Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 март 2007, 19:35 ч.

Някой гледа ли световното по фигурно пързаляне?

• 1 534
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
Изпреварихме канадците  Grinning Grinning Grinning
Много съм щастлива Grinning Остават разбира се още 3 двойки, които бяха много близо до Албена и Максим след задължителния танц, но се надявам канадците да са били най-голямата конкуренция.

# 16
  • София
Албена и Максим са повели във временното класиране след оригиналния танц. Страхотно, много се радвам  Party

Ето малкоповече инфо:
След изиграването на задължителния танц българите изоставаха с повече от единица от канадската двойка Мари Франс Дюброа и Патрис Лозон, съобщи Дарик. Те се представиха страхотно на оригиналния танц – танго и излязоха първи във временното класиране. Албена и Макс събраха обща оценка 99,52. Рая Бакалова бе сред 12-те рефери за оригиналния танц на Световното по фигурно пързаляне в Токио. Утре е волната програма на Световното първенство в Токио, където българската двойка е фаворит.

В 13.30 по Евроспорт ще дават оригиналния танц при танцовите двойки.

# 17
Разликата ни с канадците е само 2 стотни и те си остават конкуренция. За щастие Рая Бакалова ще бъде и на волната програма, което ще ни бъде от голяма полза.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
Йееееееее, нашите водят  Party, па макар и само с едни гърди.
Стискам палци за волната им програма.  Peace

# 19
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Айде нашите. Praynig

# 20
Само да предупредя, че за днес програмата, която получих в имейла си от евроспорт е малко по-различна от тази, на сайта им. Та според имейла ми, оригиналния танц ще го дават от 13:30, а според програмата на евроспорт ще е от 12:30 до 15:30. Не знам кое от двете ще е вярно.

# 21
В 13:30 ще почват май все пак, защото от мъжете има още една група и няма как да се вместят в 15 минути.

# 22
От както съм се събудила-телевизора е на Евроспорт. В момента дават свободната програма на мъжете.Ще видим после какво ще почне Laughing

В 13:30 ще почват май все пак, защото от мъжете има още една група и няма как да се вместят в 15 минути.
И аз това си мислех Mr. Green

# 23
Нямам време да ги гледам, но следя в нета за представянето им!!!! Peace

# 24
  • DE
Тъкмо приключиха мъжете - Стефан Ламбиел представи невероятно емоционална програма - направо настръхнах! Но се радвам за Жубер и япончето, бяха страхотни  Peace

# 25
  • София
Мацки, започна записа на оригиналния танц по Евроспорт Simple Smile

# 26
И аз гледам Mr. Green. Защо пък спряха предаването по Канал 1? newsm78

# 27
Ей, страшна работа сте, нищо не може да избегне от зоркия ви поглед!
Благодаря, че ме светнахте, за да гледам.
Това е любимия ми спорт. А откакто се състезават Албена и Максим съм като залепена за телевизора.

ХАЙДЕ НАШИТЕ! bg

# 28
  • София
Аpv, по Канал 1 са давали пряко танцовите двойки сутринта, та затова са спряли предаването след приключване на мъжкото състезание.

# 29
Аpv, по Канал 1 са давали пряко танцовите двойки сутринта, та затова са спряли предаването след приключване на мъжкото състезание.
Аха, разбрах Peace. Благодаря Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт