усещането на майката за пола

  • 2 591
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 873
не знам дали е дискутирана тази тема,но четох статистика,че усещанията за пола на бебето от майката познават до над 70%,което е повече отколкото схващането,че ако коремът ти е остър,разкрасяваш се по време на бременността и какво ли беше там,значи ще имаш момче Simple Smile и обратното. аз се разкрасих,коремът ми е събран и по-заострен,нося бебето ниско и с 90% вероятност ще имам момиче(по данни от последния преглед) Party странното е,че откакто забременях,имах някакво много осезаемо усещане за това и дори ми звучеше името на бебо в главата.не мога да го обясня-знам,че предаването на емоциите от мама на бебо има своето биологично обяснение,но усещането за пола си е направо телепатия Rolling Eyes случвало ли ви се е това?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Мда,аз от самото начало на бременността имах чувството че нося момиче и така стана. В 5-я месец видяха пола и сега се радвам на една прекрасна малка сладуранка smile3541
А това за формата на корема и т.н според мен са си бабини деветини Wink
Наслаждавай се на бременността и леко раждане  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз пък през цялото време си мислех,че ще е момче.Пола ми го казаха чак в средата на 8я месец и познаха.Много се радвам че е момиченце,но и момче не отказвам  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 7 183
Ами аз като разбрах. че съм бременна, първата мисъл, която ми мина през главата - даже не, по скоро усещане, беше че ще имам момиче. Така и стана  Grinning

# 4
  • Мнения: 305
Аз си знаех че ще е мъж,макар че се разколебах по едно време,то нашето не искаше да се покаже до осмия месец,абе срамежлив като майка си Mr. Green Та знаех че ще е момче от самото начало

# 5
  • Самоков
  • Мнения: 561
През цялата бременност имах усещане, че бебето ще бъде момче. Дори когато гинеколожката ми кажа, че предполага, че ще бъде момиче пак бях сигурна, че греши. В осмия месец и тя потвърди моето усещане и сега се радвам на моя малък мъж. Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 127
твърдо и до последно "усещах" момче, а резултата може да го видите по-долу
следващият път ще слушам какво ми се показва от видеозона

# 7
  • Мнения: 11 003
При мен и досега всички симптоми са като за момче, а според видеозоните ще е момиче Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
И двата пъти имах чувството, че ще е момче, а то пък момиче Mr. Green
Е, сега още не съм родила, но пък за пола на бебето е хайде да кажем - почти сигурно.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз имам силно предчувствие за момиче-искам да е момченце но някак си знам че ще се радваме на госпожица.Досега доки не е казал какво ще е...

# 10
  • Мнения: 2 019
моето усещане че ще имам момче се оказа вярно

# 11
  • София
  • Мнения: 275
През цялото време имах усещането, че ще имам момче, а и на прегледите така твърдяха, но накрая момиченце!!! Grinning

# 12
при мен майчиния инстинкт беше толкова силен, че 3 пъти съм сънувала как раждам недоносено момченце, и края на седмия месец спешно секцио и един малък мъж 1300г.

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
От началото на бременността ми имах усещането, че ще бъде момче - и познах!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 750
Не знам дали е въпрос на усещане или на силно желание на майката за определен пол....
И двамата с мъжа ми още преди да забременея, винаги сме си говорили за момиченце, дори коментирахме само женски имена, които ни харесват. Когато забременях продължихме да си говорим само за момиче. И за никой не беше изненада, че имаме госпожица Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт