Доволни ли сте от Булсатком?

  • 6 449
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Смятаме да ползваме услугите на Булсатком на вилата и искам да Ви попитам за вашите впечатления от този оператор.
Предварително ви благодаря!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 208
да,супер са Peace

# 2
  • Мнения: 780
от седмица сме с булсатком , но изобщо не съм доволна . сега в момента няма - от 1 и 30 мин . половината от каналите "спичат "......

# 3
  • Мнения: 4 668
От три месеца сме с тях и немога да се оплача ! Peace Никога не е прекъсвал било образ , било звук . Доволна съм от избора си . Доста мислихме между тях и ITV Partner , но последните много гадно са си комбинирали пакетите и така ...

половината от каналите "спичат "......

Каквото и да значи това "спичат" никога не ми се е случвало ...

# 4
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Даааа.. Peace

# 5
  • Русе
  • Мнения: 511
Чичо ми има и е много доволен! В най-скоро време и ние ще си пуснем!

# 6
# 7
  • Мнения: 5 475
и аз сега ще го слагам  Wink

# 8
  • Мнения: 780
от седмица сме с булсатком , но изобщо не съм доволна . сега в момента няма - от 1 и 30 мин . половината от каналите "спичат "......
искам да се извиня . още нямаме телевизия , но грешката е в фирмата от която сме я взели - не са пуснали договора в централния офис  #2gunfire и преди малко се обаждах до там / да питам защо нямаме цял ден TV / и ме попитаха за егн на мъжа ми - няма го в компютъра . име - също го няма . пращам мъжа ми до магазина от който го купи и шефа на магазина му казал че  не са пуснали договорите  #Crazy / имало е 5-6 договора/  по факса и затова са ни изключили  #Cussing out . взел само нашият договор и тръгнал да го праща - в 18.00 часа - кого ще търси тогава   newsm78 . та чак утре ще има програма  ooooh! .
а за спичането - на някой програми прекъсва много страно / на едни чертички /

# 9
  • Мнения: 111
Аз лично съм много доволна имам БУЛСАТКОМ от една година,прекъсва много рядко,нещото от което не съм доволна е пащането през нета случвало се е да ми звънят от фирмата че не е платено а аз съм внесла сумата преди седмица Tiredоказва се че просто някой служител не е нанесъл плащането!От тогава намерих най близкия офис и нямам проблем Peace

# 10
  • Мнения: 811
Ние вкъщи нямаме,но по4ти вси4ките ни познати в Испания имат и не са се оплаквали.

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
И аз мисля да минавам на тях, ще следя темата.

# 12
  • Мнения: 6 390
ot niakolko meseca go imame - super Wink

# 13
  • Wonderland
  • Мнения: 702
За сега съм много доволна.

# 14
  • Мнения: 4 916
А вярно ли е, че с течение на времето антената се размества от вятъра и таксата за ново позициониране е 30 лв.? Защото и ние смятаме да минаваме на тях и от сега се подготвям за евентуалните проблеми.

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Интересна ми е темата. Откакто единственият кабелен оператор в нашия град се самозабрави и вдигна цените до небето, сме наумили да минаваме на цифрова ТВ.
Искам да питам- каква е минималната такса на месец? Колко програми включва? И как стои въпросът с ползването на 2 телевизора?

# 16
  • Мнения: 258
А качеството  на излъчването  променя ли се от дъжд  и вятър.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 77
Да много.От 6 месеца сме с Булсатком и до сега не сме имали абсолютно никакви проблеми.Горещо я препоръчвам.

# 18
  • у дома
  • Мнения: 77
А качеството  на излъчването  променя ли се от дъжд  и вятър.
 Не времето изобщо не влияе на качеството на картината или на звука.

# 19
  • у дома
  • Мнения: 77
Опа, нещо не стана както трябва но още съм новак. Извинете ме.

# 20
  • Мнения: 463
А как стои въпроса с плазмените телевизори ,вярно ли е че се вижда на квадратчета или сигнала е добър ?

# 21
  • Мнения: 6 390
Интересна ми е темата. Откакто единственият кабелен оператор в нашия град се самозабрави и вдигна цените до небето, сме наумили да минаваме на цифрова ТВ.
Искам да питам- каква е минималната такса на месец? Колко програми включва? И как стои въпросът с ползването на 2 телевизора?
http://www.bulsat.com/prices.php
цените са тук, разгледай и програмите в пакетите
мисля че 5.лв се доплаща за втори приемник, ние сме със Стандарт тарифа

# 22
  • Мнения: 111
Интересна ми е темата. Откакто единственият кабелен оператор в нашия град се самозабрави и вдигна цените до небето, сме наумили да минаваме на цифрова ТВ.
Искам да питам- каква е минималната такса на месец? Колко програми включва? И как стои въпросът с ползването на 2 телевизора?



Минималната такса е 9.80лв Peace,а за 2ри ТВ ти трябва и втори декодер ,който ще го вземеш на преференцялна цена,да таксата за 2рия е 5.00лв


quote author=Отровата link=topic=174792.msg3494643#msg3494643 date=1174480133]
А качеството  на излъчването  променя ли се от дъжд  и вятър.

Не времето изобщо не влияе на качеството на картината или на звука.Предполагам ,че има значение и монтажа на самата антена! newsm78


Не мисля ,че вилияе или поне при мен не е имало от този род проблеми

# 23
  • Мнения: 1 655
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?

# 24
  • Мнения: 1 564
Да много.От 6 месеца сме с Булсатком и до сега не сме имали абсолютно никакви проблеми.Горещо я препоръчвам.
Супер са. Peace

# 25
  • Мнения: 111
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?



Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu

# 26
  • Мнения: 1 655
Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu
Питай ако можеш Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 390
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?



Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu
не, не се доплаща, купуваш си го за 68лв, а за 28.лв го дават под наем, слад това може да си го купиш, но доколкото разбирам от сайта, има възможност и да го върнеш, предполагам че трябва да е запазен

# 28
  • Мнения: 111
Ако се стане техен абонат с великденската им промоция от 28 лв за включване, след 18 месеца трябва да се доплати 96 лв за декодиращото устройство. А как стои въпроса ако се включиш с цена от 68 лв и договор за 18 месеца? Доплаща ли се декодиращото устройство след тези 18 месеца или?



Мисля че не се доплаща след 18м ,но мога да попитам и да дам 100% отговор bowuu
не, не се доплаща, купуваш си го за 68лв, а за 28.лв го дават под наем, слад това може да си го купиш, но доколкото разбирам от сайта, има възможност и да го върнеш, предполагам че трябва да е запазен



Да не се доплаща,и според мен си е чиста уловка офертата с 28те лв. Outta Joint(Това си е мое мнение) Peace

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

Не видях FOX life  newsm78, то пък бива да я няма тази програма  Rolling Eyes И също така тази цена 5.80 за допълнителен приемник еднократно ли се заплаща или е всеки месец, понеже ние сме с 4бр. тв-та вкъщи

# 30
  • Мнения: 111

Не видях FOX life  newsm78, то пък бива да я няма тази програма  Rolling Eyes И също така тази цена 5.80 за допълнителен приемник еднократно ли се заплаща или е всеки месец, понеже ние сме с 4бр. тв-та вкъщи


Мисля ,че се заплаща всеки месец ! Tired

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

Не видях FOX life  newsm78, то пък бива да я няма тази програма  Rolling Eyes И също така тази цена 5.80 за допълнителен приемник еднократно ли се заплаща или е всеки месец, понеже ние сме с 4бр. тв-та вкъщи


Мисля ,че се заплаща всеки месец ! Tired


E, в такъв случай няма да ме спечелят като клиент  Crossing Arms
То 3 / допълнителни приемника/ х5,80=17,40лв.  hahaha как ли пък не съм им ги дала, отделно от това за всеки телевизор трябва да си закупя съответната техника, която струва 68лв. или 98лв. така и не разбрах точно + пакета, който искам...
Я по добре да си карам с кабелната, че то солено ще ми излезне при тези условия на цифровата техника  Tired

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 236

Не видях FOX life  newsm78, то пък бива да я няма тази програма  Rolling Eyes И също така тази цена 5.80 за допълнителен приемник еднократно ли се заплаща или е всеки месец, понеже ние сме с 4бр. тв-та вкъщи


Да, страшно им е беден пакетът, поне според мен. Изобщо ги няма гледаните от мен канали, на Fox Life пък най-много държа Crossing Arms Може да им е добро качеството, но и кабеларката не се вижда никак лошо, аз нямам никакви оплаквания от нашата, пък има много повече БГ канали и я гледаме на 3 телевизора Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не съм с тази телевизия, но и на мен ми направи впечатление, че пакетите са разпределени  по много тарикатски начин. Например: аз държа на 5-6 телевизии, а се оказва, че са пръснати точно в 5 различни пакета  Sick. Иначе и от сегашната си не съм доволна.

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678

Не видях FOX life  newsm78, то пък бива да я няма тази програма  Rolling Eyes И също така тази цена 5.80 за допълнителен приемник еднократно ли се заплаща или е всеки месец, понеже ние сме с 4бр. тв-та вкъщи


Мисля ,че се заплаща всеки месец ! Tired


E, в такъв случай няма да ме спечелят като клиент  Crossing Arms
То 3 / допълнителни приемника/ х5,80=17,40лв.  hahaha как ли пък не съм им ги дала, отделно от това за всеки телевизор трябва да си закупя съответната техника, която струва 68лв. или 98лв. така и не разбрах точно + пакета, който искам...
Я по добре да си карам с кабелната, че то солено ще ми излезне при тези условия на цифровата техника  Tired

Имам познати, които платиха на куп таксата за 1 год. и техниката им беше безплатна, но това за 1 ТВ, хванаха някаква промоция.  САМО ЗА ПЪРВИЯ НЕ ПЛАЩАШ месечна такса за джаджата, за другите върви такса около 6лв месечно за всеки. Пакета е само един за всичките приемници, не се купува пакет по отделно за всеки. Аз също имам 3 ТВ, но изчислих, че с избрания пакет месечно ще плащам с 10-12 лв повече отколкото плащам на кабелната и още се чудя  newsm78

# 35
  • Мнения: 111
Със сигурност знам ,че 1вия месец към която и да е тарифа да си  винаги е без такса за това гледайте да го купите в началото на месеца и ще платите чак следващия .Да дори за 6 м ако платиш ти дават още един бонус както и за година има отстъпка отново с месеч. такси! Simple Smile Peace

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Може ли някой да ми каже каква максимална сума бих плащала на БУЛ САТ КОМ-а за 3 ТВ - техника, монтаж +абонамент, да кажем за всички пакети общо, че нещо се загубих в сметките, май нещо съм объркала. Сега за кабелна плащам 21 лв и не съм доволна, че орязаха много от каналите.

# 37
  • Мнения: 1 959
Лелини ми имат на село и са много доволни.Догодина съм се наканила да си донеса едно тук че и аз да мога да гледам БГ телевизия и мъжлето да учи езика

# 38
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Скоро им гледах офертата, уж всичко, което го има при кабелните го има и при тях. Може ли някой, който е на абонамент към  Булсатком да напише кои канали не ги предлагат, че да си преценя на края дали да се включвам. Много моля   bouquet

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Скоро им гледах офертата, уж всичко, което го има при кабелните го има и при тях. Може ли някой, който е на абонамент към  Булсатком да напише кои канали не ги предлагат, че да си преценя на края дали да се включвам. Много моля   bouquet

И аз се интересувам точно от това.


# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Аз най-вече искам да се включа заради НВО и Синемакс, ама искам и другите български програми да имам + диемите и Fox Life, а също и руските програми. Нещо хич не мога да го сметна какво ще ми струва заедно с абонамента и оборудването за 3 ТВ  newsm78

# 41
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Скоро им гледах офертата, уж всичко, което го има при кабелните го има и при тях. Може ли някой, който е на абонамент към  Булсатком да напише кои канали не ги предлагат, че да си преценя на края дали да се включвам. Много моля   bouquet

И аз се интересувам точно от това.





Нямат FOXlife и доста преведени канали, но за всяка кабелна са различни. Аз съм на Пловдивския евроком и ние хващаме много преведени, които те ги нямат.
Отделно ние имаме 4бр. тв. Платили сме еднократно за 3-те допълнителни тв-та, но ЕДНОКРАТНО, а не всеки месец да плащам за допълнителен приемник, както е при БУЛСАТ-а.

Ако се включа към Булсатком ще плащам по 17,40лв. всеки месец само за допълнителните 3 телевизора+отделно пакета, който искам, а той няма да е от евтините, защото така са пръснати каналите, че те принуждават да си вземеш скъп пакет, за да имаш всички хубави програми. И като си сложа първоначалното оборудване за 4бр. тв-та и то става...

Та аз специално не съм на сметка да се включвам към тях

# 42
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
И аз съм така, само че на софийския Евроком. Обаче спряха Диемите и други канали също орязаха. В нашия квартал нямам друга алтернатива, тъй като съм избягала пак по същите причини от конкурентите им - Ест - нет ТВ. 
Ей да му се не види ...

# 43
  • Мнения: 200
Доволна съм, ползвам я от самото и начало.Искам да ви кажа,че с годините добре се представят на ЕU пазар.Мисля,че са по- добри от ITV Partner!

# 44
  • Мнения: 166
Аз съм доволна от качеството,нооооо завали ли дъж или задуха вятър и нищо не се вижда.После не ми харесва,че по никое време вдигат цените и ако не си платил го спират.Ами аз не съм длъжна всеки ден да проверявам дали случайно не са вдигнали цените.

# 45
  • Мнения: 6 390
я да ви попитам - между Диема Екстра и НВО - кое е по интересно - чудиме се коя от двете програми да си пуснем  Thinking

# 46
  • Мнения: 780
След двуседмично ползване мога да кажа че сме доволни от булсата , но от фирмата която го купихме - newsm61 . Първо бяха забравили да пуснат договора по факса и нямахме програма 1, че и два дни , след това отивам да плащам - гледам да е с един месец напред , та да е по заплатено време , и на касата ми казват че трябва да платя 16.80  Shocked / ние я взехме за 68 лв и трябва да плащаме 12.80 / . Попитаха ме дали нося договора , но аз не го носих / отивам да плащам сметки - мога ли за всичко да си нося договорите  ooooh! / . На следващият ден отивам с договора - в него пише че е на промоция от 68 лв , а в компютъра им излиза че е от промоцията от 28 лв / плаща се 16.80 на месец / . Служителката от която го взехме реши да се измъкне и ми каза че трябва да отида до Стара Загора до централният офис , или до офиса в нашият град , за да решет проблема . От там отивам до офиса им в града ни , а там една наистина много любезна служителка се зае , обади се до централният офис в Стара Загора и оправи нещата . Сега ще плащам 12.80 , но за две седмици  smile3515 с този булсатком / по точно с дистрибуторите му  - в договора на последната страница има приложение на което се отбелязва какъв е пакета , а те  не са отбелязали  /

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
я да ви попитам - между Диема Екстра и НВО - кое е по интересно - чудиме се коя от двете програми да си пуснем  Thinking

НВО разбира се, не се чуди Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 390
Я да попитам още, ако имаш купен декодер, и попиташ дали става за тази карта, и теоретически ти кажа, че да, само трябва да смениш настройките на еди как си, и можеш само с абонамент да си, да не купуваш оборудване - декодер и чиния

Общи условия

Активация на акаунт