Да приветстваме минижупа

  • 3 750
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
На мода с бясна скорост се завръща минижупа и явно,че ще е доста актуален това лято.Аз никога не съм го харесвала,но като че ли тази година ако се постарая повечко във фитнеса,ще се престраша.
Ето няколко модела.
Вие какво мислите?


# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 789


Харесва ми, ако е на хубава девойка, с хубаво тяло и хубави крака.  Simple Smile

Аз май вече не съм за мини-жуп.  Confused

# 2
# 3
  • Мнения: 3 164
Преди носех, сега-не Winkне че нещо ми има на тялото, но егн-то  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 916
Напълно съм съгласна с Киса...само като видя някоя мацка с пола, малко под пъпа и с целулитни крачета или леко пухкави Sick-много неприятно...всеки трябва да си знае границата!  Naughty

# 5
  • Мнения: 5 475
Харесва ми,но едва ли ще се престраша,защото...  и аз като  Shoni ,ЕГН-то   Crazy

# 6
  • Мнения: 1 616
Който има хубави крака за минижуп - да приветства! Аз само отстрани ще се радвам... Confused

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Харесва ми, нося и ще продължавам да нося! Фигурата и годините ми все още го позволяват, така че...  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 956
Харесва ми,но едва ли пак ще пронося  Thinking иначе преди носех-да...ама пустите му кг-ми  Tired

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Преди носех, сега-не Winkне че нещо ми има на тялото, но егн-то 

Същата работа. Не мога да се вкарам в минижуп, не се чувствам удобно някак /странно обаче, с къси панталонки съм си о`кей/ . Но на морето нося с голям кеф разни мини - роклички или полички за плажа Sunglasses

# 10
  • Мнения: 5 539
До каква дължина се брои за минижуп? Ако става въпрос за рокли и поли до средата на бедрото +- 2 пръста, значи минито никога не е излизало от моя гардероб Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 053
на морето,да,и аз там нося,ма тук май няма да си сложа минижуп,
малката вече е без памперс..и познайте като каже "мамо пиш",
а мама е с минижуп Crazy.... Stop

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Някога носех. Ако тогава бях на сегашния си акъл (не фигура, моля ви се!) - никога не бих...

Та - не, благодаря. Няма да го приветствам.

Много, много малко момичета и жени имат основание да обличат минижуп. Нещо такова и с ниската талия, която много млади момичета погрешно схващат като 'наври се в дънки с два номера по-малки, изкарай паласките над колана и се затреси гордо из улиците по къса блуза, да се видят прашките по-добре'...

# 13
  • София
  • Мнения: 7 793
Винаги, независимо от модата, нося мини полички - има няма 20 см.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 20:15 от Иля

# 14
  • Мнения: 4 916
Едно време... то е ясно - носех.
Сега май вече няма да нося. Други дрехи са ми по-удобни.

# 15
  • Мнения: 952
ами при мене минижупа нее излизал от мода,просто поспрях да го нося защото като тръгна на разходки с малкия не ми е удобно.Него ли да гледам полата ли да гледам Crazy

# 16
  • Мнения: 6 155
Харесва ми, нося и ще нося  Party

Това на последните две снимки не е никакъв мини/д/жуп  Whistling Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 170
Харесва ми, нося и ще нося лятото. Peace

# 18
  • Мнения: 891
Харесва ми, нося и ще продължавам да нося! .....

 Peace

# 19
  • Мнения: 12 695
Харесва ми, но фигурата ми не позволява носенето на такава дреха

# 20
  • София
  • Мнения: 4 749
Мм обичам къси полички и панталонки  Heart Eyes Нося по принцип през лятото, че зимата ми е много студено, а и някак си ми изглежда неуместно, но лятото ..  Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Хм, и моето ЕГН е понапреднало, но пък ми ходи с къса пола, а и ми е много удобно, даже и когато съм с малкия - просто вместо да се навеждам, клякам. Ще нося, за какво наче се бъхтя в залата 7 дни в седмицата  Mr. Green

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Според вас, споменаващите ЕГН-то,  до каква възраст е уместно да се носи мини?

Аз харесвам и винаги съм носила . А може би в време да спра.

За мен минижуп е пола около средата на бедрото.
По-късото е колан и отива само на слаби тийнейджърки.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 21:19 от Karen

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Преди редовно носех. Flutter
Сега не нося по простата причина, че съм бременна, а и нещо ми поомръзна. Като че ли се наносих за известно време. Иначе краката и фигурата си харесва, но не с езнае как ще изглеждам след като родя живот и здрае. Rolling Eyes
Лятото, ако си върна предишните кг и съм на такава вълна, може и пак да облека. Laughing

# 24
  • Мнения: 183
до прези 6 години носех, после заради килцата спрях
Но сега с новата фигура определено бих си набавила няколко бройки... Laughing
Всъщност вече имам една новичка от оранжев джинс Twisted Evil
Краката ми са моята гордост / бяха де / сега отново са и с удоволствие бих ги показвала насам на там, доста погледи привличат, и то по хубава причина.
Досега не носех, защото знам границата - не е въпросът да влезеш в дрехата, а да ти стои добре.
Сега поотслабнах, до лятото се надявам да стегна извивките и в панталон не можете да ме видите Sunglasses

# 25
  • Русе
  • Мнения: 511
Никога не съм носила и май няма и да го направя. Защо да разтройвам хората по улиците с тези грозни крака?  Sad Лошото е, че ще има девойки, които ще разтройват мен!

# 26
  • Мнения: 5 391
Харесвам, ама съм носила много рядко някога, сега не бих си и помислила.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 956
Допреди 3-4 години не признавах за пола нещо, което не е над коляното... Всяка жена си има по нещо по-хубаво от другите й неща и при мен това са краката. Та навремето не възнамерявах никак да ги крия - все едно не бях аз без пола... Обаче като ми подойде малко акъл в главата взех да зацепвам, че много късата пола не е някак прилично. Все повече не ми отговаря на ЕГН-то, на семейното положение, на средата, в която се движа, на местата по които ходя... Имам си мъж - той ми гледа всеки ден краката, а другото е въпрос на приличие. Но въпреки това в никакъв случай не нося някакви дълги поли до средата на прасеца и разкроени - много грозно и бабешки седят, макар да бяха модерни. Нося поли до коляното, но тесни. Може и над коляното, но по-къса от средата на бедрото не бих сложила. До средата на бедрото - само в изключителни случаи.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
P-r-o-l-e-t , съгласна съм с теб!
Прекалено късата пола прави жената да изглежда евтино предизвикателна и достъпна.

# 29
  • Мнения: 6 618
Едва ли ще облека миниджуп вече съм на 30г.

# 30
  • Мнения: 5 103
Харесвам и ще нося, слаба съм и с прави крака Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 733
Първа опция. Изглеждам като тяло на клечки с тия крака, но се харесвам с къса пола.

# 32
  • Мнения: 4 629
Харесвам, носила съм и ще нося  Grinning

# 33
  • Мнения: 2 386
Аз не харесвам и не нося.

# 34
  • Мнения: 4 473
Харесвам, но едва ли бих носила. Изключвам през лятото спортните полички.

# 35
  • Мнения: 266
Харесвам и ще нося къси поли, но най-много обичам късите рокли!

# 36
  • Мнения: 1 666
Харесвам и някога полите ми бяха само такива.
Сега - не, мерси!

# 37
  • Мнения: 5 577
 Heart Eyes Харесвам и нося, отива ми много, особено с остри обувки с тънки токчета.

Но гол пъп никога - има няколко стрии  Sick и не си позволявам, както каза някой в темата "знам си границата".  Naughty

# 38
  • Мнения: 4 358
Нося само дълги поли и то рядко.
Последна опция  Peace

# 39
  • Мнения: 287
на мен пък хич не ми отиват - фигурата ми е спортна и женствена ама с късите поли нещо съм като бикле Joyмного са ми мускулести бедрата!
 за това ако трябва да съм женствено облечена предпочитам поли около коляното и хич не ми дреме за модата въпреки, че ми е в сферата на работата...

# 40
  • Мнения: 3 622
Нося, но само през лятото. Мисля че все още фигурата ми позволява  Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 7 793
ЕГН- то не би ме спряло да нося минижуп. Харесвам се и на 30 г. продължавам да нося.

# 42
  • France
  • Мнения: 726
Аз съм на почти 33г и с удоволствие нося къси поли,имам страхотен крак и си позволявам къса пола дори и през зимата.
По-нагоре бе зададен въпрос до колко години може да се носи "мини"?едно е да видиш млада и хубава майка с открити крака,съвсем различна е жена на 50.
Интересно ми е да чуя мнението ви за съотношението мини-ЕГН

# 43
  • Мнения: 4 621
Харесва ми и ще нося в свободното си време Mr. Green

# 44
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Страхотно, ще нося с кеф!

# 45
  • Мнения: 3 334
Харесва ми,но едва ли пак ще пронося  Thinking иначе преди носех-да...ама пустите му кг-ми  Tired

на същото мнение съм и аз!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 389
Носила съм и пак бих носила.

# 47
  • Мнения: 8 505
По отношение на фигурата-да,мога да нося.Никога не ми е харесвал обаче.

# 48
  • Мнения: 1 021
Аз също смятам да се пробвам това лято!
Преди носех, но в последните години прекарани по градинките не беше най-удобното облекло!

# 49
  • Мнения: 2 663
Винаги съм носила много къси поли, защото тялото ми ми го позволяваше.Ако колелото свърши работа и с корема пак ще нося

# 50
  • София
  • Мнения: 6 796
Харесвам и винаги нося.

# 51
  • Мнения: 4 916
По-нагоре бе зададен въпрос до колко години може да се носи "мини"?едно е да видиш млада и хубава майка с открити крака,съвсем различна е жена на 50.
Интересно ми е да чуя мнението ви за съотношението мини-ЕГН

Нямам нищо против жените, които и на 50 г. носят къси поли, въпрос на усещане и поддръжка.

# 52
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На 31 съм, все още нося  Peace

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Харесва ми, но фигурата ми не позволява носенето на такава дреха

И при мен е така Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 418
И ми харесва,и нося.
Все ми се смеят,че ходя с "коланчета".

# 55
  • Мнения: 125
Много рядко съм обличала минижуп, не че съм дебела, но не съм свикнала. Това лято обаче ще си купя и мисля да е дънкова къса пола с ярък широк колан и клинче отдолу.

# 56
  • Мнения: 2 897
Харесва ми,може би ще нося,но не съм вече толкова уверена.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
И ми харесва,и нося.
Все ми се смеят,че ходя с "коланчета".

Много перверзен аватар имаш!

# 58
  • Мнения: 4 076
По отношение на фигурата-да,мога да нося.Никога не ми е харесвал обаче.
И аз така.Полата-колан не ми е удобна(а аз мразя да ми е некомфортно),спрях да я нося някъде към 19-20.Нека имам хубаво тяло,пък то през всякакви дрехи си личи.Всеки да облича в каквото се харесва,разбира се,и все пак има няколко ситуации,които(според мене)са карикатури:ултра-мини в офис и с прохождащо дете...нямам думи просто.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Носила съм и ще нося (като позаслабна лятото) Simple Smile Харесва ми, а и аз се харесвам с мини пола. Много харесвам и ми е стилна дължина до коляното, но на мен ми стои отвратително. А иначе ЕГН-то не ме спира, на 35 съм. Много е важно какво е облечено и по какъв повод.

# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
Много се иска, за да се носи мини.
Не е само до килограмите.
Има слабички жени, но с крака, които не го допускат.

Що се отнася до възрастта - докато в гръб не можеш да познаеш възрастта на една жена в мини - става Wink

# 61
  • Мнения: 459
Аз не харесвам.
Харесвам и нося къси рокли, но не и поли. Къси полички само на диско или на море.

А и не е актуално за този сезон минижупа  Wink

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Такова нещо не съм носила от ученичка Whistling

# 63
  • Мнения: 1 449
Много носех преди, ходех предимно с мини. Сега... незнам дали бих сложила. Може би ако очите ми останат доволни от това, което виждат в огледалото... Което означава минус 5 кг.

# 64
  • Мнения: 1 424
Харесвам и ако до лятото съм достатъчно слабичка ще нося  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 587
Харесва ми и нося - зима, лято няма значение Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 2 060
На море - задължително, но иначе - не. Фигурата ми позволява, но статуса ми - не!Иначе харесвам, но не прекалено късите. Naughty

# 67
  • Мнения: 2 255
Харесва ми, ако е на хубава девойка, с хубаво тяло и хубави крака.  Simple Smile

Аз май вече не съм за мини-жуп.  Confused
И аз съм на туй мнение  Peace преди носех с кеф   Joy но всичко с времето си  Mr. Green сега не бих се турнала в нещо, което е на повече от 5 пръста над коляното  Sick освен на морето разбира се   grinning039

# 68
  • Мнения: 1 813
Аз не харесвам.
Харесвам и нося къси рокли, но не и поли. Къси полички само на диско или на море.

А и не е актуално за този сезон минижупа  Wink
Като температури ли говориш или дали изобщо е актуален? Понеже за да го пусна значи наистина е така и не си измислям  Flutter

# 69
  • Мнения: 1 120
нося си и зима,и лято.няма нищо по-сладко от къса дънкова поличка.
хич не възприемам жена на възраст с къса пола.за това сега нося с кеф,че после,ще забравя тази дължина

# 70
  • Мнения: 1 058
Харесвам минижупа, но никога не съм носила. Може и да пробвам.

# 71
  • Мнения: 1 455
Много рядко нося,но харесвам къси поли и рокли.
Аз лично не си харесвам толкова краката,но май съм много критична,защото мои приятелки ме харесват.
Вчера си купих едно късо сукманче и се престраших да го облека с клин ,стои супер. Party

# 72
  • Мнения: 2 159
вече не нося, какво да се прави старост не радост Mr. Green
но то всяко лято се е носило, който има какво да показва Wink

# 73
  • Мнения: 1 418
И ми харесва,и нося.
Все ми се смеят,че ходя с "коланчета".

Много перверзен аватар имаш!
Аз съм скромна по принцип. Mr. Green

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
В първия момент тази черна седалка, забодена отзад ми заприлича на ... негърски орган.  Crazy

# 75
  • Мнения: 2 159
В първия момент тази черна седалка, забодена отзад ми заприлича на ... негърски орган.  Crazy
хаха и на мен Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 418
Седалка е Twisted Evil
Ако беше орган-еееее мното вулгарно бе.

# 77
  • Мнения: 6 155
Седалка е Twisted Evil
Ако беше орган-еееее мното вулгарно бе.
ooooh!
На мен ми приличаше на вибратор  Blush Joy

# 78
  • Мнения: 1 418
Малиииии,всички кво мръсно подсъзнание имате... Whistling

# 79
  • Мнения: 5 317
Преди носех,сега не.

# 80
  • Мнения: 5 622
 Може би 99% от полите ми са такива и винаги са били. Ще продължавам да си ги нося с кеф, независимо дали са на мода или не. На моите крака и структура отиват най-много такива поли

# 81
  • София
  • Мнения: 6 796
Може би 99% от полите ми са такива и винаги са били. Ще продължавам да си ги нося с кеф, независимо дали са на мода или не. На моите крака и структура отиват най-много такива поли
Същата работа, други поли не ми отиват, или аз не се възприемам, не знам, но и мъж ми не ми дава да си купя дълга пола, че не ми отивала.

# 82
  • Мнения: 1 101
Харесвам минижупи  Peace
Но почти не нося, не са ми удобни. Предпочитам панталони  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 18 679
Много добре се чувствам в минижуп. Винаги съм носила, ще продължавам да нося Peace Краката ми не са перфектни, но смятам, че ми стоят прилично.

# 84
  • Мнения: 11 003
Краката ми не са перфектни, но смятам, че ми стоят прилично.

Зависи колко е мини - нося с ниска талия и малко над средата на бедрото Peace

# 85
  • Мнения: 861
Ще нося, оказва се, че с къса пола изглеждам най-добре (по думите на близки с къса пола съм по-слаба, отколкото с панталон). Не харесвам най-късите поли, особено ако са ластияни или пък поличките тип ламбадка. Дължина до средата на бедрото е намирам подходяща за себе си. Обличам прави тесни поли или поли лек трапец, ама нямам достатъчно, че да нося по-често. За съжаление по магазините не намирам ниакакви поли по мой вкус, затова сега съм дала на шивачка да преправя накои стари.

# 86
  • Мнения: 1 951
но и мъж ми не ми дава да си купя дълга пола, че не ми отивала.

И при мен е така. Всичките ми поли са къси, но не ги нося ежедневно, а при по специални случаи.

# 87
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Според вас, споменаващите ЕГН-то,  до каква възраст е уместно да се носи мини?

Аз харесвам и винаги съм носила . А може би в време да спра.

Точно този въпрос мислех и аз да задам!

# 88
  • София
  • Мнения: 6 796
Според вас, споменаващите ЕГН-то,  до каква възраст е уместно да се носи мини?

Аз харесвам и винаги съм носила . А може би в време да спра.

Точно този въпрос мислех и аз да задам!
Ами мисля, че към 40+ е време да се спре с късите поли. Има други дрехи, с които една жена може да изглежда също толкова секси - да речем тесни панталони с ниска талия, ако фигурата и е все толкова хубава. Но къса пола на 40+ не е естетика за мен. Никой не ангажирам с моето мнение.

# 89
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Преди носех, сега не... Нито съм със същата фигура, нито ще ми отива на годинките... На въпроса на Карен, аз съм на 33 и мисля, че вече не е уместно  Confused Може би ако нямах ангажименти с дете, покрай което постоянно да клякам, да се "дупя", гоня и прочие, може би по щях да си го представям...
Виж на морето е друга работа и аз съм запасена с къси роклички за там  Wink

# 90
  • Мнения: 14
Може би 99% от полите ми са такива и винаги са били. Ще продължавам да си ги нося с кеф, независимо дали са на мода или не. На моите крака и структура отиват най-много такива поли
И при мене е така.Харесвам също и поли до коляното ,но краката ми са слаби и никак не ми отиват.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 381
Ще си купя, но може би с малко по-умерена дължина. Тези дето покриват едва дупето - вече не са за мен.  Wink

# 92
  • Мнения: 6 461
Преди носех....но може би това лято няма ..
Нещо не си харесвам фигурата като че ли . Thinking

# 93
  • Мнения: 811
Харесва ми,но не нося,защото....не се харесвам  Sad

# 94
  • Мнения: 2 257
Харесва ми и нося, но не какво да е.

# 95
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Любимите ми поли са с дължина малко над коляното, но години наред не можех да нося такива. Приличах на момиченце, което е облякло полата на майка си. Затова носех по-къси поли. Откакто започнах да тичам обаче, краката ми не са вече толкова клечести. Имам два-три минижупа за разнообразие.

# 96
  • Мнения: 374
нося...когато не са ме налегнали комплекси разни....има то4но определени тип дрехи които ме правят по-изваяна....късите поли определено ми стоят по добре от дългите и средно дългите...

Общи условия

Активация на акаунт