ПРОЛЕТНО НАСТРОЕНИЕ ЩЕ ВИ СЪЗДАДЕ ФОТОШОПСКОТО "СДРУЖЕНИЕ"!

  • 6 046
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
   

ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ С ВАША ПОМОЩ ОРГАНИЗИРА "РАБОТИЛНИЦА ЗА ВЕЛИКДЕНСКИ ЧУДЕСА"
Рамките се продават благотворително.Ако си харесате рамка, просто се свържете с автора на творбата и той ще постваи ваша снимка  Hug
Нека не определяме цени на тези красиви рамки - всеки да даде толкова, колкото му подскаже сърцето. Heart Eyes
Моля ви, пишете имената си и задължително упоменете, че парите са за "Работилница за Великденски чудеса"
БЛАГОДАРЯ от ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ ВКЛЮЧИХА В ТАЗИ БЛАГОРОДНА ИНИЦИАТИВА!!! Hug   bouquet  Heart Eyes


Сметка за дарения
Първа инвестиционна банка
Номер на сметка: 1043983402
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 20:32 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 4 406
Браво, Дамаянти!

# 2
  • Мнения: 2 955
Поздравления! Hug
Защо не пуснете темата и в "Клюкарника"? Там ще я видят много повече хора;)

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Поздравления! Hug
Защо не пуснете темата и в "Клюкарника"? Там ще я видят много повече хораWink
Ми пусния ти или някой друг .Аз пуснах в "Майки" и "Нашите деца" Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 367
Пуснах тема за рамките в Клюкарника, в Красива мама, в Готварския форум, в Здравословни проблеми, в Татковци, в Дом и семейство, в Нашият дом. Продължавам и другаде да пускам  Wink

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 21:10 от Vesika

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тази остава, така ли?Ще давам линк към нея тогава. Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 2 367
Една мама иска да се включи с 3 рамки,ще може ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Една мама иска да се включи с 3 рамки,ще може ли?
Честна дума, няма да имам време да казчвам всеки ден нови рамки  Embarassed, адски е трудоемко (сега още повече свалям шапка на Микки за организацията на предните неща  Hug  Heart Eyes )
Нека ги качи в сайта на уебшотс, и да си напише ника   Hug , а ти после ги постни в тази тема  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 367
ОК,тя ми ги прати,сега ще ги кача в Уебшотс,но тук ти трябва да ги сложиш при другите рамки,аз не мога

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
ОК,тя ми ги прати,сега ще ги кача в Уебшотс,но тук ти трябва да ги сложиш при другите рамки,аз не мога
А, щоо - пускай ги в постинг  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 367
ОК,тя ми ги прати,сега ще ги кача в Уебшотс,но тук ти трябва да ги сложиш при другите рамки,аз не мога
А, щоо - пускай ги в постинг  Hug
Защото: 1. Би трябвало да са при другите рамки (все пак става въпрос за 3,а не 30 рамки) и 2. Ще останат незабелязани, понеже, при наличието на толкова рамки за разглеждане, малко са хората, които ще тръгнат да четат постингите.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
............. ок

# 12
  • Мнения: 137
Момичета, аз съм от Мартенските мами 2006 и видях темата ви. Страхотна е и инициативата е много идейна Simple Smile  Ще поръчам за всичките ми роднини снимчици с тези красиви рамки за Великден. Хем ще създам радост, хем ще помогна. Само не разбрах паричките в Сметката ли да ги преведа и как да се свържа с автора на рамката  newsm78 Rolling Eyes Дано някоя майчица ми разясни.
Благодаря предварително !

# 13
  • Мнения: 5 748
Свързваш се с автора на ЛС,той ти праща мейл на който изпращаш снимката си ,а паричките превеждаш по сметката.  Grinning

# 14
  • Мнения: 750
Дамаянти, мила! HELP, pLS!

Нещо не разбрах. Превеждам някаква сума с основание на превода "Работилница за Великденски чудеса"  - ок. Изпращам снимка на автора на рамката - ок.

1. Какво получавам обратно - файл, който да дам във фотото за копиране или директно снимка на фотохартия? Ако е първото - с какви параметри. Ако е второто - как точно?

2. За всяка рамка правя отделен превод или превеждам общо някаква сума, като съм преценила, че давам по Х лева на рамка.


Очаквам разясненията. (излишно е да споменавам, че ще се включа! Peace)

Общи условия

Активация на акаунт