идейки чудодейки!!!

  • 2 378
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 460
я сега дя видим какви идейки ни се въртят в главичките за да изненадаме нашите сладурковици??? newsm51  love001
искам с нещо по-така да го изнендам съпружето,ама с какво-о-о-?? Thinking
вие последно с какво го изненадахте??

# 1
  • Мнения: 2 270
непрекъснато гледам да има изненади (без това да ме затормозява разбира се)
зависи от настроението - стриптийз, вечеря на свещи, малък подарък, пикник и т.н., но вече ми се изчерпаха идейките и кво ще правя незнам . . .

# 2
  • Мнения: 460
непрекъснато гледам да има изненади (без това да ме затормозява разбира се)
зависи от настроението - стриптийз, вечеря на свещи, малък подарък, пикник и т.н., но вече ми се изчерпаха идейките и кво ще правя незнам . . .
браво!благодаря за идеята!!!!

# 3
  • Мнения: 794
1. Закуска
2.Изгладена риза
3.Много красиво опакован малък подарък
4. Книга

 Mr. Green

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 16:25 от Samantha Jones

# 4
  • Мнения: 364
Мъжете обожават закуски, особено събота сутрин! Поне моя де. Няма нищо по-хубаво от ритуалното кафе със закуска в съботите! Peace

# 5
  • Мнения: 2 270
Мъжете обожават закуски, особено събота сутрин! Поне моя де. Няма нищо по-хубаво от ритуалното кафе със закуска в съботите! Peace

Мислила съм го този вариант ама съм поспаланка и винаги той става преди мен и ми прави кафенце  Embarassed Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 364
 newsm78 един масаж е ароматни масла също може да свърши работа. Само, че моя съпруг много мрази да го мацам с нещо мазно.  #Crazy
Може и да му подарите 2 часа в Спа-център, /с вас, разбира се  Joy/

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
я сега дя видим какви идейки ни се въртят в главичките за да изненадаме нашите сладурковици??? newsm51  love001
искам с нещо по-така да го изнендам съпружето,ама с какво-о-о-?? Thinking
вие последно с какво го изненадахте??

Децата при бабата и ние два дни в спа хотел. Секс, басейн, фитнес, парна баня, сауна и романтична вечеря.

# 8
  • Мнения: 332

[/quote]

Децата при бабата и ние два дни в спа хотел. Секс, басейн, фитнес, парна баня, сауна и романтична вечеря.
[/quote]
martisun четеш ми мислите   Peace

# 9
  • Мнения: 2 237
 
 Със сметката за ток  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 25 599
Тази вечер не сготвих.
Върховен потрес!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 992
Тази вечер не сготвих.
Върховен потрес!  Mr. Green
В нашия случай:
Тази вечер сготвих.
Върховен потрес.

или

Тази сутрин оправих леглото.
Върховен потрес.

# 12
  • София
  • Мнения: 888
я сега дя видим какви идейки ни се въртят в главичките за да изненадаме нашите сладурковици??? newsm51  love001
искам с нещо по-така да го изнендам съпружето,ама с какво-о-о-?? Thinking
вие последно с какво го изненадахте??

Децата при бабата и ние два дни в спа хотел. Секс, басейн, фитнес, парна баня, сауна и романтична вечеря.
А къде сте били на спа хотел ,че тази идея много ми хареса и колко ви струваше:)

# 13
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...

# 14
  • Мнения: 460
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
ами просто е .за да не си задаваш такива въпроси не чети такива теми!! Hug newsm53

# 15
  • Мнения: 6 992
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
Да- две животинчета имам от него изненади, мп3 плейър, който много исках, ама все не оставаха пари, книги редовно ми взима.... А аз мразя изненади. И за това не правя. Който се прецакал, прецакал се да ме вземе. Тва е положението.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
ами просто е .за да не си задаваш такива въпроси не чети такива теми!! Hug newsm53

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
Да- две животинчета имам от него изненади, мп3 плейър, който много исках, ама все не оставаха пари, книги редовно ми взима.... А аз мразя изненади. И за това не правя. Който се прецакал, прецакал се да ме вземе. Тва е положението.

