предлагат ми отстраняване на тръбите. какво да правя

  • 2 905
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами тогава си направи нова снимка-далече по-евтино е от следващ опит ин витро или лапароскопия.

# 16
  • Мнения: 9
защо да си правя друга снимка? могат ли тръбите да се отпушат от само себе си?

# 17
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Не, няма да се отпушат, но всеки следващ уважаващ себе си лекар при когото отидеш ще ти поиска цветна снимка.

# 18
  • Мнения: 1 950
На въпроса на Dji-djo , мисля че момичето говори за клиниката на братя Тодорови.
Подкрепям Пета за цветната снимка. Трябвало е отдавна да го направиш.

Аз съм с едно неуспешно ИКСИ, няма никакви видими проблеми при мен, но точно заради факта, че трябва да се отстранят всички възможни вероятности, ще правя ЦС съвсем скоро преди да започна евентуален втори опит.

# 19
  • Мнения: 334
За тази клиника има информация в черния списък и по точно за един от лекарите там!

Нямам думи за това, на което ни подлагат! Някой може после да напише дисертация за неуспешните опити с ИКСИ при диагноза Хидросалпингс!

# 20
  • Мнения: 547
aja_g, добре е да направиш нова снимка.Тръбите не могат да се отпушат сами,но е възможно ако си имала спазъм при първата снимка снимката да не е съвсем точна.Има такива случаи.Моя приятелка в Канада на първата снимка е с напълно запушени и двете тръби.Няколко месеца по-късно на втора снимка и двете са с идеална проходимост.Тя няколко пъти и забременява,но губи бебето.Миналата седмица в предаването Надежда за живот даваха една двойка,при която уж проблема бил запушени тръби.Снимката правена в Хасково,откъдето са,показва точно това.Но д-р Стаменов й прави нова снимка и тръбите са напълно отпушени и двете.Той го обясни точно с такъв спазъм.Не съм лекар и вероятно не обяснявам добре,но си струва да направиш нова снимка.Най-добре в клиника по стерилитет,в която си намерила лекар на който да се довериш.Желая ти успех!

# 21
  • Мнения: 769
Моето мнение - нова ЦС и смени клиниката назабавно! Хидросалпингс пречи на АРТ!
Никакво отчаяние и само напред!

# 22
  • Мнения: 415
Момичетата са те посъветвали какво да правиш. Аз само искам да кажа, че лапаротомията е напълно излишна и доста тежка операция. Хидросалпингс се отстранява и чрез лапароскопия, далеч по-щадяща операция!
За Тодоров, бягай бързо от там! И в никакъв случай не се доверявай за операция на него!
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт