Сговорна дружина - планина повдига!

  • 10 379
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 584
  bouquet благодаря
черпя ви виртуално  Wine Glass smile3510 cook beer3 днес моето момче навършва 15г.
да ми е жив и здрав и все така добър и разумен

# 286
  • Мнения: 2 249
честито на  порасналото момче на Руми-много весели и щури младежки емоции и много любов-нали сега са в този сезон младежите Wink

# 287
  • Мнения: 4 195
Руми много хубаво дете имаш, да ти е живо и здраво и му отпусни малко въжето, много си строга ей, това с обич го казвам. Да ти е жив и здрав и много да се радвате един друг Heart Eyes Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 908
Руми, честит рожден ден на малкия мъж Simple Smile Да ти е жив и здрав, много да те радва, да се гордееш с него и да го слушаш   bouquet

Имам въпрос. Как се открива сметка в долари? Колко се плаща? Има ли значение в коя банка ще я открия? Че преди да замина за САЩ трябва да го направя, за да си превеждам милионите от там  Wink А идея си нямам как става, какво се прави. Пък и не искам да отида в банката като паднала от Марс Wink Та надявам се тук да има запознати по въпроса  Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 6 743
Да ти е жив и здрав Руми за да те радва , защото ти го заслужаваш!А момчето е много добричко - да си отстане такъв добър, че и по-добър  му желая  Hug   bouquet
За теб Руми  Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 2 210
...Как се открива сметка в долари? Колко се плаща? Има ли значение в коя банка ще я открия? Че преди да замина за САЩ трябва да го направя, за да си превеждам милионите от там  Wink А идея си нямам как става, какво се прави. Пък и не искам да отида в банката като паднала от Марс Wink Та надявам се тук да има запознати по въпроса  Hug

Питах моя приятелка, което работи в Пиреос на Петте кьошета. Има много изгоден вариант- отиваш само с личната карта и ти правят спестовен влог в долари- с това избягваш месечните такси за обслужване на валутна сметка и комисионните. Влогът е отворен-тоест внасяш и теглиш без ограничения. По този начин ще избегнеш и минималната сума по сметка, което дефакто иначе ти седи блокирана. Ако решиш-пиши ми , ще ти дам нейни координати и ще ти го направи много бързо. Иначе пак не е трудно-копие на личната карта. Но блокираш сума в сметката и имаш такси за обслужване и комисионни. Дано малко съм те ориентирала.

# 291
  • Мнения: 2 584
Руми много хубаво дете имаш, да ти е живо и здраво и му отпусни малко въжето, много си строга ей, това с обич го казвам. Да ти е жив и здрав и много да се радвате един друг Heart Eyes Heart Eyes


да да Twisted Evil и после с Роси ще обменяме инфо за наказанията #Cussing out

# 292
  • Мнения: 2 353
  Честит празник, Рут Simple Smile Да ти е жив и здрав! Пожелавам ви много щастие и веселящие smile3535

# 293

Общи условия

Активация на акаунт