Какво да направя от половин килограм.............

  • 933
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 858
течен шоколад newsm78 newsm78 newsm78
Стои си тоя шоколад, и само ме дразни Mr. Green
Сещам се само за тортата с Рула на Лео,но нея я правих за 8 март.
Дайте идеи Hug Hug Hug
  bouquet

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ако в нас имаше половин килограм течен шоколад бих го изяла с най-голямо удоволствие,ей така без да го правя на нищо. newsm62

# 2
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Част може да оползотвориш и тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137279.0  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858

Благодаря ти  bouquet
А с какви други плодове може да се направи newsm78.Банани не ям Blush

# 4
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ами експериментирай - мисля, че добре ще върви с ягоди, череши, боровинки или малини,  или круши от компот, а ако искаш не слагай плодове, ами сложи червено сладко или пак течен шоколад вътре(на мястото на банана).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мерси  bouquet
Май с шоколад ще е най-добре Peace
ако някой друг има идеи,моля да сподели Hug

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честно казано - незнам - мойте мъже го омитат на секундата и аз такива дилеми нямам Mr. Green.
Според мен каквато и да е торта можеш да направиш с крема от тортата с рула на Лео. Или банички с течен шоколад - аз правя такива http://images12.snimka.bg/001626193.jpg, но може и бутерки.

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 366
Жоржи тази рецепта е лесна и вкусна, ако искаш пробвай  Wink
1.Блатове за торта - готови, каквито ти харесват;
2.Шоколадово нишесте за 1 литър течност;
3.1 чаена чаша захар
4.400 - 500 гр. течен шоколад .
 Сваряваш нишестето със захарта и чакаш да се охлади, като разбъркваш от време на време, добавяш течния шоколад и разбъркваш - така крема е готов. Добре е нишестето да го сгъстиш колкото може повече. Остава да намажеш блатовете с крема и да украсиш по желание.
Ето и нашата последна версия

# 8
  • Мнения: 1 021
Палачинки с мноооого шоколад!
Можеш да направиш обикновен кекс и да го намажеш с шоколад!
Е, то наведнъж няма да можеш да го употребиш.... Wink

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Направи си бонбони. Объркваш шоколада с натрошени ядки, портокалова или лимонена кора, вафли, бисквити.... каквото имаш подръка. Слагаш сместа в хладилника да стегне и после с мокри ръце правиш топчета. Може да сложиш в средата вишничка или стафидка, накисната в алкохол. Овалваш в шарени пръчици или смлени орехи и охлаждаш. Божествени са Peace

# 10
  • Мнения: 7 474
Според мен каквато и да е торта можеш да направиш с крема от тортата с рула на Лео.

Абсолютно, аз го мажа и върху блатове (готови или сама си правя) и върху бисквити , като бисквитена торта Crazy Crazy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet
Ей сега ще спретна нещо. Laughing
Бонбоните на Аномалия,много добре ми звучат Peace

# 12
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Харесаха ли ви?

Общи условия

Активация на акаунт