По колко време трябва да я кърмя ??

  • 4 396
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Води се от детето и няма да сбъркаш. При мен си изпадаше в другата крайност, а именно кърмене по час и половина

 Peace
Мда.. и Тони висеше денонощно, особено първия месец  Crazy .. Е сега повече от някоко секунди до минута му се задържа вниманието.. освен, ако не се приспиваме - тогава пак откарва по час  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 616
Моят пък не пуска, все не му стига и все още иска, пък аз и изцеждам, значи би трябвало да имам кърма, какво е това чудо не знам

# 17
  • Мнения: 79
Ne sew pritesniavai, normalno e. I nie biahme taka, a parvia mesec naddadohme 1.6 kg.

# 18
  • Мнения: 753
И НИЕ ИМАХМЕ ЖЪЛТЕНИЦА. АЗ ГО ПОЩИПВАХ ПО ВРАТЛЕТО И ТОЙ ПАК ЗАСУКВАШЕ.

# 19
  • Мнения: 819
Тя си знае колко и е нужно.

# 20
  • Мнения: 204
Моята бебка, откакто се е родила, яде по 30-40 минути. Половината време на едната гърда, другата половина - на другата. Аз пробвам да дръпна зърното от устата й и ако го пусне самичка - значи се е нахранила, в противен случай - обратно и така. А за жълтеничката и на нас ни казаха да давам 5% глюкоза, но аз не давах. Просто я кърмех по-често.  Peace

# 21
  • Мнения: 8 917
Не се хаби да засичаш време, то детето само си знае. Просто в началото не позволявай да има пауза между кърменията повече от 3 часа, а ако поиска по-често, давай!
Така мисля и аз Hug

Общи условия

Активация на акаунт