София - кв. Гео Милев, Изток, Слатина

  • 47 801
  • 283
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 437
Има и една в Редута, от Плиска, след Фестивална. Ние си казваме "Старата последна" на тази част от квартала. Та, там има аптека "Редута" и още една нова, която е хомеопатична...или поне така казват комшиите. Намира се от ляво на пътя. newsm78

# 181
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Честита нова година! Много здраве, любов и късмет на всички съкварталки!!!

# 182
  • София
  • Мнения: 3 524
Честита нова година и от нас!  bouquet
Много здраве ви желаем и повече срещи през новата година Mr. Green

# 183
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
elpet и срещи изобщо бих допълнила само  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 268
 Здравейте, ще се радваме да си направим една срещичка някоя събота или неделя, че през другите дни съм на работа до 6 часа. Ще се радвам да се запозная с много мами с дечица, да се разхождаме заедно и децата да играят:)
До скоро  bouquet

# 185
  • Мнения: 789
elpet и срещи изобщо бих допълнила само  Mr. Green

М да... Като се преместихме тук и аз много се бях наточила за срещи, ама първо Ива беше болна, а след това пък се върнах на работа, та време никакво  Confused

Имам 2 спешни въпроса:
-някой ходил ли е при д-р Димитров, гинеколог в 22-ра поликлиника и ако да, моля за мнение. Утре трябва да ида на преглед, а моя е много далеч и ако има читав в района, ще ме улесни.

-имате ли впечатления от фризьорски салон Sissi style на една пряка на Коперник е. Става въпрос за почистване на лице, видях, че има и козметичка. Днес си взех визитка от там, Ева се казва момичето, но ми е абсолютно неизвестна.

Ами това е, приятен ден!

# 186
  • София
  • Мнения: 3 524
elpet и срещи изобщо бих допълнила само  Mr. Green
дано Simple Smile ние сме навън почти всеки ден, но заради студеното време не ходим до парка гео милев, а в слатинската градинка, до реката  Peace

# 187
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Tani4ka_04 , тоя доктор не ти го препоръчвам, не че съм ходила при него, но колкото човека са отишли Thinking никой не е останал доволен, все пак може ти да си първата не се знае Wink
На втория ти въпрос не мога да отговоря, дори не ми е известно кой е този салон  Simple Smile
elpet, аз съм доста далечко от теб при зала Универсиада съм, така че явно напролет ще се видим!! Simple Smile

# 188
  • София
  • Мнения: 3 524
и напролет става  Laughing
таничка, аз от 2 месеца ходя при една козметичка в слатина (моята ми е вече много далече), и ако те интересува ще ти опиша къде се намира- ели се казва и съм много доволна (за този салон иначе и аз не съм чувала)  Peace

# 189
  • Мнения: 789
Мерси за отговорите! Днес си отидох при моя лекар, водихме Ива на док та покрай нея и аз. А тя пак е болна Sad Това вече ще стане традиция - днес имам рожден ден (не че ми е до него, заради тъжни обсоятелства), миналата година без малко в болница да влезем, да видим сега какво ще излезе.
 
Ходих и да си почистя лицето. Долу-горе съм доволна, даже мина и зачервеното, а кожата ми е такава, че със страх ме пипат Simple Smile А и с момичето сме на една дата родени  Grinning Не познавах някой на същата.

Иначе ние често ходим в детския кът на Скай сити. Ако искате, може да измислим нещо.
Приятна вечер!

# 190
  • Мнения: 867
Здравейте мацки! Живеем от 2007-ма в Слатина, но как не съм се сетила да пиша тук newsm78

Елпет, ще дадеш ли координати на козметичката ти, че точно се чудех къде да ходя.

# 191
  • София
  • Мнения: 3 524
Елпет, ще дадеш ли координати на козметичката ти, че точно се чудех къде да ходя.
разбира се
казва се ели, мобилен имам само: 0887 934 619
обаждаш се за час понеже работи и в салон в младост
намира се в новия блок, който "гледа" към базар "мания", до салона са касите на центрум груп и на евроком Peace

# 192
zdraveite  az sam ot slatina.po vaprosa za stepanian.gore dolu stava zadetski doktor .malkia e pri neia.zasega sam dovolna no ako iznikne ne6to spe6no go voda drugade.drugia mesec 6te rajdam 2 dete i mislia pak da go zapi6a pri neia.i az hoda pri eli kozmeti4kata v salon vania i sam mnogo dovolna ot neia.

# 193
  • Мнения: 479
Здравейте мами.

Аз живея в Слатина от лятото. Близо до пазара сме. Харесва ми много този квартал. Доста уреден е.

В момента се чудя къде да запиша дъщеря си на детска градина. Не е ходила на ясла досега майка ми я гледа.

Моля ви да ми препоръчате детска градина. 54 ЦДГ ни е наблизо, гледам че базата май е стара. Но това не е най-важното. По-скоро персонала да е читав.

Благодаря Ви.
  bouquet

# 194
  • Мнения: 867
Елпет, ще дадеш ли координати на козметичката ти, че точно се чудех къде да ходя.
разбира се
казва се ели, мобилен имам само: 0887 934 619
обаждаш се за час понеже работи и в салон в младост
намира се в новия блок, който "гледа" към базар "мания", до салона са касите на центрум груп и на евроком Peace

Мерсиииии. Ще звънна да си запиша час в най-скоро време! Хем ми е много удобно там.

gerygirl дъщеря ми ходи на ясла  в 65-то ОДЗ Слънчево детство. Чувала съм много добри отзиви от майките и за яслата и за детската градина. За яслата вече и аз мога да кажа че съм много доволна. Нямам дори една забележчица.

Нашата пък педиатърка е д-р Антонова. Перфектна е. Е, не знае много за кърменето, но пък иначе си разбира от работата.

Общи условия

Активация на акаунт