А ако имахте вълшебна пръчица,какво бихте направили?

  • 2 310
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
хайде малко да разтоварим!я,кажете момичета ако имахте една пръчица ама от онези на феите какво бихте направили?? Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 17 546
Малеее, по добре да не ми попада таквоз нещо в ръчичките babydust7 че ще сътворя повече поразии, отколкото полезни неща! Що народ ще си получи заслуженото за лошотиите дето прави! Ей това ще направя първо! После ще оздравеят всички болни деца, майки и татковци! После ще разпределя благата според нуждите на хората. После ще премахна просяците, не като ги изтребя, а като станат хора като нас. Ще дам акъл на по-изоставащите. Ще редуцирам броя на бездомните кучета до свръх минимум. Ще почистя от боклук държавата. Ще си върна територията на България от времето на Великите и дни и излаз на три морета. Ще помоля пръчката да ми посочи хората, способни и достойни да ръководят държавата, както трябва и ще ги туря на чело най-после и ще разкарам досегашните търтеи, некадърници и дерибеи! И накрая ще се направя 65 кила  Laughing ! Абе май построих утопичен комунизъм , а!?  Mr. Green де си пръчкоооооооооооо!!!???

# 2
  • Мнения: 460
Малеее, по добре да не ми попада таквоз нещо в ръчичките babydust7 че ще сътворя повече поразии, отколкото полезни неща! Що народ ще си получи заслуженото за лошотиите дето прави! Ей това ще направя първо! После ще оздравеят всички болни деца, майки и татковци! После ще разпределя благата според нуждите на хората. После ще премахна просяците, не като ги изтребя, а като станат хора като нас. Ще дам акъл на по-изоставащите. Ще редуцирам броя на бездомните кучета до свръх минимум. Ще почистя от боклук държавата. Ще си върна територията на България от времето на Великите и дни и излаз на три морета. Ще помоля пръчката да ми посочи хората, способни и достойни да ръководят държавата, както трябва и ще ги туря на чело най-после и ще разкарам досегашните търтеи, некадърници и дерибеи! И накрая ще се направя 65 кила  Laughing ! Абе май построих утопичен комунизъм , а!?  Mr. Green де си пръчкоооооооооооо!!!???


мн.правилно си мислиш!!!изобщо няма нищо общо с комунизма!

# 3
  • Мнения: 534
Много неща,но най-напред ще си построя една чудна къща с един Хамър отпред
после ще си направя мое заведение,което да ми носи оборот,
в общи линии ще си оправя живота и този на близките ми и после ще се отдам на благотворителност   Blush
малко егоистично,но кой друг ще се сети за мен  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 668
Ще направя всички деца щастливи.

# 5
  • на Север
  • Мнения: 503
ами искам да съм на 18 години, друго не искам от пръчката

# 6
  • Мнения: 1 475
ами искам да съм на 18 години, друго не искам от пръчката

мойто желание е същото Hug Peace

# 7
  • Мнения: 313
Кристал го е написала страхотно. Няма да я повтарям.  Само ще добавя вместо за килцата искам да съм отново на 17, толкова много искам  newsm50

# 8
  • Мнения: 2 723
Малеее, по добре да не ми попада таквоз нещо в ръчичките babydust7 че ще сътворя повече поразии, отколкото полезни неща! Що народ ще си получи заслуженото за лошотиите дето прави! Ей това ще направя първо! После ще оздравеят всички болни деца, майки и татковци! После ще разпределя благата според нуждите на хората. После ще премахна просяците, не като ги изтребя, а като станат хора като нас. Ще дам акъл на по-изоставащите. Ще редуцирам броя на бездомните кучета до свръх минимум. Ще почистя от боклук държавата. Ще си върна територията на България от времето на Великите и дни и излаз на три морета. Ще помоля пръчката да ми посочи хората, способни и достойни да ръководят държавата, както трябва и ще ги туря на чело най-после и ще разкарам досегашните търтеи, некадърници и дерибеи! И накрая ще се направя 65 кила  Laughing ! Абе май построих утопичен комунизъм , а!?  Mr. Green де си пръчкоооооооооооо!!!???


И аз, и аз, дайте още една пръчка Mr. Green

# 9
  • Мнения: 750
Оооохх...колко неща щях да направя...и то все хубави smile3521

# 10
  • Мнения: 494
Да започна живота си по -съвсем нов начин.

# 11
  • Мнения: 95
Малко тъжно, но ще премахна лошите болести, защото баща ми почина твърде млад от рак

# 12
  • София
  • Мнения: 276
Що народ ще си получи заслуженото за лошотиите дето прави! Ей това ще направя първо! После ще оздравеят всички болни деца, майки и татковци! После ще разпределя благата според нуждите на хората. После ще премахна просяците, не като ги изтребя, а като станат хора като нас. Ще дам акъл на по-изоставащите. Ще редуцирам броя на бездомните кучета до свръх минимум. Ще почистя от боклук държавата. Ще си върна територията на България от времето на Великите и дни и излаз на три морета. Ще помоля пръчката да ми посочи хората, способни и достойни да ръководят държавата, както трябва и ще ги туря на чело най-после и ще разкарам досегашните търтеи, некадърници и дерибеи!

Ох, точно това бих направила и аз! Дори точно си ги приоритизирала!!!

А за себе си и за близките си, искам само здраве, защото ако горното е оправено - нервите ще са ни по-добре и всичко ще е перфектно!

# 13
  • Мнения: 5 317
Първо ще докосна котето ми за да оздравее.

# 14
  • Мнения: 3 537
Много неща бих направила,все хубави  Mr. Green....е, може и тук там да пораздам малко справедливост на някои хора... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт