София - кв. Гео Милев, Изток, Слатина

  • 47 767
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 718
Попитай в яслите. В Слънчево Детство май има, и в ясла 56 на Коперник със сигурност.
Благодаря,но не съм много наясно с улиците.Къде се намира Слънчево детство??

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Милена, ние ползвахме детската кухня на яслата, която се намира на ул. "Коперник". Храната няма кой знае какъв вид, но на вкус е много добра. Децата много я харесват. Проблемът е, че за да се вредиш за храна трябва много отрано да запишеш дететето или пък да намериш някой познат от яслата, който да даде едно рамо. Иначе все не ти идва редът.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 356
Попитай в яслите. В Слънчево Детство май има, и в ясла 56 на Коперник със сигурност.
Благодаря,но не съм много наясно с улиците.Къде се намира Слънчево детство??

Зад училището на ул. Слатинска, където върви 11ката, малко под пазара.

# 33
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Проблемът е, че за да се вредиш за храна трябва много отрано да запишеш дететето или пък да намериш някой познат от яслата, който да даде едно рамо. Иначе все не ти идва редът.

И аз се сблъсках с този проблем, записах детето миналия месец на кухня и домакинката ми каза че преди нова година да не очаквам да ми дойде реда  Thinking, надявам се да намеря някой с рамо, че нещо с готвенето не съм на ТИ!!! newsm78
Аз се записах в яслата на Христо Максимов, казват че е най-добрата кухня в квартала в момента, ако все пак ми дойде реда ще разбера  Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 2 356
Sbruny, dа, добра беше на Христо Максимов, яслата не ми допада, но пък кухнята им е отлична. Това което помага за записване при тях е да не ги чакаш да ти звъннат, скоро ходи пак, говори, питай, ако трябва всеки ден минавай, примоли се и като им писне от теб ще те запишат. Те като ти викат няма места искай да видиш коят поред си в списъка, и бъди с някоя вече записана майка. Само това помага, мен много ме мотаха но накрая им писна от мен и ни приеха. Ako чакаш да ти се обадят те, забрави. Лятото не работят, но септември почвай да ги тормозиш.

# 35
  • Мнения: 718
Аз пак да попитам.Къде горе-долу се намира тази ясла на Христо Максимов  newsm78.Да взема и аз да се пробвам-нямам никакво рамо,ама..............

# 36
  • София
  • Мнения: 1 152
ул. Христо Максимов е първата успоредна на ул. Гео Милев в посока парка Редута, в частта си горе-долу до пощата.

# 37
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Sbruny, dа, добра беше на Христо Максимов, яслата не ми допада, но пък кухнята им е отлична. Това което помага за записване при тях е да не ги чакаш да ти звъннат, скоро ходи пак, говори, питай, ако трябва всеки ден минавай, примоли се и като им писне от теб ще те запишат. Те като ти викат няма места искай да видиш коят поред си в списъка, и бъди с някоя вече записана майка. Само това помага, мен много ме мотаха но накрая им писна от мен и ни приеха. Ako чакаш да ти се обадят те, забрави. Лятото не работят, но септември почвай да ги тормозиш.

Мерси за подкрепата, ще те послушам и от септември съм всеки ден при тях  Mr. Green, сутрин, обед, вечер!!!

Аз пак да попитам.Къде горе-долу се намира тази ясла на Христо Максимов  newsm78.Да взема и аз да се пробвам-нямам никакво рамо,ама..............

от пощата като тръгнеш нагоре към Редута, и държиш все лявата страна ще стигнеш точно за 5мин, даже по- малко!! Успех в записването, може заедно да ходим да ги тормозим да ни приемат  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 1 152
Препоръчайте ми майстор/сервиз на прахосмукачки в района? Тъкмо ни свърши гаранцията на нашата и взе да не може да чисти  Close

# 39
  • София
  • Мнения: 1 603
Здравейте момичета,
Видях в здравният справочник, но там темата свършва 2005г. та реших,  най-добре вас да питам, че не остана много време.
Припоръчайте ми педиатър в 22-ра ДКЦ. От скоро съм в района и в тази поликлиника дори не съм влизала, /моят личен лекар е на другия край на София/ та ако някой има впечатления, моля да каже.

# 40
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Препоръчвам д-р Крайселски! Внимателен, обяснителен, като питаш разбира се, и мисля, че е 'напред с мат'рияла', но не изпада в крайности  Wink Чувала съм добри отзиви и за д-р Цацова - в един кабинет са, но в различни смени. 

# 41
  • Мнения: 268
И ние сме при доктор Крайселски и съм страшно доволна от него. Настина е много добър като доктор, а е и готин като човек Simple Smile

# 42
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Най-добрият педиатър в 22ра е д-р Антонова- позната на всички от Бон Апети, но тя е специалист педиатър, не е джи пи, трябва да говориш с нея при кое джи пи да се запишеш за да ти дава направления за нея, но е доста натоварена има адски много пациенти, гарантирам много е добра!!
Крайселски е много готин и ние сме при него, защото не се усетих по-рано да се запиша при Антонова, а сега вече ми се струва че няма смисъл, защото Крайселски вече ни познава доста добре, а това за мен е доста важно!
Предлагам ти да отидеш до поликлиниката да се срещнеш с няколко доктора и на базата на впечатленията си да решиш при кого да се запишеш!! Успех! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 2 181
И ние бяхме при Крайселски,за което в последсвие съжалявам горещо.Дъщеря ми се е родила с едно заболяване,което той не откри,дори и след като аз конкретно съм го питала "това защо е така".Няма нищо лошо в това,човек да незнае,но поне да насочи към специалист,а не да се прави на знаещ.Слава богу по стечение на обстоятелствата се преместихме при друга лекарка и така макар и мноооого късно беше открито и като по чудо няма последтвия детето,поне за сега.

# 44
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Момичета, какво ще кажете да 'пием кафе' с бебоците в парка? Като отмине 'потопа', разбира се!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт