Преподавател с говорен дефект?

  • 1 337
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И Васи по едно време зекваше. Но тя го правеше в старанието си да намери думата и да я каже правилно. Вече не го прави, но пък на артикулацията и може да и завидят доста възрастни.

# 16
  • Мнения: 8 999
Не знам за детските градини и училищата, но в СУ спец. Българска филология, преподавателят по Фонетика беше с такъв говорен дефект, че едвам го разбирахме. Влиза в час и обявява: "Колеги, днес се се занимаваме със сускавите съгласни "С", "С"  и "С" - аз не ги казвам много добре, но вие се сестате за кои говоря!" Имаше предвид т.нар. "шушкави" звуци - Ш, Ч, С.

Кой тоз човек, бе, че не се сещам Mr. Green Thinking

Името му е ДЖОБОВ, но когато ни се представи на първото упражнение, след неколкократно "Как" от наша страна, се наложи да го изпише на дъската. Беше асистент на проф?/доцент? Бояджиев.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840

Името му е ДЖОБОВ, но когато ни се представи на първото упражнение, след неколкократно "Как" от наша страна, се наложи да го изпише на дъската. Беше асистент на проф?/доцент? Бояджиев.
[/quote]

 Joy Joy Joy

Асистентът Жобов, душо.
Аз като Жобов го зная, може би на нас е пропуснал да си изпише името на дъската, не ми се търси книжката, да му видя точно именцето.
Водеше ни и по диалектология упражненията Mr. Green.
И изглеждаше така, сякаш от сутринта е на няколко малки.
И май беше Crazy

Общи условия

Активация на акаунт