Домашните животни

  • 2 735
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 383
След дълго колебание и проучване на различните животински видове откъм икономичност и минимум грижи по отглеждането, най-накрая се реших да позволя на сина си да си вземе домашен любимец (даже убедих и мъжа си, който твърдо защитаваше тезата, че освен него, друг звяр вкъщи не може да има!  Naughty). Детето си го купи със собственоръчно спечелени пари.
Трябва ли да споменавам какво е животното?  Mr. Green
Най-лошото в цялата ситуация е, че с мъжа ми се привързахме толкова много към добичето, че го възприемаме вече като член на семейството. Ако някой ми беше казал, че ще лудна така по някакво си животно... една шепа мръвка...  Shocked ooooh! Embarassed
   PeaceОт  един отбор сме! Grinning

# 46
  • Мнения: 1 227
Имахме куче и котка. И двете животни не бяха допускани до стаята на детето. Правехме им редовни ваксинации, обезпаразитявания и т.н. По-късно когато тя проходи, просто наблюдение на игрите им и чести измивания на ръчичките. Сега си имаме кастриран котарак/да не му хрумне да хукне след някоя улична котка.../ и режимът е абсолютно същият.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 23:35 от Мади

# 47
  • Мнения: 2 353
  Имаме болонка и червенобузеста костенурка. Костенурката изисква грижи колкото едно цвете, но болонката ни разказа играта. Калина много я обича, иначе бих я сготвила. Но е и много сладка де...щеше да ни развали манджата.

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy
Е те за това гледаме котка. И се правя, че не харесвам кокери...

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имахме малко пинчерче (1килограм),но след докторска грешка останахме без домашен любимец и дъщеря ми го преживя много тежко..,бяхме решили повече никакви животни,но накрая склонихме и взехме японско хинче-грижите са големи,но пък детето ми е щастливо! Hug

Общи условия

Активация на акаунт