Концертът във Видин

  • 4 048
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 484
Момичета само две думи ще кажа:
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС!!!
А сега ще дам отчет в цифри:
Събрана сума от продажба на билети:2785лв.
Отзука от концерта те първа предстои
Вчера минути преди старта на концерта по сметката на фондацията фирма(кантора за недвижими имоти) е превела сумата от 200лв.за парното Peace

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 19:15 от mona__

# 31
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Боже, и мен ме накарахте да ревна...
Възхищавам ви се на куража, силата и себеотдаването! Благодаря, че има такива като вас!
Правите света по-добър и по-човечен!

# 32
ЕТО МЕ И МЕН.
АЗ ПО РЯДКО СЯДАМ ДА ПИША,НО В ТОЗИ СИЛЕН МОМЕНТ НЕ БИХ МОГЛА ДА ПРОПУСНА ДА СЕ ВКЛЮЧА С НЯКОЛКО КРАТКИ ДУМИЧКИ-МНОГО ТРУДНОСТИ СРЕЩНАХМЕ,МНОГО НЕЩА ПРЕЖИВЯХМЕ,НО ПОСЛЕ ВСИЧКИ МНОГО МНОГО СЕ РАДВАХМЕ-ЗАЩОТО  МНОГО ДЕЦА ЗНАЕМ ЩЕ ЗАРАДВАМЕ. Hug 
ПРИЯТЕЛСКИ ПРЕГРЪДКИ НА ВСИЧКИ-НА МЕЛИ ,КОЯТО ДАДЕ ИДЕЯТА ЗА КОНЦЕРТА И ЗАДВИЖИ ТЕЖКИТЕ ВОДЕНИЧНИ КАМЪНИ КАТО СЕ СВЪРЗА С АГЕНТИТЕ НА ИЛИЯ ЛУКОВ И ИБРЯМА
                                                              НА МИМИ,
                                                              РЕНКАТА,
                                                              СВЕТЛЕТО,
                                                              МИЛЕНЧЕТО                                                             
                                                              ДИДИ
                                                             ЛЪКИ     
                                                              ТЕДИ

КОИТО ЗАЕДНО ОСЪЩЕСТВИХМЕ ЕДНА ЧУДЕСНА ИДЕЯ И ПОКАЗАХМЕ ,ЧЕ СГОВОРНА ДРУЖИНА КАМЪНИ ПОВДИГА newsm20

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Разхълцахте ме чак  Cry  и наистина ви се възхищавам момичета.ПОКЛОН НА ТАКИВА АМБИЦИОЗНИ ХОРА КАТО ВАС!!!   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 137
Браво,МОМИЧЕТА   bouquet  bouquet  bouquet

Аз не съм от ДБМ ,но чета от време  на време.Баща ми е от Видин и с Дамаянти много съжалявахме ,че няма да можем да дойдем на концерта.
Като четох направо се просълзих на какво са способни една шепа хора.

Успех и  занапред  Peace   bouquet

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мери е казала доста на място наистина какво се слу4и снощи HugРезултата е страхотен,отзвука не го коментирам.Бях на сергията докато хората 4акаха да влязът ,виждах  тълпата от хора и се питах"боже,какво направихме,какво сътвориха тези моми4ета"........
Като влязох в залата и видях ,4е няма и едно свободно място си дадох сметка,4е невъзможни неща няма Hug
А като заиграха децата и концерта запо4на просто се 4удех къде се намирам.При излизането на Луков знаех,4е това е истина и нещата се слу4ват.Като зрител в залата усещането е друго.Като у4астваш вподготовката на подобно събитие не можеш да усетиш удоволствието от това което си направил(напрежението е огромно),но като зрител в залата усещането е разли4но.И Ибряма и Луков дадоха вси4ко от себе си за този концерт.А Илия Луков го направи и след това.
Аз наистина незнаех,4е е сирак,разбрах го след концерта,говорихме си доста неща и знам,4е е наш приятел Heart Eyes.Този 4овек е невероятен.
Сега ще ка4вам снимки Wink
Гордея се,4е съм 4аст от това,благодаря ви за си4ко.Благодаря и на вси4ки моми4ета от пазарджик,Пловдив,София..............вси4ки,които са с нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 863
Момичета, концерта беше страхотен!!!  bouquet
ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВАС !!!

ИСкам да напиша толкова много неща, но сега  се развълнувах,че всичко ми се обърка в главата..... Възхищавам ви се, обичам ви, прегръщам ви  bouquet Heart Eyes Hug
ВИЕ СТЕ ЕДНИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВСЕОТДАЙНИ, АМБИЦИОЗНИ И БЛАГОРОДНИ ЖЕНИ!
ГОРДЕЯ СЕ,ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ И ЧЕ СЪДБАТА МЕ СВЪРЗА С ВАС

Подкрепям думите си със снимков материал Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116025

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Подкрепям думите си със снимков материал Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116025
Да си жива и здрава, че ни се изчака чакането за тез снимки  Hug  Laughing
И в снимките си личи атмосферата.БРАВО ОЩЕ ВЕДНЪЖ!!!!    bouquet

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 21:44 от Дамаянти

# 38
  • Мнения: 2 249
СЛЕД ТОВА КОЕТО Е НАПИСАЛА МЕРИ-НЯМАМ КАКВО ДА КАЖА

ОСВЕН ЕДНО ГОООЛЯМО"БРАВО"

ДРУГОТО МИ Е В ПОДПИСА Wink

ИСКАМ ДА ВИ БЛАГОДАРЯ ,ЧЕ СТЕ НАЙ-ВЕЧЕ ПРЕКРАСНИ ХОРА-БЛАГОДАРЯ СПЕЦИЯЛНО НА СВЕТЛЕТО,ЧЕ НИ ПРИЮТИ В ДОМА СИ  bouquet Hug И НА ВСИЧКИ ВАС ЗА ПРЕКРАСНАТА ВЕЧЕР СЛЕД ТОВА-ПОВЕЧЕТ ВИЖДАХ ЗА ПЪРВИ ПЪТ НА ЖИВО А СИ ПРЕКАРАХ СТРАХОТНО-КАТО СРЕД СТАРИ ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


П.С ДОРИ НИЯ СИ СПА НЕПРОБУДНО В ЦЯЛАТА ДАНДАНИЯ-ХАРЕСА Й ВЪВ ВИДИН Joy

ЕЙ СЕГА ЩЕ НАКАЧА И МАЛКО СНИМКИ-ОТ КРЪШНИТЕ ХОРЦА ОТ ЗАВЕДЕНИЕТО

# 39
  • Мнения: 6 383
Успяхте да ни предадете емоциите и настроението от изминалия ден!  Grinning Не искам да се повтарям,но вие наистина ссте НЕ-ВЕ-РО-ЯТ-НИ,всички!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 210
Поздравления!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 41
# 42
  • sofia
  • Мнения: 7 477

е,някои можеше да си спестиш Mr. Green
а снимките от видинските девойки ги няма SadГероите са уморени,нормално.По4ивайте,моми4ета Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 249
щоооооо? Mr. Green ти ако видиш и коментара в клюкарската тема Embarassed Sick

има снимки в тяхната тема Wink

# 44
  • sofia
  • Мнения: 7 477
щоооооо? Mr. Green ти ако видиш и коментара в клюкарската тема Embarassed Sick

има снимки в тяхната тема Wink

квоооооооо,и там ли има тема Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт