София - кв. Гео Милев, Изток, Слатина

  • 47 791
  • 283
  •   1
Отговори
# 150
Здравейте, мами ние живеем в кв.Редута не е точно по темата но сме много близко.
Бих искала да си намеря компания за разходки в парка /срещу стадион Академик/и обмяна на бебешка информация:-)))
Ако имате желание да общувате с мен и малкото ми бебе на 2м Карел може да ми пишете.
Ако е по лесно може да се свържете с мен по ICQ    334-536-132

# 151
  • София
  • Мнения: 2 437
Здравейте момичета,
живея в Редута, което не е съвсем "Гео Милев, Изток,Слатина", но все пак е близо.

Здравейте, мами ние живеем в кв.Редута не е точно по темата но сме много близко.

Старта тема беше и за редутските мами, ама нещо в това заглавие изчезна нашия квартал   Grinning
И аз съм в Редута.
Вече от доста време се правят опити за среща, но все неуспешни  Laughing

# 152
  • Мнения: 836
Здравейте и от мен!
Ние се пренасяме окончателно в Яворов до 1-2 седмици.
Днес, внезапно се сетих, че трябва да сменим педиатъра, затова ви моля да ми препоръчате добър такъв в района! Благодаря ви предварително!

# 153
  • София
  • Мнения: 3 524
Ели-Г (мерси много за инфото Hug ) беше писала за д-р Крайселски, мисля в 22 ДКЦ. Иначе ние сме все още в 15 ДКЦ в Дианабад и сме доволни от жената, просто ми е далеч и на мен и всеки път се возим с колата Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 10:45 от elpet

# 154
  • Мнения: 268
Здравейте и от мен!
Ние се пренасяме окончателно в Яворов до 1-2 седмици.
Днес, внезапно се сетих, че трябва да сменим педиатъра, затова ви моля да ми препоръчате добър такъв в района! Благодаря ви предварително!

Здравей, аз наистина съм много доволна от доктор Крайселски. Много добър доктор е, винаги точно поставя диагнозите. Аз, сестра ми и малкия сме при него. Вдига си телефона, независимо кое време на денонощието е. При нужда , изпраща при специалисти. Много е готин и като човек и е винаги усмихнат. Това е от мен:)

# 155
  • Мнения: 836
Благодаря!  Hug

В 22-ра поликлиника ли да го търся доктор Крайселски?

# 156
  • Мнения: 268
 В 22- ра поликлиника, пада се в страни - групова практика, най- вътрешния кабинет.

# 157
  • Мнения: 836
Eli-G , благодаря!   bouquet

# 158
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз пък не съм доволна от Крайселски,според мен е много нехаен и не вниква в проблемите.Това го знам от мноооого горчив опит.Записахме се при д-р Сотирова,която е в един блок малко по-хагоре по Коперник и съм триста пъти по доволна от нея.Освен това не чакам с 100 болни като отида.

# 159
  • София
  • Мнения: 2 356
galq4, не искам нищо лошо да кажа, но се чуствам длъжна да спомена тук, че съм чувала много лоши отзиви за Сотирова. Една позната майка ми разправяше как отишла с детето си със съмнения за кърлеж и въпросната докторка взела ножка да изрязва около мястото на кърлежа  ooooh! добре, че в последния момент се оказало, че не е кърлеж. И други такива изпълнения имаше. Иначе, да, не се чакало при нея.
Вероятно всеки е доволен от различни лекари  Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 3 524
хм а да ви питам за д-р степанян мисля че беше името (аременско е може да го бъркам)- някоя мама да знае нещо?

# 161
  • Мнения: 268
 Здравей, аз съм много доволна. Винаги ни поставя правилните диагнози, не ни преписва антибиотици, когато не е необходимо. Звъняла съм му, като беше много зле по 3 на ден, два-три дни, бях адски досадна, но все ми отговаряше и ми казваше какво да правя. Понеже малкия е много силно алергичен и той го видя страшно изринат, се зае,  да разпита за ясла за алергични деца, дава ми съвети с какво да го храня, мажа....При кой алерголог или очен(имахме нужда, че се бяхме изринали много около очичките) да го водя..
Радвам се, че вече всичко е наред с вас и малката е добре. И че си доволна от докторката. Това е важното. А че за всеки един доктор ще има и добри и лоши мнения е факт.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 15:22 от Eli-G

# 162
  • София
  • Мнения: 2 437
...Понеже малкия е много силно алергичен и той го видя страшно изринат, се зае,  да разпита за ясла за алергични деца...

Има ли такива ясли?

# 163
  • Мнения: 268
 Не зная все още, пусках тема и една майка ми писа, че във Варна има. Доктора каза, че ще провери и каже, но това беше края на миналата седмица и още не съм питала. Ако разбера нещо ще кажа Heart Eyes

# 164
  • София
  • Мнения: 2 437
Миналата година разпитвах много, но нямаше такава...само за една чух в Сухата река, но за там ми казаха, че било доста мръсно, а и ми беше далече. Ще чакам да пишеш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт