Тониращ овлажнител/ тониращ дневен крем ?

  • 1 265
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте Party Имам малък проблем,който трябва спешно да разреша и са ми нужни съветите ви! Тъй като мисля да си купувам автобронзанта на Lumene( доста го хвалят) ,но той се нанася 2 пъти в седмицата, и по този повод ми е необходим продукт,който да нанасям всеки ден през останалите дни,в които не нанасям автобронзанта newsm78 Казаха ми да се ориентирам към тониращ овлажнител или тониращ дневен крем,но не мога да издиря човек,който е ползвал такъв продукт, за да ми препоръча някаква марка,защото предполагам всички марки имат такъв продукт,въпроса е кой от коя марка е доволен ooooh! Така,че моля ви ако сте ползвали такова нещо ( изключвам този на Avon) моля ви да споделите ако сте доволни Praynig  Ако някоя от марките на медицинската козметика имат такъв продукт,ще е още по-добре Peace Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 224
Вече имаше подобна тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170173.msg3350922#msg3350922

Дано от изброените неща да си избереш нещо Simple Smile!

# 2
  • Мнения: 55
Благодаря ти мила BlushСъжалявам н е я бях видяла тази тема! Ако има нещо ще пиша там да не разводнявам Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 194
Здравей, ето още един вариант за овлажняващ крем с цвят и дори + слънцезащитен фактор.
Аз лично не съм го ползвала, но ми изглежда интересен.

http://www.marykay.com/skincare/moisturization/marykaytintedmois … pf20/default.aspx

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Къде в София може да се види козметика "Мери Кей", и в частност - тези тониращи кремчета?

# 5
  • София
  • Мнения: 194
Karimma, предполагам, че сте срещнали по темите, че Мери Кей се предлага от консултанти.
Вероятно сте разбрали и това, че аз съм такъв. Това е нова колекция, надявам се да бъде в България в края на април. Козметиката се пробва от клиента, колкото и когато желае, подбира се от консултанта заедно с клиента.
Ще ти пиша на лични като получа подробна информация

Общи условия

Активация на акаунт