му ,а не някаква болест е виновна детето да стане над 200кг-постоянно го е хранила....

# 13
  • Мнения: 3 219
то е  май,  и дивана е същия

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не мога да повярвам, че е възможно майката съвсем съзнателно да докара детето си до такъв кошмарен вид  Mr. Green И как до сега никой не е подал сигнал?

Абе и детето си е с апетит. Аз моите защо не мога да ги докарам и до 1/3 на това? Като не яде супата щото имала червено, зелено, жълто, миришела на кайма или била с ориз а не с фиде, за другите яденето няма да изброявам, как ще се освини като това дете? Имам позната на която детето е с голям апетит, направо се чуди какво да го прави. То е постоянно гладно, вечно рови в хладилника, запасява се с кроасани преди училище..... Само не го е била заради тоя апетит. Постоянно се карат че рови в хладилника или в портмонето й за стотинки за пица.


Поне лесно ще си намери мъж в Мавритания. Там, ако жената е под 100 кг, никой не я поглежда. Имат си специална програма за угояване.
Еи за там съм и аз. Писна ми да съм вечно гладна и дебела:(

Общи условия

Активация на акаунт