Доволни ли сте от Булсатком?

  • 6 451
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Интересна ми е темата. Откакто единственият кабелен оператор в нашия град се самозабрави и вдигна цените до небето, сме наумили да минаваме на цифрова ТВ.
Искам да питам- каква е минималната такса на месец? Колко програми включва? И как стои въпросът с ползването на 2 телевизора?

# 16
  • Мнения: 258
А качеството  на излъчването  променя ли се от дъжд  и вятър.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 77
Да много.От 6 месеца сме с Булсатком и до сега не сме имали абсолютно никакви проблеми.Горещо я препоръчвам.

# 18
  • у дома
  • Мнения: 77
А качеството  на излъчването  променя ли се от дъжд  и вятър.
 Не времето изобщо не влияе на качеството на картината или на звука.

# 19
  • у дома
  • Мнения: 77
Опа, нещо не стана както трябва но още съм новак. Извинете ме.

# 20
  • Мнения: 463
А как стои въпроса с плазмените телевизори ,вярно ли е че се вижда на квадратчета или сигнала е добър ?

# 21
  • Мнения: 6 390
Интересна ми е темата. Откакто единственият кабелен оператор в нашия град се самозабрави и вдигна цените до небето, сме наумили да минаваме на цифрова ТВ.
Искам да питам- каква е минималната такса на месец? Колко програми включва? И как стои въпросът с ползването на 2 телевизора?
http://www.bulsat.com/prices.php
цените са тук, разгледай и програмите в пакетите
мисля че 5.лв се доплаща за втори приемник, ние сме със Стандарт тарифа

# 22
  • Мнения: 111
Интересна ми е темата. Откакто единственият кабелен оператор в нашия град се самозабрави и вдигна цените до небето, сме наумили да минаваме на цифрова ТВ.
Искам да питам- каква е минималната такса на месец? Колко програми включва? И как стои въпросът с ползването на 2 телевизора?



Минималната такса е 9.80лв Peace,а за 2ри ТВ ти трябва и втори декодер ,който ще го вземеш на преференцялна цена,да таксата за 2рия е 5.00лв


quote author=Отровата link=topic=174792.msg3494643#msg3494643 date=1174480133]
А качеството  на излъчването  променя ли се от дъжд  и вятър.

Не времето изобщо не влияе на качеството на картината или на звука.Предполагам ,че има значение и монтажа на самата антена! newsm78


Не мисля ,че вилияе или поне при мен не е имало от този род проблеми

# 23
  • Мнения: 1 655
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?

# 24
  • Мнения: 1 564
Да много.От 6 месеца сме с Булсатком и до сега не сме имали абсолютно никакви проблеми.Горещо я препоръчвам.
Супер са. Peace

# 25
  • Мнения: 111
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?



Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu

# 26
  • Мнения: 1 655
Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu
Питай ако можеш Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 390
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?



Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu
не, не се доплаща, купуваш си го за 68лв, а за 28.лв го дават под наем, слад това може да си го купиш, но доколкото разбирам от сайта, има възможност и да го върнеш, предполагам че трябва да е запазен

# 28
  • Мнения: 111
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?



Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu
не, не се доплаща, купуваш си го за 68лв, а за 28.лв го дават под наем, слад това може да си го купиш, но доколкото разбирам от сайта, има възможност и да го върнеш, предполагам че трябва да е запазен



Да не се доплаща,и според мен си е чиста уловка офертата с 28те лв. Outta Joint(Това си е мое мнение) Peace

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

Не видях FOX life  newsm78, то пък бива да я няма тази програма  Rolling Eyes И също така тази цена 5.80 за допълнителен приемник еднократно ли се заплаща или е всеки месец, понеже ние сме с 4бр. тв-та вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт