ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 379 993
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 45
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
За тази на Урвич ли става дума?

# 46
  • Мнения: 187
Да за нея.

# 47
  • Мнения: 187
Лекарката ми преписа хапчета Melox, пия ги от няколко дни и започвам да напълнявам. От 10 дни съм на плодове , зеленчуци и кисело мляко и не отстлабвам, даже съм качила 2 кг. Възможо ли е увеличаването на теглото ми да е от тези хапчета?

# 48
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Мисля че това е точния адрес
Клиника по ревматология
ул. Урвич 13
Тел : 958 29 42
колкото до лекарството ти не съм взимала от него и нищо незнам за него най добре попитай лекаря си.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 258
Здравейте на всички,
аз сам на 24 години от Бургас и от близо 5 години се оплаквам от болки в ръцете и в раменете.Първоначално болките бяха слаби и рядко се появяваха,но от началото на тази година се зачестиха.Ходих по какви ли не ревматолози,но никой не беше категоричен в диагнозите си,което ме разочарова.Това беше и причината да загубя доста време в поставянето на точната диагноза. Затова искам да ви попитам,знаете ли в София добри специалисти,които наистина да обръщат внимание на пациентите си? Моля Ви за техните координати.Предварително Ви благодаря.

# 50
На 33 г. съм и вчера се върнах от болница- диагнозата ми е Серонегативен ревматоиден артрит. Ако Ви интересуват ревматолози във Варна-мога да Ви кажа няколко имена: доц.Карастатев, Таня Шивачева, Горева и Митова. Всички тези ревматолози работят в Университетска болница Св. Марина / варненци я познават като Терапията /. От 5 г. имам оплаквания и ми стана ясно, че без лечение няма да мине. Така че болестта никак не е за пренебрегване. Друг е въпросът, че от това не се умира...но с това се умира. Laughing

# 51
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Здравейте на всички,
аз сам на 24 години от Бургас и от близо 5 години се оплаквам от болки в ръцете и в раменете.Първоначално болките бяха слаби и рядко се появяваха,но от началото на тази година се зачестиха.Ходих по какви ли не ревматолози,но никой не беше категоричен в диагнозите си,което ме разочарова.Това беше и причината да загубя доста време в поставянето на точната диагноза. Затова искам да ви попитам,знаете ли в София добри специалисти,които наистина да обръщат внимание на пациентите си? Моля Ви за техните координати.Предварително Ви благодаря.
Моят съвет е иди в клиниката по ревматология ,аз ходя там от скоро ,моята лекарка се казва паринова ,но знам че има още лекари .Успех и дано диагнозата ти да е лечима.

# 52
  • Мнения: 24
Хей, хора, някой пробвал ли е някакви алтернативни методи за лечение на ревматоиден артрит?

# 53
  • Мнения: 12
Здравейте, аз съм на 32 г. с тази диагноза съм от 18 годинша..  Cry при мен невероятен ефект за ревматоидния артрит имаше лечебното гладуване при Людмила Емилова, първоначално почти две години /95 г. - 96 г./ - гладуване, захранване, спец. режим и така до откат, а след първите две години само пролет и есен правя поддържащо гладуване по около 25-30 дни след това захранване и ефектът е невероятен... сега покрай беремеността и кърменето малко прекъснах и болките пак се появиха, но са поносими, нямат нищо общо с болките коиото изпитвах преди да направя първото гладуване. Когато го започнах бях толкова отчаяна от безрезултатно лечение е куп лекарства, че си казах и да не ми помогне, то със сигурност няма да ми навреди.. но ефект имаше. 

# 54
  • Мнения: 24
Здравей, Vesi75. Това "лечебно гладуване за 2 години" звучи страшничко. Дай малко повече инфо, например по време на гладуването взимаше ли някакви лекарства, що за гладуване е, много ли е тежко или се свиква (аз например ако сваля 2-3 кг и ще се свърша, а имам две деца за гледане) и от както си започнала този вид лечение никакви лекарства ли не си взимала? Въобще ще сме ти много благодарни ако ни разкажеш малко повече, защото това е нещо ново по темата. Благодаря предварително.

# 55
  • Мнения: 187
Здравейте пак съм аз. Вчера говорих с жена, която от 20 години страда от това заболяване. Тя ми препоръча два варианта - клиниката по ревматология и някаква лекарка в Пловдив, която чрез ирисова диагностика ти съставя програма за лечение с билки. За последната ще получа информация в някой от следващите дни. Някой има ли представа дали в клиниката по ревматология ми е необходимо направление от личния лекар?

# 56
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
аз ходя в клиниката по ревматологи и те предупреждавам ,че там всеки ден е голяма лудница ,колкото до направлението да вземи си такова и ивсички изследвания ,които си правила досега ,ако имаш и снимки още по добре. Peace

# 57
  • Мнения: 187
Днес ходих в клиниката по ревматология. Оказа се, че заболяването ми изобщо не е артрит. Според лекаря при който ходих няма никакво основание да се поставя такава диагноза, защото се касае за някакъв "механичен" процес. Оказа се, че ставите ми са доста добре и нямам основания да се тревожа. Благодаря на всички, които са писали в този форум. Благодарение на вашите съвети отидох в тази клиника и съм щастлива, че попаднах на човек, който си върши работата.  Благодаря ви!  bouquet

# 58
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 Много се радвам ,че нямаш такова гадно заболяване ,дано да се оправиш много ,много бързо  bouquet
А може ли да кажеш иимето на доктора Flutter

# 59
  • Мнения: 187
Името на доктора е Симеон Монов. Прегледите му са в кабинет № 1, понеделник и сряда от 8.30 до 14.00 часа, четвъртък от 9.00 до 14.00 часа.

Общи условия

Активация на акаунт