ужасния навик да ме кара да го чешам по гърба????

  • 4 580
  • 51
  •   1
Отговори
Ще се оплача на всички вас, МРАЗЯ ДА ГО ЧЕШАМ ПО ГЪРБА!

вашите мъже карат ли ви да ги чешате по гърба, то какво чешане, направо иска до го дера по целия гръб, като го засърби?  Ужасно досадно е!!! #2gunfire #Cussing out

# 1
# 2
  • Мнения: 4 068
Ти коя Мармаладка си точно? Нашата си Мармаладка или просто си и геплана ника и пишеш като гост?

Иначе по темата-моя не ме кара да го чеша където и да било. Всъщност го изчесвам едно яко само в неприличния сексуален снисъл на думата. А на теб щом те ни харесма купи му чесалка като онази на леля Вили от Биг Брадър и да се спасява сам човека.

# 3
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЩО ТАКА БЕ МИЛА
МЕН ПЪК МИ Е КЕФ,САМО АКО ЗНАЕШ КАК МЪРКА smile3503

# 4
  • Мнения: 139
Ще се оплача на всички вас, МРАЗЯ ДА ГО ЧЕШАМ ПО ГЪРБА!

вашите мъже карат ли ви да ги чешате по гърба, то какво чешане, направо иска до го дера по целия гръб, като го засърби?  Ужасно досадно е!!! #2gunfire #Cussing out
Спокойно,не само той обича. Брат ми е същият хубосник. Веднъж даже си говориха с негов приятел, който каза, че обожава да го чешкат по гръбчето и да му правят масаж. Аз даже ги бъзнах да идат да се окъпят..., вместо да се почесват, ама явно това им е начина да си поискат нежност. Но ако не ти е приятно, защо просто не му купиш чесалка, продават такива джаджи, пък той да ходи и да си се чеше.

# 5
  • до канала
  • Мнения: 518
ний решихме проблема-чесалката на баба Вили за 2.50лв

# 6
  • Мнения: 794
 Joy Joy

не се ли използва "чеша" вместо "чешам" ?

На мен такова нещо не ми се налага да правя Simple Smile

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
Joy Joy

не се ли използва "чеша" вместо "чешам" ?

На мен такова нещо не ми се налага да правя Simple Smile



И на мен също! hahaha

# 8
# 9
  • Мнения: 820
Какво пък толкова? Аз искам да ме почешат също ако ме сърби на някое място което не мога да достигна сама, после връщам услугата. То ако не можеш да помолиш да те почешат за какво ти е съпруг? Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 364
Умира да го чеша по гърба!!! Joy Много обича! Обикновено, когато гледаме филм пада едно чесане..... не си е работа! Joy Joy Joy
Но на мен не ми пречи, пък и после получавам масаж  Laughing
Даже засича минутите, да не се прекара нещо!!! Joy Joy Joy Сладур си е моя мъж! Grinning

# 11
  • Мнения: 95
купи му чесалка като онази на леля Вили от Биг Брадър и да се спасява сам човека.
smile3521

# 12
  • Мнения: 2 723
и аз обичам да ме чешат Blush
а с чесалка изобщо не е същото...

Ще пратя мъжа ми да се жалва тук от мен hahaha

# 13
  • Мнения: 2 327
Ама съжалете ги малко горките мъже. Докато жените в общия случай могат навсякъде да се почешат, те са по вдървени и не могат. Имаше една хубава фантастична книжка, от която помня ендо разсъждения на главния герой по повод ултра модерния му скафандър, който правеше всичко: Ако можеше да ме почеше по гърба - щях да се оженя за него...

# 14
  • Мнения: 1 120
мен пък всеки ден ме кара да му ходя по гърба(с цел масаж).понякога направо не издържам,то ми писва,ама какво да правя,нали си го обичам   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт