Въпрос за летните колички без борд

  • 1 193
  • 15
  •   1
Отговори
Моля за вашето мнение за летните колички без борд. Дали са удобни за децата? Харесала съм си Giordany Vai, но ме притеснява дали ще е удобна. Докато разглеждах различни модели в нета видях доста такива на различни производители.

# 1
  • Мнения: 3 457
според мен е удобна,ние гледахме Джиордани Хепи ,че е само 3,8кг. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 11 658
Ние от две седмици сме с такава количка,само че Baby Relax,модел на Bebe Confort.Без борд е,мисля,че е удобна на малката.Използваме я основно за придвижване,иначе тичаме/ходим по улиците.
А аз се колебаех между нашия модел и Vai на Giordani,но в крайна сметка се спрях на Baby Relaxa.Иначе двете са с еднаква цена и май еднакви килограми.

# 3
  • Мнения: 649
защо да не са удобни? Нашата има борд, но малкият за нищо не го използва... А, бърше си в него мазните ръчички и мама само трябва да го пере  ooooh! Той служи май повече за сигурност, че детето не може да излезе бързо от количката, особено ако не е вързано с коланите

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
За какво пък изобщо служи борда?  newsm78

На едната ми лятна количка имаше и аз го махнах много бързо. Изобщо не разбирам каква му е ползата....

# 5
  • Мнения: 1 640
Бордът не само предпазва от падане,но и служи за подпиране на ръцете.Аз също го махнах на лятната количка/детето бе на 1г/,но от 4-5 мес. дъщеря ми сама си го взима от гардероба в коридора и се опитва да го поставя.Попитах я дали иска да поставим оградката.Тя потвърди.Мисля,че желанието й е продиктувано от едно падане при слизане от висок тротоар-изсипа се на земята,защото без да забележа,си разкопчала колана!Тогава надълго и нашироко й обясних защо е паднала.Сега сама закопчава колан и борд.Прави ми впечатление,че без борда стои като изстукана,не помръдва,а с борда-издава тялото си напред и се обляга на него.
/Количката я ползваме само при ходене на дълги разстояния-вече е голяма./

# 6
  • Мнения: 2 467
Незнам доколко ще е удобна за по-дълги разходки  Thinking При положение, че малките опознават света и не седят все облегнати назад... Без борд ще висят на коланите само. Отделно е въпроса за сигурноста.

Нашата първа количка беше с табличка и ми вършеше страхотна работа. Втората с обикновен борд, но бебата омазва цялата количка като и дам бисквитка, хвърляше си чашата по земята  ooooh! Сега пак взехме с табличка и съм много доволна - и за хранене и за игра върши чудесна работа. Имаме и една от най-олекотените ( без сенник и кош за багаж) без борд, но я ползвам за пътуване и магазини.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Хъм... не искам да се заяждам - но всичко зависи от количката.  Peace

Борда е последното нещо, което съм гледала купувайки 2-та чисто лятна такава.

# 8
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ние сме с Чико , която също няма борд. Удобна е и не сме имали проблеми.Така или иначе слагаш колани на детето  Peace  (ако се притесняваш, че ще падне)

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Аз,купих за лятна количка ЗАП и не мисля,че детето виси като няма борд Peace.

# 10
  • Мнения: 10 982
Като избирах моята дори не съм се замисляла за борд, нали си има колани, които се регулират и стягат Peace Предпочитам детето да е добре вързано с тях, отколкото да се върти и да ми виси на борда.

# 11
  • Мнения: 2 936
и моята няма борд...не мисля, че е толкова необходим!

# 12
  • Мнения: 6 039
много е удобна
малена като реши, отива и сама сяда в количката

# 13
  • Мнения: 89
Разгледай истинските марки за да не правя РЕКЛАМА и ще видиш,че никоя от тях няма борд!!!

# 14
  • Мнения: 936
Всичко е въпрос на представа - аз съм с ESPRIT без борд и нямам никакви проблеми. Детето е вързано и да иска не може да мърда, няма как да стане. Единствения недостатък са разбитите ни тротоари, които унищожават количките и пречат на удобното каране!

Общи условия

Активация на акаунт