Концертът във Видин

  • 4 049
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 502
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116049&photo=1

нови и по-ясни снимки от концерта

# 106
  • Мнения: 176
ЕЙ ето ме и мен.Вече ви писах за концерта
Справихме се блестящо ГОРДЕЙТЕ СЕ СЪС СЕБЕ СИ,ЗАЩОТО И АЗ СЕ ГОРДЕЯ СЪС СЕБЕ СИ ОЛЕ,ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ........................................................
еЙ МНОГО ИНТЕРЕСНИ СНИМКИ ИМА С РАЗНИ РОЗАВИ НЕЩА ОТ М. СЛИП

КОГА ЩЕ НАПРАВИМ СЛЕДВАЩИЯТ КОНЦЕРТ......... newsm62 smile3502 newsm53

# 107
  • Видин
  • Мнения: 309

КОГА ЩЕ НАПРАВИМ СЛЕДВАЩИЯТ КОНЦЕРТ......... newsm62 smile3502 newsm53[/color]

Малее,,ЛЪКИ,ти май бой не си яла като малка    newsm78,а  ???   
Продължавай в същия дух,и може да наваксаш    hahaha
 Joy        Joy               Joy

# 108
  • Мнения: 176
Мели аз съм издръжлива кобилка,на мен  ми трябва -тичане,емоции, трудности,трябва да е пълна лудницата  за да се чувствам ОК....... newsm68

# 109
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Лъки, обмислям една работа, но по-лесничка. С този опит ще е по-лесно.Съмишленик ли си ?

# 110
  • Мнения: 176
Давай пиши

# 111
  • Мнения: 2 653
Малко със закъснение , но и аз да напиша.
Момичета, благодаря , че ме накарахте да се чувствам горда с родния си град (защото това честно казано ми се случва за първи път)  и  да съм щастлива , че съм макар и малка част от една страхотна кауза-ДБМ.
Благодаря ви!

Много съм щастлива , че се запознах с толкова силни и добри хора.Вечерта в заведението силно се впечатлих от думите на magnoliamm, че едно е да дадеш 20 лв за едни деца, съвсем друго е да ги видиш да ги попиташ как са.Да се посмееш с тях.Това го усетих предния ден, когато всъщност за първи път видях дечицата от Белоградчик на репетицията.Едни чудесни деца .Деца като всички деца по света- като моето, като вашите .Имащи нужда от щастие и от подкрепа.При тази среща усетих страшно много емоции, които ми е трудно да опиша, но всеки от вас  със сигурност ги е усетил и ме разбира.

# 112
  • Мнения: 2 502
 

Момичета, благодаря , че ме накарахте да се чувствам горда с родния си град (защото това честно казано ми се случва за първи път)  и  да съм щастлива , че съм макар и малка част от една страхотна кауза-ДБМ.
Благодаря ви!
Hug Heart Eyes Hug
 и аз се радвам ,че сме заедно

Общи условия

Активация на акаунт