Еми, да! Прецакал се е вече горкият човек!!! Кво да прави, ще си трае и ще вика, глей другите жени правят стриптийз и вечери на свещи и пр... Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 460

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!
[/quote]
нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!

# 20

Еми, да! Прецакал се е вече горкият човек!!! Кво да прави, ще си трае и ще вика, глей другите жени правят стриптийз и вечери на свещи и пр... Twisted Evil

... и ще отиде при колежката да му избърше сълзичките...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 460

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!
ами,хич даже само че когато наистина няма човек какво да каже по даден въпрос по добре да не казва нищо

# 22

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!
ами,хич даже само че когато наистина няма човек какво да каже по даден въпрос по добре да не казва нищо



Браво! Каза ли й го?  tooth
Аре, модераторката, марш в ъгъла да се срамуваш!  hahaha

# 23
  • Мнения: 460

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

ако се отнасяше за мен,отивам веднага в ъгълченцето!! newsm45 afwitch



Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!
ами,хич даже само че когато наистина няма човек какво да каже по даден въпрос по добре да не казва нищо



Браво! Каза ли й го?  tooth
Аре, модераторката, марш в ъгъла да се срамуваш!  hahaha

# 24
  • Мнения: 3 453
Тази вечер-Сникерс и Марс/някакви нови двойни дози Joyса пуснали/.Умря си от кеф.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 285
Той работи само нощни смени и понякога му правя сандвич за работа и пъхам листче "Обичам те!" вътре. Или оставям леглото оправено за лягане (почти всеки път) и лепя сърца по възглавниците (но не често, за да не свикне). Понякога му купувам книга, ако съм забелязала, че си е харесал, но обикновено той ме глези повече...  Embarassed

# 26
  • Мнения: 25 599
Тъй и тъй сте почнали, за свирките нищо ли няма да кажете?  newsm78
Все пак до петък остават само 2 дена!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 10 601
Масаж за Св.Валентин. Знам,че отдавна иска да отиде и му запазих час в салон, в който ходи една приятелка и от нея знам, че масажистката е на средна възраст и няма да му скочи Simple Smile. Размаза се от удоволствие.
Вчера реших да го изненадам със сутрешен секс (много рядко имам желание сутрин), но бебока ми осуети плановете Sad.

# 28
  • Видин
  • Мнения: 961
Тъй и тъй сте почнали, за свирките нищо ли няма да кажете?  newsm78
Все пак до петък остават само 2 дена!  Mr. Green

Вече остава един ден до петък. smile3558
Та какво да кажа! Моя  просто си умира за такова нещо  love001/ако някой мъж каже обратното, ще си изкриви душата/
По- голямо глезене здраве му кажи  newsm53
После, разбира се очаквам реванш... smile3503

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:06 от Жаклин

# 29
  • София
  • Мнения: 346

 Със сметката за ток  Mr. Green

 smile3521

# 30
  • София
  • Мнения: 48
идейката, колкото и добра да е, ако не пасва с неговите интереси и настроения, си е хабене на сили и емоции. С други думи - зависи какво го кара да се усмихва и да му припарва в стомаха ... ако е свързано със секс, отведи го в секс магазин, после му демонстрирай приложенията на закупените играчки ... може и без ходене в секс магазин - облечи се като медицинска сестра и му премери пулса Simple Smile

Ако става дума за нещо, не толкова основно, да не кажа първично Wink отвово може да се подходи творчески - освободи мисленето си!
Успех!

# 31
  • Мнения: 953
Тази вечер не сготвих.
Върховен потрес!  Mr. Green
В нашия случай:
Тази вечер сготвих.
Върховен потрес.

или

Тази сутрин оправих леглото.
Върховен потрес.




това за мен е писано. иначе постоянно му поднасям изненади ,но те са така де неволно.не се терзая да ги мисля.то ми иде отвътре.
аз се прибирам преди него от работа и някой път ме заварва с хавлия от банята.

понякога го карам да ме намеже с мляко и докато ме маже и............
понякога съм добре изглеждаща ,друг път се изненадва като ме види така по домашно му.
абе има много неща които човек може да поднесе за да е разнообразен живота

Общи условия

Активация на акаунт