Татуировките

  • 16 233
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 803
САБИНА, страхотна е!

обожавам феи и ангели Heart Eyes
при кой си я направи?

# 61
  • Мнения: 5 622
2 часа ме правиха мен, въпреки, че е сравнително малка татуировката ми. Но понеже е цветна, даже и белите пространства ми запълниха с бяла боя, отне време. Дефакто, контурирането боли по-малко, запълването с цвят, повече (запълването става с повече на брой игли едновременно)  Peace

# 62
  • Мнения: 1 732
САБИНА, страхотна е!

обожавам феи и ангели Heart Eyes
при кой си я направи?

Нали?  Hug
В едно от студиата на Inky Dragon, на Графа, при един пич с милион пиърсинги...
Име не се сещам обаче.
Три часа и половина я прави. Работи и с бяло мастило.

# 63
  • Мнения: 437
ХА Simple Smile И мойта я прави Емо в Inky Dragon Simple Smile Много е добър....

# 64
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 218
най-добрите татуисти са братята Калоян и Стилиян Смокови!До колкото знам имат най-много награди от конкурси. за съжаление, вече не са в България-нормално...
www.smokov.com
Забравих да допълня, че са и срахотни пичове Crazy Crazy

# 65
  • Мнения: 803
ХА Simple Smile И мойта я прави Емо в Inky Dragon Simple Smile Много е добър....


И аз съм от контигента на Емо, ама той вече татуира в МОКО (на малките 5 кьошета)
 Grinning

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
най-добрите татуисти са братята Калоян и Стилиян Смокови!До колкото знам имат най-много награди от конкурси. за съжаление, вече не са в България-нормално...
www.smokov.com
Забравих да допълня, че са и срахотни пичове Crazy Crazy

Смокови, Смокови  newsm44 newsm44

А с това ви черпя  Sick  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 803
Тарталета, има и по-брутални Sick

ВНИМАНИЕ!!! НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ НЕРВИ И ЗА ЛИЦА ПОД 18 ГОДИНИ!!!

http://i55.photobucket.com/albums/g135/mauriciotod/naked/genital … 1314663261609.jpg
http://www.bmezine.com/service/samples/e2high/gentat4.jpg

# 68
  • Мнения: 1 273
Хихи! На демона от втората картинка, може и прическа да се направи. Mr. Green
Айде, да не ставам брутална, ама знам как може да се загаси огъня от първата Mr. Green

# 69
  • Мнения: 60
Аз лично много харесвам татуировки и аз си имам една от доста време ,но съм се замислила да си направя поне още едничка. Даже с мъжът  ми искаме да си направим еднакви, но засега не сме попаднали на подходящата. Ако ми предпоръчате добро студио в София много ще съм ви благодарна.

Ето я и моята малка татуировчица.

# 70
  • Мнения: 7 723
Ето ви и от мен ЕДНА ТАТУИРОВКА , засега  Wink

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Сабина, защо не виждам твоята?  newsm78

# 72
  • Мнения: 250
Нямам нищо против, дори си мисля, че добре направените изглеждат секси-особено на мъжко тяло. Аз не бих си направила обаче (защото ме е страх).

Общи условия

Активация на акаунт