Зачеване в Космоса

  • 2 050
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 423
Не става дума за секс с Попандов, Мамалев и Кънев.
Мисля си, че всичките тези астронавтки, космонавтки
и прочее научни работнички не се изстрелват извън
орбитата на Земята от неприязън към свекървите си.
Не. Жените участват в експерименти. Скок-подскок,
па току ги нацели някой съастронавт с разопакован
скафандър. Опитват да заченат. Дали е възможно?

# 1
  • Мнения: 5 468
Не е възможно, защото на космонавта, астронавта или какъвто е там, няма да му стане от безтегловността, която цари в Космоса.

# 2
  • Мнения: 677
Разбира се,че е възможно..
Кога е полета?Хюстън,Хюстън..

# 3
  • Мнения: 3 423
Алоу-Алоу, благодаря на екипа ви.
Очаквам и други мнения.

Ню, защо няма да му стане?
Каква е връзката?

# 4
  • Мнения: 2 792
 Е все пак става дума за секс или викаш в Космоса му викат по друг начин, експериментче нещо, това-онова.
 

# 5
  • Мнения: 5 468
Ню, защо няма да му стане?
Ами защото трябва да му щръкне нагоре, а той ще си му виси надолу и не и не... В Космоса е така Peace.

# 6
  • Мнения: 3 423
Кифлич, че той сексът
кога не е бил експеримент...
Предполагам, че ако не могат
да се запънат в някое тясно
пространство, биват връзвани
от съастронавтите. Или поне
подпомагани. Не може иначе.

# 7
  • Мнения: 3 423
Ню, защо няма да му стане?
Ами защото трябва да му щръкне нагоре, а той ще си му виси надолу и не и не... В Космоса е така Peace.

Е, щом казваш, че в Космоса е така,
значи няма да ме лъжеш. Но все пак
астронавтката може да мине отдолу.
Пък щръкването едва ли зависи от
безтегловността. Така си го представям.

# 8
  • Мнения: 3 447
Ню, защо няма да му стане?
Ами защото трябва да му щръкне нагоре, а той ще си му виси надолу и не и не... В Космоса е така Peace.
Според мен ще му седи все нагоре, заради липсата на гравитация  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 792
Всъщност опитвам се да си го представя, голяма гонениица трябва да пада и си трябва добра физическа подготовка, ето защо така усилено тренират преди да ги изстрелят, а на нас простолюдието, други неща обясняват  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 4 546
а , може да са измислили нещо по въпроса. нищо чудно да се правят подобни експерименти  Thinking

# 11
  • Мнения: 677
Ню, защо няма да му стане?
Ами защото трябва да му щръкне нагоре, а той ще си му виси надолу и не и не... В Космоса е така Peace.
Е зависи от гледната точка,Ню..
Кое е горе и кое е долу в космоса,а?
Лиска пък и тя намерила къде да пита..
Астронавтмамма дот ком форума не работи ли?

# 12
  • Мнения: 5 468
Е, щом казваш, че в Космоса е така,
значи няма да ме лъжеш.
Joy Joy Joy

Виж, това за минаването отдолу на астронавтката не се бях сетила... Баси, трябва да е много навита newsm78!

Според мен ще му седи все нагоре, заради липсата на гравитация  Thinking
Thinking
Ама той като литне из тази ракета, отде знаеш от коя страна ще му е? Аз, колкото пъти съм гледала такива, все хвърчат хаотично... не може да му се види оназ работа накъде сочи, още по-малко пък да се предвиди, за да се застане там rotfImao rotfImao rotfImao

# 13
  • Мнения: 5 468
Е зависи от гледната точка,Ню..
Зависи ще... Лиса май е решила да сподели другарски с нас за еротични въжделения, но това ни вкара в дълбоки размисли и страсти, дано не се стигне до луди скандали и нАучни спорове...
Моля да се включи някой астронавт!

# 14
  • Мнения: 3 423
Дааааааа.
Аз, колкото пъти съм гледала такива, все хвърчат хаотично... не може да му се види оназ работа накъде сочи...

Що тия в моя филм са все облечени.
Няма как да видя кое накъде сочи?
Явно гледаме различно Дискавъри.

Добре, де, да предположим, че с общи
усилия се понаместят участниците в играта.
Ами после. Възможно ли е зачеване?
Или и опашатите са ошашавени и не знаят
накъде да хванат, че се и бавят, бавят...

# 15
  • Мнения: 4 585
Не е възможно, защото на космонавта, астронавта или какъвто е там, няма да му стане от безтегловността, която цари в Космоса.
   Напротив, по-лесно ще му стане.
 И позите в Космоса са доста повече.

# 16
  • Мнения: 3 423
Ето на, позитивно изказване.

# 17
  • Мнения: 801
абе  ooooh!а аз се чудя Що някои жени опреличават раждането на "космическо изживяване", а то щото Там, в Космоса са заченали явно.......ама се спотайват, не щат да кажат как става номерът.

# 18
  • Мнения: 3 447
абе  ooooh!а аз се чудя Що някои жени опреличават раждането на "космическо изживяване", а то щото Там, в Космоса са заченали явно.......ама се спотайват, не щат да кажат как става номерът.
За зачеването не знам, но раждането сто на сто ще е по-лесно... бебето ще изхвърчи като тапа  Simple Smile

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Такива опити за зачеване  са правени още с първата жена космонавт: Валентина Терешкова, ако трябва да бъда сериозна по темата. Разбира се  имат задачи и цели ..не си правят разходка в космоса струваща стотици милиарди долари.Ако трябва да обсъждам позите...е лесно.  Mr. Green Не забравяйте че при еякулация спермата се " изстрелва" с над 150м в секунда.

# 20
  • Мнения: 801
абе  ooooh!а аз се чудя Що някои жени опреличават раждането на "космическо изживяване", а то щото Там, в Космоса са заченали явно.......ама се спотайват, не щат да кажат как става номерът.
За зачеването не знам, но раждането сто на сто ще е по-лесно... бебето ще изхвърчи като тапа  Simple Smile
Игати газировката, ахахаха Laughing

# 21
  • Мнения: 3 405
Може и да може, само трябва да се синхронизират движенията, напред-назад, нагоре-надолу, в кръг...
какъв е живота на сперматозоидите в безтегловност?

# 22
  • Мнения: 3 423
Да, това за товарищ Терешкова и
аз съм го чувала. Чудех се, дали има
по-нови данни. Все пак напоследък
все по някоя и друга няня литва. Ето,
и Ню говори убедено, като че от опит.
Ясно е, че има това в онова и душата
в рая, но защо не става оплождане?

# 23
  • Мнения: 3 447
Ясно е, че има това в онова и душата
в рая, но защо не става оплождане?
Сигурно животворната течност излита навън и се носи из въздуха на малки бели сферички  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 792
 Може гравитацията да влияе на овулацията, какво сте се хванали само за семето.

# 25
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не е само до оплождането.Много фактори трябва да налице. А ако процесите там се развиват много бързо...или много бавно?Може да има оплождане , но деленето на зиготата да се наруши..или някой следващ процес... Нали най големия въпрос  и загатка за учените , включая цялото човечество е   " Рецептата за дълголетие"

# 26
  • Мнения: 3 405
Там процесите май по-бавничко се развиваха, нали космонавтите не стареели в Космоса, или поне стареенето ставало по-бавно.

# 27
  • Мнения: 2 907
Преди много години прочетох едно интервю с Ал Пачино. На въпроса " Къде бихте желали да имате секс и не сте пробвали досега?" той беше отговорил " в Космоса ". Аз бях малка, зелена, наивна, та не знаех, че в безтегловност човек може да прави таквиз неща като секс. Взех го за базик  Laughing Но след време пораснах и пак ми се случи да чета, този път обаче научна литература.
Има твърдения, че оргазмът в безтегловност траел цели минути!... Та разбрах защо Пачино искал това  Mr. Green

А директно по темата. Защо да е експеримент? Може би трябва да преспя една нощ и утре отново да мисля по въпроса  Laughing Хайде, до тогава може да откриеш отговор.

# 28
  • Мнения: 3 423
Има твърдения, че оргазмът в безтегловност траел цели минути!... Та разбрах защо Пачино искал това  Mr. Green

Ето, не съм единствената.
С Пачино ще се разберем.

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нали знаете, че на космонавтите мусклулите им атрофират .... дори да бъде заченато детето няма да бъде износено, а камо ли пък родено

# 30
  • Мнения: 1 610
А защо стюардесите след полет забременяват по-лесно? Чувала съм , чела съм и се носи слух сред медицинските помагала на споменатите/ сиреч стюардесите/ , че матката се увеличава след полет..дъра -бъра ....не че имам идея какво спомага това, но в последствие по-лесно се зачева.  Outta Joint
Та какво казвате Космоса? Що да не може да се забременее в безтегловност? Все едно да не може да се забременее в асансьор, ако мъжът еакулира в момента, когато асансьора потегля... Joy  Joy Това представихте ли си го? Както и да е, идеята не е в липсата или наличието на гравитация. Нали все пак не е само това характеристиката на Космоса и космическите кораби .
Последно една иранска американка-туристка си организира ваканция в Космоса, но не писаха вестниците дали не я е опънал някой астронавт. За експеримента.  bowuu
Лиске, пък ние се чудим къде се затри newsm78 . Ти да не пускаш предекспериметални постинги от Байконур?

# 31
  • Мнения: 1 610

Уважаеми другари и другарки,
 на вашето внимание предлагаме "Случаят Анюта"!

# 32
  • Мнения: 4 585
Някъде и във фантастиката ми се мярна темата.
Сексът като спорт в безтегловно състояние.
"Среща с Рама" ми изплува пред погледа,
авторът не изплува.
Откакто мярнах темата, само 69-та в
безтегловност ми е пред очите.
Иде ми да вия. Ауууууууууууууу.

# 33
  • Мнения: 5 468
  typeuu Казах ви, че това няма да стане.
Вълк ще завие, но бебе в Космоса няма да стане.

# 34
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Нали знаете, че на космонавтите мусклулите им атрофират .... дори да бъде заченато детето няма да бъде износено, а камо ли пък родено

За Валентина Терешкова се говореше, че е забременяла в Космоса от Герман Титов. По-късно е родила дете, момче,  със сериозни увреждания, което е починало на 12 години. /Но не съм сигурна дали не бяха само слухове/

# 35
  • Мнения: 4 585
"Нортън, командирът на кораба, отдавна бе решил, че някои жени не трябва да бъдат допускани на борда; безтегловността правеше с гърдите им неща, които действително влудяваха. Бедата бе достатъчно голяма дори когато те стояха на едно място; щом се раздвижеха нанякъде, започваха едни приятни полюлявания, които не би могъл да понесе никой мъж с гореща кръв. Нортън бе дълбоко убеден, че най-малко една сериозна катастрофа в космоса е била причинена от внезапно разсейване на екипажа, след като някоя дамаофицер без сутиен е преминала през кабината за управление.

Веднъж той сподели тази своя теория с корабната лекарка офицер Лаура Ърнст, без да й открива кой именно е насочил мисълта му натам. Всъщност не бе и необходимо, тъй като те се познаваха достатъчно добре. Бяха се любили веднаж на Земята, макар и много отдавна, в момент, когато бяха самотни и угнетени. Толкова много неща бяха се променили и за двамата, че вероятно никога нямаше да го повторят; все пак в тия работи човек никога не е напълно сигурен. И когато добре сложената военна лекарка се залюля в кабината, командирът усети летящия отклик от старата страст ; тя го разбра и двамата бяха щастливи."
    Намерих го.

# 36
  • Мнения: 3 423
Как, Ню, ще стане бебе, като вълкът
вие в неправилна откъм поза посока.

"Ех, този Курягин! Умееше да се пласира, копелето недно.",
според "Случая Анюта" бебе може да стане. И още как.  Laughing

# 37
  • Мнения: 3 405

Уважаеми другари и другарки,
 на вашето внимание предлагаме "Случаят Анюта"!

Художествена измислица  Peace

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма "не искам" няма "недей".
Бебе в космоса ТРЯБВА да стане.
Иначе сме загубени.

Опитите продължават.

# 39
  • Мнения: 11 309
Умирам от смях.
Няма да се учудя да са пробвали вече пози в изкуствена безтегловност.
Спомнете си побойничката от астронавтките, дето наскоро я уволниха за нападение над конкурентката.
А плановете са били да ги пускат заедно в следващата совалка и да видим какво ще излезе Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 405
Най-приспособените ще оцелеят  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт